• Hlavná
  • Herci
  • Životopis Tylera Hoechlina (Superman) – výška, vzťahy

Životopis Tylera Hoechlina (Superman) – výška, vzťahy

ObsahKto je Tyler Hoechlin?

Tyler Lee Hoechlin sa narodil 11. septembra 1986 v Corone v Kalifornii v USA a je hercom známym najmä vďaka práci v televíznom seriáli Supergirl, v ktorom stvárňuje postavu Supermana. Počas svojej kariéry pracoval aj na iných populárnych reláciách, ako je Teen Wolf a 7th Heaven, v ktorých stvárnil Martina Brewera.

Čistá hodnota Tylera Hoechlina

Začiatkom roku 2020 sa čisté imanie Tylera Hoechlina odhaduje na viac ako 4 milióny dolárov, ktoré zarobil úspešnou kariérou herectva, v tejto profesii sa pohybuje od roku 1998. Počas svojej kariéry tiež pracoval na mnohých filmoch a získal ocenenia vďaka jeho výkony.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Chlapci ste užasní! Ďakujeme za všetku doterajšiu podporu! Pripomíname, že ak idete na zjazd do Paríža, musíte si objednať do zajtra 21:00 (miestneho parížskeho času, zajtra 12:00 tichomorského času), aby ste dostali košeľu včas! Ak sa chystáte do Bilbaa, určite urobte to isté. Vy ste najlepší! Odkaz na kúpu týchto tričiek je v mojom bio. Represent.com/tylerhoechlin #WeAreAllFighters Ďakujeme vám!

Príspevok zdieľaný používateľom Tyler Hoechlin (@tylerhoechlin) 7. júna 2015 o 13:23 PDT

Raný život, vzdelávanie a začiatky kariéry

Tyler vyrastal v Corone a má rôznorodý pôvod, pričom niektoré z jeho koreňov siahajú až do Írska, Nemecka a domorodej Ameriky. Vyrastal so staršou sestrou a dvoma bratmi. V mladom veku túžil po kariére profesionálneho bejzbalu, pričom tomuto športu sa začal venovať už ako dieťa. Zúčastnil sa niekoľkých súťaží a pokračoval v hraní, keď navštevoval strednú školu v Santiagu, ktorá je známa svojim atletickým programom.

Po imatrikulácii sa zapísal na Arizona State University v rámci štipendia, ktoré mu umožnilo hrať v teréne so školským bejzbalovým tímom, ktorému pomohol dostať sa na College World Series, ktorá sa konala v Omahe.

Po roku v škole sa rozhodol prestúpiť na Kalifornskú univerzitu v Irvine, ktorá mala prestížnejší baseballový tím. Hral ako druhý základný hráč za UC Irvine Anteaters a letá strávil hraním v univerzitných ligách. Mal tiež záujem o herectvo a počas svojho voľného času sa podieľal na niekoľkých produkciách, ale jeho pozornosť sa upriamila na baseballovú kariéru.

Herecká história

Hoechlin odmietol niekoľko veľkých produkcií a konkurzov kvôli svojim záväzkom s bejzbalom, vrátane od režiséra Francisa Forda Coppollu a úlohy vo filmoch Twilight.

Počas tretieho ročníka utrpel zranenie podkolennej šľachy, ktoré obmedzovalo jeho schopnosti v bejzbale, a tak sa rozhodol absolvovať ďalšie konkurzy a nakoniec dostal radu, aby sa dal na hereckú kariéru. plný úväzok . V tom čase už mal agenta kvôli účinkovaniu v reklamách, keď bol ešte dieťa.

Ako dieťa mal aj niekoľko pozoruhodných úloh, vrátane účinkovania vo filme Toma Hanksa Road to Perdition, keď mal 13 rokov, pričom film je založený na rovnomennom grafickom románe a sleduje príbeh mafiánskeho strážcu. ktorý sleduje iného mafiána, ktorý zabil svoju rodinu počas Veľkej hospodárskej krízy.

Za tento výkon získal cenu pre mladého umelca a cenu Saturn, vďaka čomu sa naňho kvôli jeho potenciálu zameralo mnoho producentov a režisérov, aj keď sa venoval bejzbalu.

Herectvo na plný úväzok

V roku 2003 bol Tyler obsadený do úlohy Martina Brewera 7. nebo pôvodne zamýšľal ako hosťujúca rola, jeho postava sa stala populárnou a bola zapísaná do seriálu. Za túto rolu získal cenu Teen Choice Award a pokračoval v získavaní cien za celé štyri sezóny s populárnou šou. Po jej skončení sa ujal ďalších úloh, napríklad hosťovania v CSI: Miami a Castle. V roku 2011 pracoval po boku Christiny Applegate v Hall Pass.

Keď sa naplno venoval herectvu, jeho prvá pravidelná rola bola v šou Teen Wolf,

hral rolu vlkolaka Dereka Halea počas prvých štyroch sezón a zopakoval si svoju rolu ako a hosť v neskorších sezónach. Pokračoval v získavaní ocenení za svoju prácu, hoci sa chcel venovať iným úlohám, a preto nezostal pri šou počas celého jej trvania. Objavil sa v Everybody Wants Some!!, ktorý vzbudil jeho záujem vďaka svojmu spojeniu s bejzbalom. Film získal pozitívne recenzie, čo ho viedlo k tomu, aby hľadal ďalšie úlohy súvisiace s baseballom, vrátane filmu Undrafted, ktorý sa však ukázal ako neúspešný.

Superman a nedávne projekty

V roku 2016 bol Tyler obsadenie v úlohe Supermana v relácii CW Supergirl, dokonca bez toho, aby na ňu urobila konkurz. Bol prvou voľbou producentov a začal sa objavovať v show od druhej sezóny. Jeho stvárnenie tejto postavy sa stretlo s pozitívnymi ohlasmi a neskôr si svoju rolu zopakoval v niekoľkých crossoveroch Arrow, pričom sa objavil s postavami vo filmoch The Flash a Arrow. V roku 2019 CW oznámila spin-off, ktorý potvrdil, že sa má stať pravidelným účastníkom show s názvom Superman & Lois.

Okrem práce v Supergirl účinkoval aj vo Fifty Shades Freed ako autor Boyce Fox. Pracoval aj na filmoch ako The Domestics a Bigger, v ktorých hral úlohu jedného zo zakladateľov Medzinárodnej federácie kulturistov. Potom bol obsadený vo filme Then Came You a objavil sa v Another Life. Jedným z jeho najnovších filmových projektov je Vieš udržať tajomstvo? , v hlavnej úlohe po boku Alexandry Daddario a na motívy rovnomenného románu, ktorý napísala Sophie Kinsella. Ďalším nedávnym projektom, v ktorom hral, ​​je romantická komédia Palm Springs, ktorá mala premiéru počas filmového festivalu Sundance.

Osobný život

Tyler je slobodný a aj keď mal v minulosti vzťahy, momentálne je slobodný a nejaví žiadne známky toho, že by s niekým chodil. Je si blízky s hviezdou Supergirl Melissou Benoist vďaka ich spoločnej práci v šou, čo viedlo k fámam o ich rande, ktoré boli neskôr popreté. Je to najkratší herec, ktorý hrá Supermana, aj keď nie s veľkým náskokom. Priznáva, že nerád hrá roly v televíznych reláciách dlhú dobu, pretože nechce mať pocit, že každý rok robí to isté. Stále rád trávi čas v posilňovni.