• Hlavná
  • Herci
  • Životopis Skyler Gisondo – priateľka, čistá hodnota, výška

Životopis Skyler Gisondo – priateľka, čistá hodnota, výška

ObsahKto je Skyler Gisondo?

Skyler Gisondo sa narodil v Palm Beach County na Floride v USA 22. júla 1996 – jeho znamenie zverokruhu je Lev a má americkú národnosť. On je herec , ktorý je možno najznámejší pre jeho stvárnenie Young Shawna v komediálnom mysterióznom kriminálnom seriáli Psych, ktorý sa vysielal v rokoch 2006 až 2014 a v ktorom si zahrali James Roday, Dule Hill a Timothy Omundson. Séria sleduje muža, ktorého si po predstieraní jasnovidca najme polícia a s pomocou svojho najlepšieho priateľa jej začne pomáhať pri riešení najkomplikovanejších zločinov – získal päť ocenení a bol nominovaný na 31 ďalších.

Raný život a vzdelanie

Skylera vychovávali ako jedináčik v okrese Palm Beach jeho otec Ron a matka Stacey, ktorí boli obaja oceánografickí inžinieri. Väčšina jeho príbuzných sú Židia a Skyler bola členkou Židovská organizácia United Synagóga Youth niekoľko rokov a raz s nimi cestoval do Izraela.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Hero Magazine

Príspevok zdieľaný používateľom Skyler Gisondo (@skylergisondo_og) dňa 4. apríla 2018 o 15:07 PDT

Keď začal pracovať v pomerne ranom veku, Skyler sa dva roky vzdelával doma, potom pokračoval na Milken Community High School v Los Angeles, z ktorej maturoval v roku 2014.

V roku 2015 sa zapísal na University of Southern California, kde študoval film, ale kvôli hereckej kariére si musel dať prestávku, Skyler však stále plánuje získať vysokoškolský titul.

Úlohy v televíznych seriáloch

Skyler odštartoval svoju hereckú kariéru, keď mal len šesť rokov, keď ho matka fotila a posielala do rôznych agentúr a Skyler bola čoskoro pozvaná, aby sa objavila v reklame na Pizza Hut, po ktorej nasledovalo mnoho ďalších reklám.

Debutoval v televíznom seriáli v roku 2003, keď stvárnil Jeffreyho v epizóde Forgive and Forget of romantický komediálny seriál Miss Match , v ktorom si zahrali Alicia Silverstone a Lake Bell a ktorý je o právnikovi pracujúcom v Los Angeles, ktorý tiež pracuje ako dohadzovač.

Seriál vyniesol Aliciu nomináciu na Zlatý glóbus za najlepší herecký výkon v televíznom seriáli – komédii alebo muzikáli. O dva roky neskôr v roku 2005 bola Skyler pozvaná ako hosťujúca hviezda ako Jackson Coleman v epizóde Christmas Is Ruined z komediálneho seriálu Huff, ktorý bol veľmi úspešný, pretože získal päť ocenení a bol nominovaný na 12 ďalších vrátane Zlatého glóbusu.

Potom sa objavil v jedinej epizóde niekoľkých televíznych seriálov, ako je komédia Každý miluje Raymonda, ďalšia komédia Čo sa mi na tebe páči a komediálny kriminálny seriál Monk, predtým ako bol pozvaný, aby hosťoval ako Ned Burton v mystériu. krimiseriál Cold Case a ako Tommy Nauls v dramatickom seriáli Silná medicína.

png

V roku 2006 stvárnil Chlapca v epizóde What Fresh Hell kritikmi uznávaného mysteriózneho kriminálneho seriálu Criminal Minds, ktorý vytvoril Jeff Davis a v hlavných úlohách hrali Matthew Gray Gubler a Kirsten Vangsness – sleduje oddelenie FBI špecializované na zisťovanie toho, čo Ďalším ťahom sériového vraha bude – séria získala 23 ocenení a bola nominovaná na 35 ďalších, vrátane troch cien Primetime Emmy.

Skyler sa následne objavil v niekoľkých ďalších televíznych seriáloch, ako je mysteriózny seriál House, romantický seriál ER, v ktorom hral Timmy Jankowski v dvoch epizódach, a komediálny seriál Drake & Josh. V roku 2007 bol pozvaný, aby hosťoval ako Danny Curtis v mysterióznom kriminálnom seriáli CSI: Crime Scene Investigation, ktorý bol v USA obrovským hitom, pretože získal 67 ocenení a bol nominovaný na 126 ďalších, vrátane šiestich Zlatých glóbusov počas pätnástich rokov jeho vysielania (2000-2015).

