• Hlavná
  • Herci
  • Životopis Sosie Baconovej (13 Reasons Why), otec, priateľ

Životopis Sosie Baconovej (13 Reasons Why), otec, priateľ

ObsahKto je Sosie Bacon z 13 dôvodov prečo? Wiki Bio

Sosie Ruth Bacon sa narodila v Los Angeles v Kalifornii v USA 15. marca 1992 – jej znamenie zverokruhu sú Ryby a má americkú národnosť. Sosie je herečka , ktorá je snáď najznámejšia vďaka jej stvárneniu Skye Miller v tínedžerskom dramatickom webovom seriáli 13 Reasons Why, v ktorom hrali Dylan Minnette, Katherine Langford a Christian Navarro, a je o tínedžerovi, ktorý sa snaží zistiť, prečo jeho zamilovanosť spáchala samovraždu. Séria bola úspešná, pretože získala tri ceny a bola nominovaná na ďalších 14, vrátane Zlatého glóbusu pre Katherine za najlepší herecký výkon v televíznom seriáli – dráma.

Slaninová omáčka

pridané Naša kozmetická taška:: na Nedeľa 12. januára 2014

Detstvo a vzdelanie

Sosie bola vychovaná spolu so svojím bratom Travisom v Los Angeles ich rodičmi, matkou Kyrou Sedgwick, ktorá je slávnou americkou herečkou, producentkou a režisérkou, ktorá je možno stále najznámejšia vďaka úlohám v dramatickom filme Miss Rose White a policajnom procedurálnom seriáli The Bližšie. Ich otec Kevin Bacon je tiež slávny herec známy svojimi úlohami v dramatickom filme Footloose a historickom konšpiračnom právnom thrilleri JFK.

Hoci sa Sosie narodila do pomerne bohatej rodiny, mala normálne detstvo, a keďže jej matka bola väčšinu času preč natáčať svoje filmy a televízne seriály, veľmi sa zblížila so svojím otcom a bratom, ktorí sa o ňu starali.

Jej rodičia nechceli, aby sa stala herečkou, no Sosie napriek tomu začala hrať na strednej škole, kde bola členkou školského dramatického klubu. Po imatrikulácii v roku 2010 sa nezapísala na vysokú školu, ale rozhodla sa zamerať na kariéru herečky.

Úlohy vo filmoch

Sosie debutovala vo filme v roku 2005, keď stvárnila Emily Stoli v dráme Loverboy, v ktorej hrali Patrick Dempsey, Kate Jackson a Robert Ginty a je o vysokoškoláčke, ktorá začína pracovať ako doručovateľ pizze. Jej ďalšia rola vo filme prišla o deväť rokov neskôr v roku 2014, keď bola pozvaná, aby stvárnila Frances Funicello v komediálnom filme Wishin' and Hopin', v ktorom hrali Molly Ringwald a Chevy Chase a ktorý je úzko založený na rovnomennom románe. napísal Wally Lamb.

Film bol nominovaný na cenu International Film Music Critics Award (IFMCA) za najlepšiu pôvodnú hudbu pre komediálny film.

Sosie bola potom pozvaná, aby stvárnila svoju prvú hlavnú postavu Maggie v krátkom trilerovom dramatickom filme Iný život, v ktorom si zahrali aj Eric Presnall a Donald Sage Mackay a ktorý sleduje tehotnú ženu, ktorú po tom, čo ju navštívil jej brat, videný vekom, zapája sa do kriminálnych aktivít. Režisér a scenárista filmu Mark Lammerding bol odmenený cenou výnimočnosti za krátky film v súťaži o najlepší krátky film v roku 2014. V tom istom roku si Sosie zahrala v ďalšom krátkom filme – Lady Lonely – ktorý režírovala a napísala Janey Feingold, ktorý však prešiel skôr nepozorovane.

V roku 2015 stvárnila vedľajšiu postavu v romantická komédia Ana Maria in Novela Land , ktorý režírovala aj napísala Georgina Garcia Riedel a bol nominovaný na šesť cien. Potom si zahrala v dramatickom filme Off Season o mladej dáme, ktorá zistí, že ju prenasleduje duch.

Tri z najnovších úloh Sosie vo filmoch boli v dráme Story of a Girl v roku 2017, v ktorej hrali Sosiin otec Kevin, Tyler Johnston a Sarah Gray, životopisná dráma Charlie Says, v ktorej stvárnila Patriciu Krenwinkel v roku 2018, a romantická komédia The Last. Leto v roku 2019, ktorý režíroval William Bindley.

