Životopis Sydel Curryovej Vek, manžel, čistá hodnota, rodina

ObsahKto je Sydel Curry? Wiki Bio

Sydel Curry sa narodila v Charlotte v Severnej Karolíne v USA 20. októbra 1994 – jej znamenie zverokruhu sú Váhy a má americkú národnosť. Sydel je hviezda Instagramu a bývalý vysokoškolský volejbalový hráč , ale možno najznámejšia ako mladšia sestra Stephena Curryho, amerického profesionálneho basketbalistu s Golden State Warriors, ktorý súťaží v lige National Basketball Association (NBA).

Raný život a vzdelanie

Sydel bola vychovaná v Charlotte spolu so svojimi dvoma bratmi ich otcom Dellom Currym, ktorý bol profesionálnym basketbalovým hráčom, a ich matkou Sonyou Curry, ktorá bola súťažnou volejbalovou hráčkou.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Môj domov: bezpečný prístav. Miesto pokoja a sily, moja osobná svätyňa. Doma sa cítim najbezpečnejšie a to je pre duševné zdravie také dôležité. Je dôležité mať miesto, kde nebudete mať pocit, že musíte byť v pohotovosti 24 hodín denne, 7 dní v týždni, kde vám neprebehne horúčkovitá myseľ. Nemusí to byť len váš domov, môže to byť telocvičňa, kostol, Barnes a šľachtici (lol to bolo moje na minútu, mohol som sa tam stratiť celé hodiny) atď. Ak ste nenašli svoju silu, svoju vlastnú svätyňu, v ktorej sa cítite najviac ako doma, naliehavo žiadam, aby ste ju našli čo najskôr. Uvedomujem si, že keď ste tam, ste v pokoji. 🧡 kde je to miesto pre teba?

Príspevok zdieľaný používateľom Sydel Curry-Lee (@sydelcurrylee) 9. júla 2020 o 16:51 PDT

Sydel navštevovala miestnu strednú školu, kde sa začala zaujímať o hranie volejbalu, a netrvalo jej dlho, kým sa stala kapitánkou školského volejbalového tímu. Nastavila niekoľko rekordov a trikrát bola vybraná do celoštátneho združenia The North Carolina Independent Schools Athletic Association (NCISAA) a štyrikrát bola vybraná na konferenciu Konferencie atletickej asociácie nezávislých škôl (CISAA) All-Conference.

Po imatrikulácii v roku 2012 sa Sydel zapísala na Elon University so štipendiom na volejbal a počas všetkých troch rokov hrala za školský volejbalový tím, ale počas prvého ročníka si zranila koleno a musela stráviť sezónu na lavičke.

V roku 2016 ukončila bakalársky titul.

Kariéra ako hviezda sociálnych médií

Sydel je hviezda Instagramu, pretože na svojom účte zhromaždila viac ako 640 000 sledovateľov a odovzdala viac ako 800 obrázkov. Zväčša nahráva fotky, ktoré nasníma počas svojich každodenných činností, vrátane cestovania, keď pripravuje jedlo pre svojich psov a počas cvičenia. Vo svojich titulkoch zvyčajne dáva svojim fanúšikom rady o diéte a cvičení.

Sydel je tiež youtuberka, keďže svoj kanál spustila 15. júla 2017 a odvtedy nazbierala takmer 50 000 odberateľov a viac ako tri milióny zhliadnutí všetkých svojich videí dokopy.

Jej prvé video – Q&A with Sydel Curry | SYDEL CURRY nahraná 24. októbra 2017 – nevzbudila veľkú pozornosť jej dve najobľúbenejšie videá súčasnosti sú Manžel ma precvičí basketbalovým tréningom | Sydel Curry-Lee, ktorú od 30. júla 2019 videlo viac ako 840 000 krát, a otázky a odpovede mamy a dcéry | Zoznamka, duševné zdravie, starostlivosť o pleť A VIAC | Sydel Curry-Lee, zobrazený viac ako 375 000-krát od jeho nahrania 26. februára.

Sydel je aktívny aj na rôznych iných sieťach sociálnych médií, ako sú Facebook, Twitter a TikTok.

