Životopis Victorie Spaderovej – Kto je bývalá manželka Jamesa Spadera?

Victoria Spader pracovala vo filmovom priemysle ako filmová scénografka a dizajnérka, známa aj ako bývalá manželka herca Jamesa Spadera.

ObsahRaný život, rodina

Victoria Elizabeth Kheel sa narodila 1. júna 1959 v Rochestri v štáte New York USA, kde ju vychovávali jej rodičia Julian a Lee Kheel. Jej otec bol zvukový mixer pracujúci pre sériu G word a jej matka bola herečka známa z filmu Jersey Guy v roku 2003. Lee Kheel sa tiež objavila v siedmich epizódach nočnej talkshow s Conanom O'Brienom.

Myslím, že som sa mohla vydať za Jamesa Spadera (moja stredoškolská a celoživotná láska). Pozrite sa, ako vyzerá jeho žena! Sakra!

pridané Michelle Neelin na Štvrtok 19. februára 2015

Víťazstvo má dvoch bratov a dve sestry, jej prezývka je Vicky a teraz žije v Los Angeles v Kalifornii.

Kariéra

Kariéra Victorie Spader skutočne začala v roku 1988, keď pracovala na filme Jack's Back, a potom v roku 1989 na filme Sex, lži a videokazety, v ktorých oboch mal James Spader hlavnú mužskú úlohu. Nie je známe, či je stále v tomto odvetví, je však samostatne zárobkovo činnou osobou v realitnej spoločnosti s názvom Wonderland Home Design.

Osobný život

Victoria a James sa stretli v štúdiu jogy, kde bol James inštruktorom a navštevovala kurzy v New Yorku v osemdesiatych rokoch. Boli spolu dlho ako pár, než sa vzali v roku 1987. Victoria a James majú spolu dvoch synov. V roku 2004 sa však rozviedli po tom, čo James požiadal o rozvod – hoci dôvod rozchodu nie je známy, je známe, že James začal vzťah so svojou terajšou snúbenicou Leslie Ann Stefanson v roku 2002, keď spolu hrali vo filme Alien. Hunter. Victoria nebola po rozvode zapletená do vzťahu, ktorý je verejnosti známy.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Chytili ma #sanfrancisco #sanfran #madametussauds

Príspevok zdieľaný používateľom Darth Spader (@elijahspader) 4. februára 2016 o 12:53 PST

Synovia Sebastián a Eliáš

Ich prvý syn Sebastian Spader sa narodil v roku 1989. Pracuje ako producent a režisér, známy krátkym filmom Slice z roku 2007, filmom Machete z roku 2010 a krátkou komédiou z roku 2012 First Kiss s Rachel Leigh Cook & Chad Michael Murray. Sebastian je tiež a fotograf ktorý veľa cestuje a rád fotografuje, mal samostatné a skupinové výstavy. V roku 2015 boli všetky fotografie, ktoré urobil za posledných päť rokov, uverejnené v knihe s názvom Wondering. V súčasnosti je Sebastian a realitný agent .

Druhý syn má tiež kariéru vo filmovom priemysle – Eliáš Spader sa narodil v roku 1992 a pôsobí ako spisovateľ a herec. Elijah sa objavil v krátkej komédii Roll for the Initiative v roku 2014 a v televíznom seriáli zverejnenom na YouTube Nailed It v roku 2015. Je tiež talentovaným hudobníkom, ktorý hral na gitare v rokoch 2018 a 2019 s alternatívnou rock/popovou kapelou. LDYKLR so sídlom v Los Angeles v Kalifornii.

Bývalý manžel James Spader

James Spader sa narodil 7. februára 1960 v Bostone, Massachusetts, USA a má dvoch starších súrodencov. Vychovávali ho rodičia, ktorí obaja pracovali ako učitelia.

James navštevoval súkromnú školu, kde učili jeho rodičia, a pokračoval vo vzdelávaní na Phillips Academy, no vo veku 17 rokov opustil školu a presťahoval sa do New Yorku, aby začal svoju hereckú kariéru. Predtým, ako uspel v herectve, pracoval v rôznych zamestnaniach, napríklad ako barman, šoféroval kamión a učil jogu – tak sa James zoznámil so svojou budúcou manželkou Vicky.

V roku 1981 mal rolu vo filme Endless Love, po ktorom nasledoval Tuff Turf v roku 1985 a Pretty in Pink v roku 1986. Jeho ďalším filmom bol Sex, lži a videokazeta, za ktorú rolu získal Cenu filmového festivalu v Cannes za najlepšieho herca v roku 1989. .

V deväťdesiatych rokoch minulého storočia hral Spader okrem iného v Bielom paláci so Susan Sarandon, Bad Influence s Robom Loweom, True Colours s Johnom Cusackom, Hviezdnej bráne s Kurtom Russellom a objavil sa v niekoľkých televíznych seriáloch. V rokoch 2004 až 2008 hral v Boston Legal, čo mu v rokoch 2005 a 2007 prinieslo dve ceny Emmy za vynikajúceho herca v hlavnej úlohe v dramatickom seriáli – jeho prvá cena Emmy prišla v roku 2004 za rovnakú postavu, akú hral v seriáli The Practice. V roku 2009 sa objavil na Broadwayi v hre Race, ktorá mala 297 predstavení.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Príspevok zdieľaný jamesom spaderom (@james_spader_) dňa 18. decembra 2018 o 8:32 PST

Od 23. septembra 2013 je Spader dobre známy ako Red Reddington, bývalý dôstojník amerického námorníctva v televíznom seriáli Blacklist na NBC – seriál je teraz vo svojej ôsmej sezóne a za ktorý bol v rokoch 2014 a 2015 nominovaný na najlepšieho herca v dráme na a Ceny Zlatý glóbus. Spaderova prezývka je Jimmy – nechce pozerať žiadny zo svojich filmov, možno preto, že zvyčajne hrá záludné a špinavé antihrdinské postavy.

V roku 2003 bol natočený film Alien Hunter, v ktorom Spader hral s Leslie Ann Stefanson – začali vzťah a stále sú spolu, hoci nie sú manželia.

V roku 2008 sa stali rodičmi syna Nathaneala, pre herca tretieho potomka.

Vzhľad

Victoria je vysoká 5 stôp 4 palce (1,63 m). Má čierne, kučeravé vlasy a hnedé oči.

Čistá hodnota

Začiatkom roku 2020 sa čistý majetok Victorie odhaduje na viac ako 2 milióny dolárov, ale keďže po rozvode s Jamesom nie je v centre pozornosti, neexistujú žiadne potvrdené aktuálne informácie. Na druhej strane, čistý majetok jej bývalého manžela sa odhaduje na viac ako 10 miliónov dolárov, pričom 120 000 dolárov za epizódu čiernej listiny. Ako si manželia po rozvode rozdelili majetok, nie je známe.