Životopis Simona Hallsa – Aký bohatý je manžel Matta Bomera?

ObsahKto je Simon Halls?

Simon Halls sa narodil 12. januára 1964 v znamení Kozorožca v kanadskom Toronte. Podľa národnosti je Kanaďan a má belošské kaukazské etnikum. Je to 56-ročný publicista, no pravdepodobne najznámejší je manžel slávneho hollywoodskeho herca Matta Bomera.

Aký bohatý je teraz? Simon Halls Čistá hodnota

Začiatkom roku 2020 sa čisté imanie Simona Hallsa odhaduje na viac ako 2,5 milióna dolárov, ktoré získal vďaka jeho úspešnému zapojeniu sa do public relations ako publicistu. Okrem toho sa pravdepodobne delí o bohatstvo svojho slávneho manžela Matta Bomera, ktorého čisté imanie je údajne viac ako 9 miliónov dolárov.

Publicista. Spoluzakladateľ spoločnosti Huvane Baum Halls, ktorá sa zlúčila s PMK v roku 2001. Halls a Cindi Berger vystriedali Pata Kingsleyho na poste generálnych riaditeľov PMK/HBH v septembri 2007.

pridané Blázon pre Simona Hallsa na Nedeľa 20. júla 2014

Raný život, národnosť, etnická príslušnosť, vzdelanie

Simon Halls strávil svoje rané roky vo svojom rodnom meste Toronto, kde ho vychovali jeho rodičia, ich mená však neboli zverejnené. Simon chodil na Crescent School v Toronte a potom navštevoval North Toronto Collegiate Institute. Po imatrikulácii sa presťahoval do USA a zapísal sa na University of Southern California, ktorú ukončil s bakalárskym titulom v roku 1985.

Profesionálna kariéra publicistu

Po ukončení štúdia sa Simon Halls začal venovať svojej kariére vo svete vzťahov s verejnosťou. Strávil nejaký čas prácou pre reklamné oddelenie Warner Bros. Entertainment Inc., masmédiový a zábavný konglomerát, kde si založil kariéru ako publicista. Potom sa presťahoval do Ruska, kde bol manažérom pre styk s verejnosťou pre prvú otvorenú reštauráciu McDonald's v krajine. Bok po boku pracoval ako asistent pre rôzne spoločnosti pre styk s verejnosťou.

Jeho vlastná spoločnosť – Huvane Baum Halls

O dva roky neskôr sa Simon vrátil do USA a získal prácu v BWR Public Relations, kde riadil kampane pre také celebrity ako Annette Bening, Sarah Jessica Parker, The Coen Brothers a Jude Law, takže bol okamžite povýšený do služby. ako jeden z hviezdnych PR manažérov celej spoločnosti. Navyše v roku 1995 spoluzakladal vlastnú Public Relations Company, tzv Haly Huvane Baum , spolu s dvoma partnermi. Vďaka svojej tvrdej práci sa spoločnosť stala jednou z najlepších agentúr v Hollywoode a obľubu si získal vďaka spolupráci s mnohými známymi osobnosťami. V roku 2001 spoločnosť predali a tá sa zlúčila s priemyselným gigantom PMK, čím vznikla PMK/HBH, v ktorej Simon Halls pôsobil v rokoch 1995 až 2009 na pozícii generálneho riaditeľa spoločnosti.

Vytvorili úspešné oscarové kampane pre také filmové tituly ako Americká krása, Crouching Tiger, Hidden Dragon a Gladiátor.

Najlepší hollywoodsky publicista

Podľa jeho oficiálny účet LinkedIn , Simon Halls opustil PMK/HBH v decembri 2009 av januári 2010 spolu so svojimi partnermi založil ďalšiu spoločnosť s názvom Slate PR. Postupom času sa stali úspešnými a pod svojou agentúrou získali mnoho celebrít, ako napríklad Annette Bening, Ang Lee, Bryan Singer, John Wells, Neil Patrick Harris, Frances McDormand a mnohí ďalší. Spracovali viac ako 450 klientov a na svojom konte majú viac ako 50 nominácií na Oscara a 200 nominácií na Primetime Emmy.

