Zomrel otecko Dave z „Street Outlaws“? Vek, manželka, čistá hodnota

Daddy Dave bol pohltený príťažlivosťou pouličných svetiel a zvukom revúcich áut za tmavých nocí. Ako hviezda v šou Street Outlaws na Discovery Channel dokázal svoju vášeň pre pouličné preteky premeniť na kariéru, čo je príležitosť, o ktorej Dave vedel, že je príliš veľká na to, aby ju premeškal. Dave, prezývaný „Kráľ ulíc“, je dobre známy svojím vystupovaním v šou a zobrazením riskantného a rýchleho svetla pouličného pretekára. V Daveovi je však viac, než sa na prvý pohľad zdá, keďže je ženatý a prevádzkuje autoservis.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Je to oficiálne, je to môj výber číslo 1!! Nenávidím to vidieť. #tributebuild #velgenwheels #billetbadges #whipple #stainlessworks #ddrconcepts #kicker

Príspevok zdieľaný používateľom David Comstock (@daddydaveandgoliath) 16. novembra 2019 o 17:03 PST

Nie je prekvapujúce, že sa nakoniec začalo šuškať o jeho smrti – pouličné preteky majú povesť riskantnej jazdy a dramatických nehôd.

ObsahRaný život a rodina

Otec Dave bol narodený ako Dave Comstock 4. apríla 1973 v Oklahoma City, USA. Boli to Daveovi rodičia – Peter a Marge Comstockovi – ktorí mu poskytli jeho prvé auto. Po získaní vodičského preukazu vo veku 16 rokov v roku 1989 takmer okamžite prešiel na pouličné preteky. Hoci začínal v roku 1978 v Chevy Impala, ktorý bol jasným smoliarom v pretekárskom svete, jeho vodičské schopnosti mu umožnili začať vyhrávať preteky a budovať si reputáciu.

Kariéra

Pinks

Napriek tomu, že som roky strávil pouličnými pretekmi, Pinks bol prvý veľký prielom otca Davea. Predchodca relácie Discovery Channel Street Outlaws. Pinks skúmal kultúru pouličných pretekov vo vysoko kontrolovanom prostredí. Názov relácie bol odvodený zo slangového výrazu Racing for pinks., výrazu, ktorý sa vzťahuje na listy vlastníctva dokumentu, v ktorom sú stávky závodu. Dave sa objavil v šou v roku 2009. Existuje len veľmi málo informácií o obsadení šou, takže Daveov postup a výkon v seriáli sú nejasné. Bolo to v tom čase, keď Dave stretol svojho budúceho kolegu, Justina Shearera.

Pouliční zbojníci

Po štruktúrovanom a kontrolovanom prostredí Pinks prišla táto show ako zlomový bod v mediálnom zobrazení drag racingu. The šou mala premiéru 10. januára 2013 a sídli v Oklahome. Šou sa pýši tým, že má obsadenie, ktoré sa objavuje na notoricky známom „zozname“ – podzemnom zozname najvýznamnejších mien v dostihovom biznise. Keď sa Dave stretol s Justinom Shearerom (veľký náčelník), okamžite zapadol a dostal prezývku „Kráľ ulíc“.

Otecko Dave spočiatku šoféroval nákladné auto GMC Sonoma S10 Pick-up z roku 1996, s láskou označované ako Goliáš.

Ako je to v realite s pouličnými pretekárskymi autami, Goliath bol vybavený vecičkami a vylepšeniami, ktoré ho zmenili z priemyselného modelu na elegantné pretekárske umelecké dielo. Riziká sú v tomto športe vysoké, ale Dave bol dostatočne kompenzovaný výhrami v pretekoch a sponzorstvom stavebného magnáta Jackieho Knoxa, ktorý Davea financoval a podporoval až do tragédie v roku 2015.

Zomrel ocko Dave z Street Outlaws?

Krátka odpoveď: nie, ale bol to mimoriadne blízky hovor. In 2015 , Dave sa pripravil na pouličné preteky na Amarillo Dragway v Texase za volantom Goliáša, ktorý mal hodnotu 150 000 dolárov.

Len pár sekúnd po pretekoch stratil Dave kontrolu nad vozidlom, ktoré narazilo do steny, čo ho odhodilo do série šiestich prevrátení. Našťastie sa im ho podarilo z vraku vyslobodiť a previezť na ošetrenie do nemocnice. Začalo sa povrávať, že pri náraze zahynul, no podarilo sa mu zavesiť a nakoniec sa zotaviť zo zlomeného ramena, pomliaždenín pľúc, ťažkého otrasu mozgu a ďalších menších zranení.

Goliáš 2.0

Aj keď nestratil svoj život, bol to zlom v kariére hviezdy, pretože to znamenalo koniec jeho financovania zo strany Knox.

Keď bol Goliáš zdecimovaný, vydal sa zaobstarať si nové vozidlo a hodiny trávil vo svojom autoservise prácou na Goliášovi 2.0. Keď sa vrátil do ulíc, bolo to v Chevy Nova z roku 1963, ktoré bolo vybavené dvojitým turbodúchadlom, pretekárskym motorom a Proline 481x.

Predajne áut

Daddy Dave vlastní celý rad autoservisov pod značkou Comstock Auto Service. Jeho obchody sú silne podporované spoločnosťou BendPak, keďže ich Dave uvádza ako svojich obľúbených výrobcov zariadení a nástrojov. Obchody sú označované za to, že odvádzajú vynikajúcu prácu a poskytujú hviezdne služby bez akéhokoľvek predvádzania sa alebo vystavovania. – vysoký pochvala pre obchod s celebritami.

Osobný život

Napodiv, Ocko Dave hovorí sa, že si svoju prezývku vyslúžil za to, že mal viacero detí s rôznymi ženami. Hoci neexistujú žiadne konkrétne dôkazy o týchto vzťahoch, táto drobnosť je všeobecne považovaná za skutočnosť. Avšak, aj keby to bola pravda, tieto dni sa pre Davea skončili, keď sa 1. marca 2013 oženil s Cassie Comstockovou. Títo dvaja majú teraz dve dcéry a odviedli skvelú prácu, keď ich odviedli od médií. Cassie naliehala na Davea, aby po traume z nehody zanechal pouličné preteky, ale čoskoro si uvedomila, že to bolo v Daveovom živote príliš zakorenené na to, aby sa to dalo zastaviť.

Vzhľad

Otecko Dave má voľnú postavu so štíhlou, vychudnutou postavou, hoci je vysoký len 5 stôp (1,72 m). Má tmavohnedé vlasy a trochu fúzy, ktoré začínajú šediveť. Má bledozelené oči a od havárie preukázal pozoruhodné zotavenie, vyzerá celý a zdravý.

Čistá hodnota a plat

Ak pouličné preteky neznejú obzvlášť lukratívne, porozmýšľajte nad finančnými prostriedkami, ktoré sú potrebné na premenu každodenných vozidiel na vysokorýchlostné stroje. Otecko Dave tiež dostáva plat 20 000 dolárov len za epizódu Street Outlaws, a to nehovorím o jeho príjmoch z iných obchodných aktivít, ako sú jeho autoopravovne a predaj tovaru. Keď to všetko vezmeme do úvahy, nie je prekvapujúce, že otecko Dave má impozantný čistý majetok odhadovaný na viac ako 1 milión dolárov, čo je číslo, ktoré časom len rastie.