Milujte život a vzťahy

Sydel sa zoznámila s americkým profesionálnym basketbalistom Damionom Leem v roku 2015, počas vysokoškolského basketbalového zápasu, na ktorom ich zoznámil spoločný priateľ, ktorý si myslel, že títo dvaja budú zhodní, a povedal im, že sa jedného dňa vezmú. Chodili spolu viac ako dva roky, kým Damion v novembri 2017 požiadal Sydela o ruku a 1. septembra 2018 si vymenili sľuby na súkromnom obrade za účasti ich najbližších priateľov a rodiny. Nemajú spolu žiadne deti, pretože sa momentálne sústredia na svoju kariéru.

Všeobecne sa verí, že Damion je Sydelin prvý dlhodobý priateľ, zatiaľ čo Damion mal pred stretnutím so Sydel niekoľko vzťahov. So svojou stredoškolskou láskou chodil niekoľko rokov, no po tom, čo sa vďaka basketbalovej kariére stal trochu populárnym, ju zrejme opustil, aby mohol chodiť s inými dievčatami.

Záľuby a iné záujmy

Hlavným záujmom Sydel je cvičenie a každý týždeň má niekoľko tréningov v posilňovni a dodržiava prísnu diétu, čo pre Sydel znamená bez cukru alebo rýchleho občerstvenia – väčšinou jedáva ovocie, zeleninu a kuracie mäso.

Rada cestuje – keď vyrastala, jej rodina sa veľa presťahovala, bývala na viacerých miestach, potom po dovŕšení 18 rokov začala s priateľmi cestovať po štátoch. Sydel je obrovským milovníkom zvierat a má dvoch domácich miláčikov – Quavo a Nobu – ktorú možno často vidieť na jej obrázkoch na Instagrame. Miluje čítanie romantických kníh, jogging v parku blízko svojho domova a bicyklovanie po meste.

Vo svojom voľnom čase Sydel pozerá filmy a niektorí z jej obľúbených hercov a herečiek sú Tom Hanks, Bruce Willis a Angelina Jolie, zatiaľ čo niektoré z jej obľúbených filmov sú Cast Away, Pulp Fiction a The Last Samurai.

Vzhľad a čistý majetok

Čistý majetok spoločnosti Sydel sa k júnu 2020 odhaduje na viac ako 200 000 dolárov, zatiaľ čo čistý majetok jej manžela je údajne viac ako 1 milión dolárov. Farba jej vlasov a očí je hnedá, je vysoká 5 stôp 9 palcov (1,75 m). Sydel má 25 rokov.

Kto je Sydelin manžel Damion Lee? Wiki Bio

Damion Lee sa narodil v Baltimore, Maryland USA, 21. októbra 1992 – jeho znamenie zverokruhu sú Váhy a má americkú národnosť. Uznanie získal hraním basketbalu na strednej škole Calvert Hall College v Towsone a počas posledného ročníka ho vybrali hrať za Second-Team Baltimore Sun All-Metro. Po imatrikulácii sa zapísal na univerzitu Drexel na basketbalové štipendium a začal hrať za ich tím Drexel Dragons.

Po neuveriteľnom prvom roku bol Sydel vymenovaný za nováčika roka od Colonial Athletic Association a v roku 2015 sa presťahoval na University of Louisville potom, čo bol pozvaný hrať za ich Louisville Cardinals a stal sa ich najlepším hráčom. Po získaní magisterského titulu v roku 2016 Damion nebol draftovaný do NBA, ale podpísal zmluvu s Miami Heat predtým, ako 26. septembra 2016 prešiel do Boston Celtics. Len o dva mesiace neskôr začal hrať za Maine Red Claws a potom sa pripojil. Santa Cruz Warriors 24. augusta 2017. Damion debutoval za Atlanta Hawks v NBA 13. marca 2018, potom 14. júla 2019 podpísal zmluvu s Golden State Warriors, ale krátko na to sa vrátil do Santa Cruz Warriors.

V roku 2019 začal Damion opäť hrať za Golden State Warriors a po úžasnej sezóne s nimi 15. januára 2020 podpísal viacročný kontrakt.