Simon dokonca získal špeciálne uznanie v takých filmoch ako Nocturnal Animals, Hostel: Part II a Viper Club, ako aj v epizóde seriálu Zblízka s Carrie Keagan v roku 2012. Navyše bol vyhlásený za jedného z najlepších hollywoodskych publicisti podľa časopis „Business Insider“ . Simon tiež pôsobí v Rade poradcov USC Annenberg Center for Public Relations a bol dokonca súčasťou Rady pre zábavu pre prezidentskú kampaň Hillary Clintonovej.

Vzhľad a vitálna štatistika

Simon Halls má krátke sivé vlasy a tmavohnedé oči. Stojí vo výške 6 stôp 2 palce (1,88 m), váži okolo 180 libier (82 kg) a jeho vitálne štatistiky sú 40-32-34, veľkosť bicepsu 12,5 palca. Jeho veľkosť topánok je 8 (US).

Osobný život a koníčky

Počas strednej školy chodil Simon Halls s niekoľkými dievčatami, no čoskoro si uvedomil, že je vlastne gay. Keď bol v roku 2008 najatý ako jeho publicista, stretol sa so známym hollywoodskym hercom Mattom Bomerom a zaplietli sa spolu a nakoniec sa zauzlili na súkromnom obrade, ktorý sa konal v roku 2011. Svoj vzťah však pred zrakom verejnosti roky tajili až do r. verejne to odhalili v rozhovor pre magazín „Detaily“ v roku 2014, hoci Matt Bomer verejne vystúpil ako gay, keď mal prejav na odovzdávaní cien Steve Chase Humanitarian Awards v rámci projektu Desert AIDS Project v roku 2012. Majú tri deti narodené prostredníctvom náhradného materstva, ktoré sa volajú Kit Halls a Henry a Walker Halls, ktorí sú dvojčatá. Rodina v súčasnosti žije v Kalifornii.

Kto je jeho manžel? Matt Bomer Krátka Wiki/Bio

Matthew Staton Bomer sa narodil 11. októbra 1977 v znamení Váh vo Webster Groves, Missouri USA, britského, francúzskeho a švajčiarsko-nemeckého pôvodu. Vychoval ho v Spring v Texase jeho otec John O'Neill Bomer IV, ktorý hral americký futbal za Dallas Cowboys v rokoch 1972 a 1974, a jeho matka Elizabeth Macy Bomer. Má dvoch súrodencov, brata Neilla Bomera, ktorý pracuje ako inžinier, a sestru Megan Bomer. Šiel na Klein High School, kde bol súčasťou ich futbalového tímu, a po imatrikulácii sa zapísal na Carnegie Mellon University, kde v roku 2001 získal titul bakalára výtvarných umení. Predtým žil rok v Galway, Ireland, kde v roku 1999 pracoval ako barman.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Ako vyzerá obliekanie v roku 2020. Ďakujeme všetkým, ktorí sa k nám pridali na včerajšom stretnutí obsadenia White Collar na @starsinthehouse – radi sme od vás všetkých počuli a bolo skvelé opäť vidieť všetkých v obsadení! Ak ste to zmeškali, stále môžete sledovať na starsinthehouse.com. A stále môžete prispieť na @trevorproject kliknutím na odkaz v mojom bio. Táto neuveriteľná organizácia poskytuje cenné zdroje mladým ľuďom po celej krajine, ktorí sa možno nemajú kam inde obrátiť so žiadosťou o pomoc – a sú teraz potrební viac ako kedykoľvek predtým.

Príspevok zdieľaný používateľom Matt Bomer (@mattbomer) 8. mája 2020 o 13:07 PDT

Začiatky kariéry

Matt Bomer začal svoju profesionálnu hereckú kariéru na javisku, kde debutoval v produkcii Alley Theatre hru Električka menom túžba , ktorú napísal Tennessee Williams. Po ňom nasledovalo jeho účinkovanie v muzikáli Joseph and The Amazing Technicolor Dreamcoat na Utah Shakespeare Festival v roku 1998. Po ukončení štúdia sa Matt presťahoval do New Yorku a venoval sa svojej hereckej kariére v televízii a vo filme. V roku 2000 debutoval v televízii ako hosť v hlavnej úlohe Iana Kiplinga v epizóde telenovely ABC All My Children. V rokoch 2002 až 2003 bol Matt Bomer obsadený ako Ben Reade v telenovele CBS Guiding Light, za ktorú získal Gold Derby Award pre mladšieho herca – Daytime Drama.

