Životopis Sophie Dymoke – Kto je manželka Matthewa Goodea?

ObsahKto je manželka Matthewa Goodea Sophie Dymoke? Wiki Bio

Sophie Dymoke sa narodila v Royal Tunbridge Wells v štáte Kent v Anglicku 10. februára 1983, takže jej znamenie zverokruhu je Vodnár a má britskú národnosť. Je obchodnou manažérkou, ale všimla si, že je manželkou Matthew Goode , slávny anglický herec najlepšie známy tým, že si zahral v superhrdinskom filme Watchmen, ktorý vyšiel v roku 2009.

Detstvo a vzdelanie

Sophie bola vychovaná v Royal Tunbridge Wells jej otcom, ktorý je továrenský robotník, a jej matkou, ktorá je učiteľka a o herectvo sa začala zaujímať už na základnej škole, no keď si uvedomila, že v tom nie je až taká dobrá, začala sa venovať modelingu.

Navštevovala školu Sacred Heart School, kde bola fyzicky aktívna najmä preto, že si chcela zostať fit, aby sa mohla stať modelkou, ale po imatrikulácii sa zapísala na University of Wales, kde v roku 2005 ukončila bakalársky titul z ekonómie. veľa času počas štúdia na vysokej škole štúdium histórie čo bol jej obľúbený predmet.

Sophiina kariéra

Svoju kariéru odštartovala po ukončení strednej školy nástupom do spoločnosti Donna Karan Ltd. so sídlom v Londýne a po ukončení vysokej školy sa rozhodla presťahovať do New Yorku, kde začala pracovať v spoločnosti Alice a Olivia, kde sa stala vedúcou predaja.

Uznanie získala po tom, čo bola pozvaná pracovať v odevnej spoločnosti Diesel ako ich Sales Manager, no keďže mala problémy s tamojšími šéfmi, rozhodla sa skončiť a presťahovala sa do Vince Company, kde pracovala ako obchodná riaditeľka.

V roku 2012 ona začal pracovať pre HiM Jeans Company pôsobí ako ich obchodný riaditeľ a je s nimi už osem rokov.

Milujte život a manželstvo s Matthewom

Sophie sa zoznámila so svojou dnešnou polovičkou Matthewom Goodeom v roku 2005 na večierku a začali spolu chodiť. Matthew bol už vtedy slávnym hercom, no Sophie o tom nevedela a Matt jej to povedal až po niekoľkých týždňoch.

Títo dvaja držali svoj milostný život mimo pozornosti médií a až v rozhovore 7. januára 2015 Matt oznámil, že sa so Sophie v roku 2014 zosobášili. Majú spolu tri deti – ich prvá dcéra Matilda Eve sa narodila v marci 2009, ich druhá Teddie Eleanor Rose v septembri 2013, zatiaľ čo ich syn Ralph Goode nasledoval v auguste 2015.

Sophie tu bola pre svojho manžela v ťažkých časoch a pomohla mu s problémom s pitím, takže Matt nepije alkohol od narodenia ich dcéry Matildy.

Záľuby a iné záujmy

Sophie rada cestuje a bola v mnohých európskych krajinách, ako je Francúzsko, Taliansko a Španielsko, zatiaľ čo ona a Matthew tiež cestovali do mnohých štátov USA, ako je Kalifornia a Florida. Sophie vo svojom voľnom čase rada pozerá komediálne filmy a niektorí z jej obľúbených hercov a herečiek sú Robin Williams, Eddie Murphy a Meryl Streep, zatiaľ čo medzi jej obľúbené filmy patria Mrs. Doubtfire, Dead Poets Society a Good Morning, Vietnam. Je milovníčkou zvierat a má dvoch domácich miláčikov.

Matthew Goode (outfit: BOSS Black) a manželka Sophie Dymoke (outfit: BOSS Black)

pridané BOSS na Sobota 19. mája 2012

Sophie je tiež filantropka, ktorá darovala peniaze organizáciám, ako je Červený kríž, a dobrovoľne pomáhala pri distribúcii tovaru znevýhodneným deťom a starším ľuďom. Je fyzicky aktívna, rada jazdí na bicykli a kolieskových korčuliach, pričom vie aj lyžovať, snowboardovať a korčuľovať. Každý týždeň má dva až tri tréningy v posilňovni a denne cvičí jogu.

Vzhľad a čistý majetok

Sophie má 37 rokov. Má stredne dlhé blond vlasy a hnedé oči, meria 1,65 metra a váži okolo 58 kg. Od marca 2020 sa jej čistý majetok odhaduje na viac ako 1 milión dolárov, zatiaľ čo Mattov čistý majetok sa odhaduje na viac ako 3 milióny dolárov.

Kto je Matthew Goode? Wiki Bio

Matthew William Goode sa narodil v Exeteri, Devon, Anglicko 3. apríla 1978 – jeho znamenie zverokruhu je Baran a má britské občianstvo. Je to herec známy najmä vďaka úlohám vo filmoch ako napr Strážcovia , Burning Man a Priestupný rok medzi inými.

Bol vychovaný v Exeteri so štyrmi súrodencami ich matkou Jennifer, ktorá je zdravotnou sestrou na dôchodku, a otcom Anthonym, ktorý je geológom na dôchodku. Navštevoval Exeter School a po imatrikulácii sa zapísal na University of Birmingham, kde v roku 2000 získal bakalársky titul, potom pokračoval vo vzdelávaní na Webber Douglas Academy of Dramatic Art v Londýne.

Svoju hereckú kariéru odštartoval účinkovaním v hre Inšpektor Lynley Záhady: Vhodná pomsta, po ktorej nasledovala úloha vo filme Confessions of an Ugly Stepsister. Získal uznanie po účinkovaní vo filme Match Point režiséra Woodyho Allena a potom bol pozvaný hrať v mnohých filmoch, ako napríklad Imagine Me & You, Copying Beethoven a The Lookout. V roku 2009 hral v kriticky uznávanom filme Watchmen, zatiaľ čo o rok neskôr spolu s Colinom Firthom hrali vo filme A Single Man.

Stvárnil Hugha Alexandra v životopisnom filme The Imitation Game a bol chválený za svoj výkon, ktorý získal cenu za herecké obsadenie na Medzinárodnom filmovom festivale v Palm Springs v roku 2015, pričom v ďalších dvoch bol nominovaný. Niektoré z jeho najnovších rolí vo filmoch boli vo filmoch Official Secrets a Downton Abbey v roku 2019 a The King's Man v roku 2020, pričom nedávno bol obsadený, aby sa objavil v štyroch filmoch, ktoré majú byť uvedené na trh v roku 2020, z ktorých dva sú Vojvoda a Tichá noc.

Matt natáča pre televízny seriál Objav čarodejníc od roku 2018, pričom hlavnú úlohu stvárnil Matthew Clairmont.