Úlohy v televíznych seriáloch

Sosie debutovala v televíznom seriáli v roku 2009, keď stvárnila Charlieho Johnsona v štyroch epizódach policajného procedurálneho seriálu The Closer, v ktorom hrala jej matka Kyra a je o Brende Johnson, ktorá pracuje na policajnom oddelení v Los Angeles ako zástupkyňa policajného prezidenta. . Séria mala veľký úspech. vyhral 11 ocenení vrátane Zlatého glóbusu, pričom bol nominovaný na 72 ďalších.

V roku 2014 bola Sosie obsadená ako hlavná postava v komediálnom seriáli Basic Witches, ale pilotnú epizódu nezachytila ​​žiadna sieť, ale pokračovala v úlohe Rachel Murray v piatich epizódach seriálu. antologická slasher séria Scream .

Jej ďalší pozoruhodný výkon bol v dramatickom seriáli Here and Now v roku 2018, kde stvárnila hlavnú postavu Kristen vo všetkých 10 epizódach, pričom v seriáli si zahrali aj Tim Robbins, Holly Hunter a Daniel Zovatto a sleduje šesťčlennú rodinu žijúcu v Portlande v USA. – získal Daniel Zovatto nomináciu na cenu Imagen Foundation Award za najlepšieho herca vo vedľajšej úlohe – televízia. Jej najnovšia rola bola vo webovom seriáli kriminálnej drámy Narcos: Mexico z roku 2020, v ktorom stvárnila vedľajšiu postavu Mimi Webb Miller.

Sosie bola nedávno obsadená, aby stvárnila hlavnú postavu Carrie Layden v pripravovanej sérii Mare of Easttown, ktorá by mala vyjsť v druhej polovici roku 2020.

Milovať život a priateľa

Sosie tajila detaily svojho milostného života pred zvedavosťou médií, no predpokladá sa, že v rokoch 2016 až 2018 mala dvojročný vzťah s tajomným mužom. Povesti sa začali po tom, ako nahrala ich spoločnú fotku na jej instagramový účet a ukázalo sa, že muž bol na Instagrame pod užívateľským menom 'dobbyisland'. V roku 2018 Sosie vymazala obrázky, na ktorých boli títo dvaja spolu, a účet „dobbyisland“ na Instagrame prestal existovať.

Internetom tiež kolujú klebety, že populárna herečka je lesbička alebo bisexuálka, keďže otvorene nehovorila o žiadnych mužoch, s ktorými by mohla byť, a niekoľko jej fanúšikov uviedlo, že videli Sosie byť príliš blízko k žene. klub v Los Angeles.

Od júna 2020 je Sosie momentálne slobodná, nevydala sa a nemá deti.

Záľuby a iné záujmy

Sosie rada cestuje a keď bola tínedžerkou, jej rodičia jej často dovolili cestovať s nimi, keď natáčali pre ich filmy a televízne seriály. Odvtedy bola Sosie pracovne aj zábavne v mnohých štátoch USA a pri niekoľkých príležitostiach cestovala aj do Európy, pričom okrem iného zostala v krajinách ako Anglicko a Nemecko. Je milovníčkou zvierat a má domáceho psa, zatiaľ čo jej obľúbené zvieratá sú korytnačky a niektoré z jej obľúbených koníčkov sú čítanie romantických kníh, počúvanie populárnej hudby a snívanie.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Príspevok zdieľaný Sosie Bacon (@sosiebacon) dňa 9. apríla 2020 o 17:17 PDT

Je fyzicky aktívna, pretože má každý týždeň niekoľko tréningov v posilňovni a snaží sa dodržiavať prísnu diétu, ktorá jej zjavne veľmi nejde.

Vo svojom voľnom čase Sosie rada pozerá filmy a jej obľúbeným hercom a herečkou sú Tom Cruise a Anne Hathaway, zatiaľ čo dva z jej obľúbených filmov sú Posledný samuraj a Les Miserables.

Vzhľad a čistý majetok

Sosie má 28 rokov. Má dlhé hnedé vlasy a hnedé oči, je vysoká 1,63 metra a váži okolo 55 kg. Od júna 2020 jej čistý majetok sa odhaduje na viac ako 250 000 dolárov.