Po získaní úlohy Johna McGavocka Gridera v dokumentárnom filme War Birds: Diary of An Unknown Aviator z roku 2003 sa pripojil k obsadeniu seriálu Tru Calling spoločnosti Fox, kde v rokoch 2003 až 2004 hral Luca Johnstona.

Vystúpte na výslnie

Matt debutoval vo filme v roku 2005, keď vystupoval ako Eric vo filme mysteriózny psychologický triler Flightplan , réžia Robert Schwentke. Potom sa objavil ako Eric Hill vo filme slasher The Texas Chainsaw Massacre: The Beginning, po ktorom nasledovalo jeho stvárnenie Chasea v televíznom filme Amy Coyne v roku 2006. Matt bol obsadený ako Jay Burchell v ABC. thrillerová dramatická séria Traveles (2007), po ktorej sa preslávil úlohou Brycea Larkina v akčnom komediálnom špionážno-dramatickom seriáli NBC Chuck (2007-2009).

V roku 2009 sa Matt pripojil k hlavnej zostave policajný procedurálny dramatický seriál White Collar , ktorý do roku 2014 stvárňoval Neala Caffreyho a vyhral People’s Choice Awards pre obľúbeného herca káblovej televízie, dokonca produkoval 19 epizód seriálu. Bok po boku si zahral aj ako Ken v komediálno-dramatickom filme Stevena Soderbergha Magic Mike z roku 2012, ktorý mu vyniesol nomináciu na MTV Movie & TV Award za najlepší hudobný moment.

Pokračujúci úspech

V roku 2014 získal Matt úlohu Felixa Turnera v televíznom filme The Normal Heart, za ktorý vyhral cenu Zlatý glóbus v kategórii Najlepší herec vo vedľajšej úlohe a bol nominovaný na cenu Primetime Emmy.

V rokoch 2014 až 2016 hral Donovan/Andy v hororovej antológii American Horror Story. Úlohu Kena si zopakoval aj v pokračovaní Magic Mikea z roku 2015 s názvom Magic Mike XXL, po ktorom nasledovalo stvárnenie Johna Boya v neo-noirovej čiernej komédii The Nice Guy po boku Russella Crowea a Ryana Goslinga a jeho účinkoval ako Matthew Cullen vo westernovej akcii The Magnificent Seven, oba v roku 2016. V rokoch 2016 až 2017 hral Matt Monroe Stahr v dramatickom seriáli Prime Video The Last Taykoon, po ktorom sa objavil ako Freda Von Rhenburg v romantickej dráme Anything and Cal v dráme o prežitie Walking Out, obe v roku 2017.

pridané Blázon pre Simona Hallsa na štvrtok 25. mája 2017

Nedávne a pripravované projekty

V roku 2018 Matt stvárnil Rossa Crainea v sci-fi dráme Jonathan, hral Seana v komediálnej dráme Papi Chulo a vystupoval ako Sam v dráme Viper Club. V tom istom roku režíroval epizódu série skutočných kriminálnych antológií FX The Assassination Of Gianni Versace: American Crime Story, potom sa objavil v úlohe McCoya Whitmana v sitcom NBC Will & Grace (2018-2020). Matt tiež hral ako Larry Trainor / Negative Man v superhrdinskom dramatickom seriáli DC Universe Doom Patrol v roku 2019.

Najnovšie stvárnil postavu Jamieho Burnsa v antologickom seriáli kriminálnej drámy USA Network The Sinner (2020). Bolo oznámené, že sa v ňom objaví ako Donald Pripravovaný dramatický film Joea Mantella The Boys In The Band , založený na hre s rovnakým názvom. Film je momentálne v postprodukcii.