• Hlavná
  • Herci
  • Životopis Vincenta Martella (Walking Dead) – čistá hodnota, manželka, výška

Životopis Vincenta Martella (Walking Dead) – čistá hodnota, manželka, výška

ObsahKto je Vincent Martella?

Vincent Martella je Američan herec , ktorý je svetu azda stále známy ako Greg Wiliger v televíznom komediálnom seriáli Everybody Hates Chris, ktorý ukázal detstvo a roky dospievania slávneho komika Chrisa Rocka. Séria sa vysielala v rokoch 2005 až 2009 a mladého Vincenta vyniesla na výslnie. Okrem toho je Vincent známy aj ako hlas Phineasa v animovanom seriáli Phineas a Ferb.

Všetko najlepšie k narodeninám Vincent Martella 22 zo sitcomu („Každý nenávidí Chrisa“)

pridané T2TT na Streda 15. októbra 2014

Vincent Martella Bio-Vek, detstvo a vzdelanie

Vincent Michael Martella sa narodil 15. októbra 1992 v Rochestri, štát New York, USA, talianskych predkov. Je synom Michaela a Donny Martella, majiteľov siete reštaurácií Captain Tonny’s Pizza. Počas dospievania sa jeho rodina presťahovala na Floridu, kde strávil zvyšok detstva so svojimi tromi súrodencami – jedným je Alexander Martella, tiež herec. Išiel na DeLand High School, z ktorej maturoval v roku 2011, a potom začal študovať obchodnú školu v rámci online programu na Floridskej univerzite.

Začiatky kariéry a okamžitý úspech

Vincentova kariéra vlastne začala v roku 2004 menšou úlohou v televíznom seriáli Craking Up, no stačilo to na získanie roly, ktorá zmenila jeho život. Nasledujúci rok bol vybraný ako Greg Wuliger v televíznom komediálnom seriáli Everybody Hates Chris (2005-2009), ktorý ho vystrelil na hviezdu. Séria sa stala celosvetovým hitom a získal dve nominácie na cenu Young Artist Award. Počas práce na šou sa aktívne venoval aj iným úlohám a vystupoval v komediálnom filme Deuce Bigalow: European Gigolo (2005), potom v komediálnom filme Role Models v roku 2008, v ktorom hrali Paul Rudd, Seann William Scott a Elizabeth Banks.

Vincent Martella

Po skončení Všetci nenávidia Chrisa, Vincent sa viac venoval hlasovému herectvu, ale stále sa objavuje vo filmoch a televíznych seriáloch ako hosťujúca hviezda, ako napríklad Love Bites (2011), potom The Middle (2012), zatiaľ čo v roku 2015 hral v hororovej komédii film Clinger (2015). V tom istom roku sa objavil aj v životopisnom filme o Jimovi Whiteovi, mužovi, ktorý prišiel o prácu futbalového trénera, s názvom McFarland, USA, v hlavných úlohách s Kevinom Costnerom, Mariou Bello a Ramirom Rodriguezom.

Hlasové herectvo a najnovšie projekty

V roku 2007 bol Vincent vybraný ako hlas animovanej postavy Phineasa Flynna v televíznom seriáli Phineas a Ferb a do roku 2015 poskytoval hlas niekoľkým postavám v šou, ktoré ho oslavovali ako hlasového herca, keďže vystupoval v celkovom počte zo 130 epizód populárnej relácie. Bol tiež hlasom Phineasa v animovanom filme Phineas and Ferb the Movie: Across the 2nd Dimension (2011), za ktorý spoločne vyhral cenu BTVA People’s Choice Voice Acting Award, ako súčasť najlepšieho hlasového súboru.

Okrem toho nahovoril Phineasa v animovanom seriáli Take Two s Phineasom a Ferbom, úplne nových epizódach z rokov 2010 až 2011, a tiež nahovoril slávnu postavu vo videohre Disney Infinity 3.0, pričom naposledy dal hlas Phineasovi vo filme. Izzy má kučeravé vlasy.

Okrem toho možno Vincenta počuť prostredníctvom iných postáv, ktorým poskytol hlas Hope Estheim vo videohernej franšíze Final Fantasy XIII (2009), potom v pokračovaniach Final Fantasy XIII-2 v roku 2011 a Lightning Returns: Final Fantasy XIII (2013) . V rokoch 2016 až 2019 bol tiež hlasom Bradleyho v animovanom seriáli Milo Murphy's Law.

V súčasnosti Vincent pracuje na ďalšej produkcii Phineasa a Ferba, Phineas and Ferb the Movie: Candace Against the Universe (2020). Jacka by mal stvárniť aj v dramatickom filme Shallow Water, v ktorom si zahrá po boku Ciary Renee a Nicka Ballarda. Film je momentálne v post-produkcii a ešte nie je známy dátum vydania.

Kariéra hudobníka

Vincent odhalil mnoho talentov, odkedy sa prvýkrát objavil pred kamerou, je tiež hudobníkom, spevákom a hráčom na klavír. Jeho debutový album sa volal Time Flies By (2006) a na všetkých piesňach pracoval sám, spieval a hral na klavíri, piesne si možno stiahnuť z iTunes.

Vincent Martella Čistá hodnota, výška, hmotnosť a vzhľad

Vincent Martella je uznávaný herec, hlasový herec a hudobník a jeho bohatstvo rástlo podľa jeho úspechov. Zdroje odhadli čisté imanie Martella na 5,5 milióna dolárov, čo je nárast z 3 miliónov dolárov len pred dvoma rokmi.

Vincent Martella je vysoký 5 stôp 5 palcov (1,65 m), pričom váži približne 145 libier ~ 65 kg. Jeho veľkosť hrudníka je 36 palcov, pás 31 palcov, zatiaľ čo jeho biceps je 12 palcov. Má tmavohnedé vlasy a hnedé vlasy.

Vincent Martella Osobný život, zoznamka, priateľka, manželka, slobodný?

Pokiaľ ide o osobný život, Vincent o tom veľa nezdieľal. Podľa zdrojov je Vincent momentálne slobodný a jediná vec, na ktorú myslí, je kariéra. V roku 2009 však chodil s herečkou Alyson Stoner – pár sa zoznámil na jednom z mnohých večerov udeľovania cien a čoskoro na to nadviazal vzťah, ktorý však, žiaľ, vydržal len do roku 2010. Od roku 2020 je slobodný, neoženil sa a nemá žiadne deti.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

#nationalmeatballday

Príspevok zdieľaný používateľom Vincent Martella (@thevincentmartella) 9. marca 2020 o 14:25 PDT

Vincent Martella Správy, fakty, vplyv

Vincent je tiež prominentný tanečník, ktorý navštevoval hodiny tanca od svojich troch rokov až do siedmich rokov. Láska k tancu mu zostala, aj keď sa zameral na iné divadelné umenie. Vincent je veľmi populárny na platformách sociálnych médií, najmä na Instagrame, pretože na svojej oficiálnej stránke Instagram má viac ako 100 000 sledovateľov.

Je jednou polovicou populárneho dua Phineas a Ferb, a preto sa objavil v množstve článkov online, vrátane toho najnovšieho oznámenie ďalšieho filmu o problematickej dvojici , ktorého vydanie je naplánované na koniec tohto roka.