Životopis Willarda Forda – Kto je syn Harrisona Forda?

ObsahO Willardovi Fordovi

Willard Ford je ten druhé dieťa Harrisona Forda a jeho prvej manželky Mary Marquardt, narodená 14. mája 1969. Willard Ford sa nezaujíma o herectvo a je vlastníkom Ludwig Clothing Company a Strong Sports Gym, pričom je tiež spoluvlastníkom webovej stránky Ford & Ching. Je otcom dvoch, Guiliany a Eliela.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Príspevok zdieľaný Harrisonom Fordom (@dr_han_jones_solo)

Ponuky na predaj divadla Kim Sing

V roku 2014 Ford ponúkol na predaj svoju nehnuteľnosť Kim Sing Theatre v Los Angeles, ktorú kúpil v roku 1999. Je priekopníkom renesancie čínskej štvrte v centre L.A. a uviedol nehnuteľnosť s rozlohou 10 000 štvorcových stôp. za 4,5 milióna dolárov .

Divadlo bolo postavené v roku 1926 a slúžilo na usporiadanie filmov a estrádnych predstavení.

Ford ho prepracoval s pomocou XTen Architects. Vytvoril vnútorné nádvorie, trojposchodové poschodie, obchodné priestory, veľkú kuchyňu a AV miestnosť a zachoval neporušené stropy s oblúkovým nosníkom a počiatočné neónové kino.

Ford využíval budovu 15 rokov ako priestor na organizovanie podujatí, showroom módy a nábytku a ako svoju rezidenciu. Kim Sing Theater sa využívalo na organizovanie firemných podujatí pre Star Wars, Pepsi, Grammy a BMW.

Ford presunul svoju marketingovú a predajnú agentúru Flagship z tejto budovy do Fashion District v centre L.A.

Realitní experti sa domnievali, že táto nehnuteľnosť v čínskej štvrti je ideálna pre hudobníka, ktorý by ju mohol použiť ako nahrávacie štúdio, alebo pre herca, ktorý by z nej mohol urobiť základňu v centre mesta.

Predané za 3,3 milióna dolárov

Kim Sing Theatre kúpila od Willarda Forda obchodná skupina Ash Pathi's Indra and Co 3,3 milióna dolárov v roku 2016 . Ford kúpil priestor za 300 000 dolárov.

Willardov čistý majetok nie je verejnosti známy.