Jeho nasledujúce úlohy v televíznych seriáloch prišli v roku 2008, keď sa objavil v akčnom sci-fi seriáli Terminator: The Sarah Connor Chronicles a komediálnom seriáli My Name is Earl, pričom uznanie získal po tom, čo začal stvárňovať vedľajšiu postavu Bryana Pearsona vo filme komediálny seriál The Big Engvall Show, ktorý sa objaví vo všetkých 31 epizódach. Vytvoril ho Bill Engvall, ktorý si v ňom zahral aj po boku Nancy Travis a Jennifer Lawrence a sleduje Billa Pearsona, ktorý je terapeutom a žije so svojou manželkou a ich deťmi. V roku 2009 Skyler vyjadrila svoj hlas Mattymu Moyerovi v dvoch epizódach animovaného komediálneho seriálu American Dad! a stvárnila Genea Friesena v dvoch epizódach fantasy seriálu Eastwick, zatiaľ čo v roku 2010 sa objavil v epizóde The Match dramatického seriálu Hawthorne.

JE TO NAJRAZNEJŠIE BABE EVER #skylergisondo #skylergisondo_og #santaclaritadiet

pridané Skyler Gisondo na Piatok 30. marca 2018

Skyler začal rok 2010 vyjadrením niekoľkých postáv v animovanom akčnom komediálnom seriáli Phineas a Ferb a potom sa objavil ako Dylan v komediálnom seriáli House of Lies a Devin v romantickom dobrodružnom fantasy seriáli Once Upon a Time, obe natočené v roku 2013. V roku 2017 sa stal hosťujúcou hviezdou ako Joshua v epizóde Lox of Love komediálnej série Ride Overshare, ktorá však bola po odvysielaní deviatich epizód zrušená. Jeho ďalšie dve úlohy boli v komediálnom seriáli Wet Hot American Summer: Ten Years Later a v komediálnom seriáli The Real Bros of Simi Valley. Jedným z jeho najvýznamnejších výkonov bol komediálny horor Santa Clarita Diet, v ktorom stvárnil vedľajšiu postavu Erica Bemisa vo všetkých jeho 30 epizódach – v seriáli hrali Drew Barrymore, Timothy Olyphant a Liv Hewson a bol o mužovi, ktorého manželka zomrie po tom, čo roky spolupracujú ako realitní makléri.

Dve z najnovších úloh Skyler v televíznom seriáli boli v komédii The Righteous Gemstones, v ktorej stvárnil Gideona Gemstone v siedmich z 10 epizód, a v ďalšej komédii Curb Your Enthusiasm, v ktorej hosťoval ako Sam Winokur v epizóde The Ugly. Sekcia v roku 2020.

Úlohy vo filmoch

Skyler debutoval vo filme v roku 2003, keď stvárnil Spielbergovho syna v komediálnom filme Bláznivá láska, ktorý je o dvoch ľuďoch, ktorí sa rozhodnú adoptovať si čínske dievča – film prešiel takmer bez povšimnutia.

O tri roky neskôr v roku 2006 sa objavil ako Robert v dramatickom filme Jam, ktorý režíroval a napísal Craig E. Serling, v ktorom hrali Christopher Amitrano a Elizabeth Bogush a ktorý získal cenu Independent Spirit Award na filmovom festivale v Santa Fe. V tom istom roku Skyler vyjadrila B-Dawgovi dobrodružný komediálny film Air Buddies , asi päť šteniatok, ktoré po tom, čo ich rodičia ‚odchytia‘, ich musia zachrániť.

V roku 2007 hrala Skyler vedľajšiu postavu Tommyho Doyla v kriticky uznávanom horore Halloween, ktorý napísal a režíroval Rob Zombie a ktorý získal dve ceny a bol nominovaný na ďalšie dve. V tom istom roku sa Skyler objavila v komediálnom muzikáli Walk Hard: The Dewey Cox Story a v komediálnom filme I'm in Hell, ktorý sleduje bohatého muža, ktorý je po smrti poslaný späť na Zem, ale bez svojho bohatstva.

V roku 2008 bola Skyler opäť obsadená ako hlas B-Dawga v dobrodružnom filme Snow Buddies, tiež o psoch, a hrala Bena Whitmana v komediálnom fantasy filme For Heaven’s Sake. a Connor v romantickej komédii Štyri Vianoce. V roku 2009 po tretí a štvrtýkrát nahovoril B-Dawga vo fantastických dobrodružných filmoch Space Buddies a Santa Buddies, predtým ako bol v roku 2011 obsadený do role Donovana Wellera v krátkom komediálnom filme Little in Common, ktorý nedokázal pritiahnuť veľkú pozornosť.

