• Hlavná
  • Dizajnéri
  • Životopis Toni Mahfud: Brat, Etnická príslušnosť, Vek, Výška, Rodina. gay?

Životopis Toni Mahfud: Brat, Etnická príslušnosť, Vek, Výška, Rodina. gay?

Toni Gabriel Mahfud je nemecká modelka, fotografka a ilustrátorka, narodená 2. decembra 1994 v Hamburgu v Nemecku. Je všeobecne známy tým, že je producentom obsahu na sociálnej sieti Instagram.

ObsahSkorý život

Aj keď nie je veľa informácií o jeho rodičoch, je známe, že Toni sa začal zaujímať o umenie, keď mal štyri roky, po tom, čo mu matka kúpila pastelky a iné umelecké materiály.

Ďalším krokom pre Toni bolo začať sledovať anime a iné médiá inšpiroval ho k skicovaniu : ‚Začal som s figúrkami anime, keď som sa jedného dňa spýtal sám seba: ‚Prečo majú títo ľudia také veľké oči a nos? Aký bol prvý krok k tomu, aby som začal pracovať na svojom umení, aby vyzeral realistickejšie?‘ Mal som vtedy asi 12 rokov. Nikdy som nechodil na umeleckú školu ani nič podobné. Myslel som na všetko sám.‘

Toni sa sústredil na vytváranie vlastného štýlu a počas detstva zlepšoval svoju prácu experimentovaním s rôznymi technikami a realistickejšími témami, pričom osobitnú pozornosť venoval portrétom. Zasvätiť svoj život umeniu však nebolo jeho jediným cieľom, keďže sa začal zaujímať aj o modeling, keď mal osem rokov.

Kariéra

YouTube

V roku 2011 začal uverejňovať svoje umenie online, hoci až v roku 2014 vytvoril kanál YouTube , na ktorej zdieľa videá z procesu tvorby svojich umeleckých diel, pričom často používa akvarely na farby a tmavé ceruzky na kresby. Jeho videá sú zábavné a uvoľňujúce, pretože mu trvá dlho, kým ich upraví vysokou rýchlosťou, aby upútali pozornosť divákov, a vyberá si upokojujúcu hudbu, ktorá sa hodí k práci, na ktorej pracuje.

Toniho ilustračné portfólio na jeho účte YouTube zahŕňa jeho kresby celebrít, ako sú herec Channing Tatum a speváčka Adele. Napriek tomu, že Toni na svoj kanál nahral iba šesť videí a od roku 2016 nezverejnil na platforme žiadne videá, doteraz sa mu podarilo prilákať viac ako 100 000 odberateľov.

Instagram

Platforma fotografií a krátkych videí Instagram bola Toniho hlavným nástrojom na urýchlenie jeho kariéry nielen ako umelca a fotografa, ale aj ako modela. Prvá fotografia, ktorú zdieľal na stránke, bola kresba lienky zverejnená 8. mája 2012. Odvtedy Toni neustále uverejňuje svoje umelecké, fotografické diela a dokonca aj obrázky svojho každodenného života.

Hoci jeho talent bol od začiatku pozoruhodný, jeho rané diela vyzerali amatérsky a nekomplikovane.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Drž ma pri 𝖑𝖎𝖌𝖍𝖙

Príspevok zdieľaný používateľom TONI MAHFUD (@tonimahfud) 10. augusta 2020 o 9:16 PDT

Nikdy sa tým však nenechal zastaviť, pretože svoju techniku ​​pomaly zdokonaľoval a vďaka nej si získaval čoraz viac priaznivcov. Niektoré z mnohých celebrít, ktorých kresby zverejnil, sú Rihanna a topmodelky Cara Delevingne a Kendall Jenner.

V posledných rokoch Toni voľnejšie experimentuje so svojou fotografickou tvorbou a často svoje fotografie upravuje veľmi originálnym a osobitým spôsobom. Jedným z jeho najvýznamnejších je a obrázok zverejnený v roku 2017 , na ktorom sa objavuje pod vodou, s prostredím výrazne vylepšeným jeho strihovými schopnosťami: „Späť na moju podmorskú prechádzku v Dubaji s touto neuveriteľnou polohou. Pravdepodobne je to jeden z mojich obľúbených obrázkov.

Aby do svojho instagramového obsahu začlenil zdravú a príjemnú estetiku, Toni si dáva veľký pozor na to, čo zverejňuje, aby nenarušil vizuálnu rovnováhu, ktorú vytvoril v priebehu rokov: „Vždy sa uistím, že obrázky ladia s farbou môjho feedu. .

Stránka musí pôsobiť harmonicky. Mali by ste tomu venovať pozornosť, najmä ako začiatočník.‘

Normálne používa zrkadlovku (zrkadlovka) na normálne príspevky, hoci jeho selfie sú často robené jeho „telefónom“. Odporúča tiež, aby fotografi cestovali a vystúpili zo svojej komfortnej zóny, aby vytvorili originálnejší obsah, ktorý ich práci dodá neočakávaný obrat založený na získanej novej perspektíve sveta: „Môžete fotografovať veci, ktoré sú iné, ktoré nedokážete. vidieť každý deň. Jednoducho je tu úplne iný pohľad. A to je práve to, čo je pre nasledovníkov zaujímavé.

Modelovanie

Vzhľad Toniho Mahfuda bol jedným z mnohých dôvodov, prečo pritiahol obrovské množstvo sledovateľov na svojich účtoch na sociálnych sieťach.

Najmä Instagram mu umožnil ukázať svoj fyzický vzhľad intímnejším a trochu umeleckým spôsobom. Prvý obrázok, na ktorom zdieľal na platforme, bol uverejnený v roku 2012, čo jeho sledovateľov určite chytilo za srdce, pretože ho rýchlo chválili za jeho vzhľad.

Toni, ktorý nie je neznámy v prijímaní takýchto komentárov, využil slávu, ktorú poskytuje jeho vzhľad, na kariéru: krátko po zverejnení svojej prvej selfie začal dostávať ponuky od mnohých módnych spoločností na modelovanie ich produktov.

Toni doteraz pracovala po boku značiek ako Hugo Boss, Adidas, Gillette a Daniel Wellington a získala celosvetovú slávu ako jeden z najúspešnejších mužských modelov.

Influencer

V dôsledku svojej masívnej prítomnosti na sociálnych médiách sa Toni preslávil aj ako influencer. Príspevky o jeho cestách a životnom štýle priťahujú mnoho značiek, ktoré majú záujem s ním spolupracovať na propagácii svojich produktov prostredníctvom jeho sociálnych médií.

V rozhovore s časopis GQ V nemeckom vydaní Toni odhalil niektoré zo svojich tajomstiev vytvárania lojálnych a masívnych sledovateľov online. Podľa jeho slov bol Instagram vytvorený pre obrázky a jeho estetiku, pričom kvalita pred kvantitou je nevyhnutná: „Najdôležitejšia je rozmanitosť a špecialita“.

Pre začiatočníkov odporúča uverejňovať príspevky raz denne, na rozdiel od toho, čo zvyčajne robia instagrameri s veľkou sledovanosťou: „Podľa môjho názoru, ak máte určitý počet sledovateľov, nemusíte nevyhnutne uverejňovať niečo každý deň. Ani ja to nerobím.‘

Vytvorte si vlastnú cestu. Viem, že v dnešnej dobe je veľmi ťažké správať sa ako vy, keď na vás prichádza taký tlak...

pridané Toni Mahfud na Piatok 13. decembra 2019

Podľa jeho názoru by pre influencerov nemal byť dôležitý len vizuál a výberom zaujímavých a hlbokých titulkov pre svoje príspevky si dáva čas.

Iné spolupráce

Jeho umelecká tvorba zaujala aj spoločnosti, ktoré sa zaujímajú nielen o jeho vzhľad, ale aj o jeho talent. Taký je prípad Pepe Jeans London, ktorý s ním v roku 2016 spolupracoval na vytvorení línie džínsových džínsov s potlačou.

V roku 2018 Toni spolupracoval s výrobcom športových áut CUPRA Deutschland a zverejnil fotografiu Instagram toho : „Neviem, čo to je, ale keď mi dáte pero a papier, je to, akoby ste sa ponorili do inej dimenzie. Som veľmi rád, že opäť pracujeme na niečom kreatívnom s úplne novým SUV @cupra_de, ktoré čoskoro predstavíme!

Osobný život

gay?

Na Wattpade Toni Mahfud odpovedal na rôzne bežné otázky týkajúce sa jeho osobného života. Jedna z tých otázok bola o jeho sexuálnu orientáciu : 'Nie som gay. Som rovný ako dokonalá línia.“

Priateľka

Dňa 5. apríla 2013 Toni zdieľal a obraz seba samého a neznáma žena, o ktorej sa hovorilo, že je jeho priateľkou, keďže príspevok bol jednoznačne oslavou výročia ich vzťahu. Žiaľ, dvojica sa zrejme rozišla a ďalšiu fotku s ňou už nezverejnil.

Toni zdieľala rôzne obrázky sprevádzané modelkou Ruhamou Negassi, čím prebudila klebety o možnom romantickom vzťahu s ňou. Dvojica však nepoprela ani nepotvrdila, či boli spolu.

Bol tiež romanticky spojený s modelkou a influencerkou Soniou Esman, ktorá v roku 2015 zverejnila na svojom kanáli YouTube video s názvom: „Sonya Esman & Toni Mahfud. Miami“. Dvojicu na nej možno vidieť, ako spolu v trochu intímnom prostredí dobrodružstvá po meste.

Rodina a etnicita

Toni neodhalil identitu svojich rodičov, hoci je známe, že obaja sú Sýrčania. To odpovedá na otázky fanúšikov týkajúce sa jeho etnickej príslušnosti.

Brat

Toni má brata-dvojča menom Jan. Aj keď nie je na sociálnych sieťach taký aktívny ako jeho brat, a fotky zverejňuje len zriedka jeho Instagram Jan zjavne rád cestuje a je fanúšikom Harryho Pottera.

Čistá hodnota

V dôsledku svojej kariéry modela, ilustrátora a fotografa Toni Mahfud nazhromaždil odhadovanú čistú hodnotu 4 milióny dolárov.

Fyzický vzhľad

Ako sa od modelky očakávalo, Toni Mahfud má veľmi pekný fyzický vzhľad. Hoci jeho aktuálna hmotnosť nie je známa, meria 1,85 m. Jeho oči sú orieškové a vlasy sú prirodzene čierne.

Zaujímavosti

Prezradil na Forbes jeho obľúbené miesto na trávenie leta: „Z mojich obľúbených miest je def Dubaj. Som Arab, takže si vždy vychutnávam arabské jedlo (najmä preto, že chutí takmer rovnako dobre ako doma!). Máte super luxusné miesta, ale aj naozaj krásne staré oblasti s množstvom histórie.

Jeho mnohé životné ciele sú žiť v Los Angeles, oženiť sa a mať dve deti.

Jeho osobnosť je často nepochopená ľuďmi, ktorí ho osobne nepoznajú, pretože si myslia, že je arogantný alebo tajomný. Tvrdí však, že toto nie je jeho skutočné ja.

Sníva o tom, že sa objaví na titulke magazínu Vogue.