V roku 2012 sa objavil v komediálnom filme The Three Stooges a ďalšej komédii – Isabel – predtým, ako bol obsadený do úlohy Howarda Stacyho v kriticky oceňovanom filme The Amazing Spider-Man, v ktorom si zahrali Andrew Garfield a Emma Stone, a nasleduje Peter Parker, ktorý získava superschopnosti po uhryznutí pavúkom – film získal dve ceny a bol nominovaný na 11 ďalších. Skyler si v roku 2014 zopakoval svoju úlohu vo filme The Amazing Spider-Man 2 a v tom istom roku stvárnil aj vedľajšie postavy Roadcap v komediálnom kriminálnom filme Buttwhistle a Nicka Daleyho v dobrodružnom komediálnom filme Night at the Museum: Secret of the Tomb, v ktorom hrali slávni herci Ben Stiller a zosnulý Robin Williams. V roku 2015 sa objavil len raz, keď si zahral Jamesa Griswolda v dobrodružnom komediálnom filme Vacation, ktorý však získal pomerne slabú kritiku, a v roku 2016 Skyler nahovorila Morta vo fantasy komédii Monkey Up a stvárnila Hardyho Buchanana v komediálnom filme Hard. Predať.

V roku 2017 sa objavil ako Bernard Fannigan v romantickej komédii Class Rank, zatiaľ čo nasledujúci rok hral jednu z hlavných postáv, Evan v romantickej komédii Time Freak, ktorú napísal a režíroval Andrew Bowler, v ktorej si zahrali aj Asa Butterfield a Sophie. Turner. Tri z najnovších úloh Skyler vo filmoch boli v komédii Booksmart z roku 2019, v ktorej stvárnil Jareda, v muzikáli The Cat and the Moon v tom istom roku, v ktorom sa objavil ako Seamus, a v komédii Feast of the Seven Fishes ako Tony. Nedávno bol obsadený v komediálnom filme The Binge a v dramatickom filme The Starling, pričom obe majú byť uvedené na trh v druhej polovici roku 2020.

Milujte život a vzťahy

Skyler málokedy hovorí o svojej priateľke Ari Haagenovej, ale často ich spoločné fotografie nahráva na svoj účet na Instagrame a webové stránky ako popsugar.com opísali ich vzťah ako jeden z najmilších .

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Ďakujem, že si urobil moje narodeniny takým výnimočným a že podporuješ tok, opakovane hovorím, že vyzerám ako Brad Pitt z Legends of the Fall, keď je jasné, že nevyzerám ako Brad Pitt z Legends of the Fall a zúfalo potrebujem ostrihať vlasy

Príspevok zdieľaný používateľom Skyler Gisondo (@skylergisondo_og) 23. júla 2020 o 11:48 PDT

Stretli sa v marci 2018, keď ich zoznámil spoločný priateľ, a v júli 2018 začali zdieľať fotografie, na ktorých sú obaja. Odvtedy spolu precestovali celé USA a pri niekoľkých príležitostiach boli aj v Európe. zachytili najúžasnejšie momenty z ich ciest a podelili sa o ne so svojimi fanúšikmi. Ariho možno len zriedka vidieť, ako robí spoločnosť Skyler počas jeho podujatí na červenom koberci.

Internetom kolujú zvesti, že Ari a Skyler sa mohli zasnúbiť v marci 2020, no tieto dve hrdličky to nepotvrdili. V súčasnosti žijú spolu, nie sú manželmi a nemajú žiadne deti.

Záľuby a iné záujmy

Skylerovo obľúbené ročné obdobie je leto, pretože je vášnivým plavcom a rád sa prechádza po pláži, hrá plážový volejbal so svojimi priateľmi a chodí šnorchlovať.

Je milovníkom zvierat rovnako ako jeho priateľka, a hoci nemajú vlastného domáceho maznáčika, často vezmite sibírskeho huskyho ich kamaráta menom Oscar na prechádzku. Skyler sa rád oblieka na Halloween a minulý rok sa z neho stal elf – dúfa, že sa jedného dňa oblečie na svoju prvú cosplay akciu. Vo voľnom čase rád číta knihy a jeho obľúbeným žánrom sú komédie.

Má svojho obľúbeného herca a herečku, ktorými sú Russell Crowe a Emma Watson, zatiaľ čo niektoré z jeho obľúbených filmov sú Gladiátor, Dobrý rok a franšízový Harry Potter. Je tiež fanúšikom televíznych seriálov a dva, ktoré najradšej sleduje, sú Černobyľ a Útek z väzenia.

čistý majetok Skyler

čistý majetok Skyler sa odhaduje na viac ako 3 milióny dolárov od júna 2020. Jeho vlasy sú hnedé a modré oči, pričom jeho výška je 5 stôp 5 palcov (1,65 m). Skyler má 23 rokov.