Životopis Sienny princeznej Wilsonovej – Dcéra Russella Wilsona

ObsahO princeznej Sienne Wilsonovej

Sienna ' A a “ Princezná Wilson je dcérou a prvorodeným dieťaťom oceneného amerického hudobníka, R&B speváka, skladateľa, ako aj producenta, tanečnice a herečky, držiteľa ceny Grammy. Ciara a profesionálny hráč amerického futbalu Russell Wilson. ktorý je rozohrávačom Národnej futbalovej ligy Seattle Seahawks. Bola narodený v znamení zverokruhu Býka dňa 29thapríla 2017 v Los Angeles v Kalifornii v USA a má americkú národnosť a afroamerickú etnickú príslušnosť. Z predchádzajúcich vzťahov jej matky, dvojročný Sienna má staršieho nevlastného brata menom Future Zahir Wilburn.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

#siennaprincesswilson #siennawilson #sienna #babysienna #babywilson #ciara #wilson #ciarateam #futurezahirwilburn #futurezahir #april2017 #baby #russellwilson #ciarawilson #followme

Príspevok zdieľaný používateľom Sienna princezná Wilsonová (@siennaprincesswilson) 6. mája 2018 o 11:22 PDT

Siennini rodičia celebrít

Ciara

Ciara bola princezná Harris narodený dňa 25thoktóbra 1985 v Austine, Texas, USA, jediné dieťa Carltona Clay Harrisa a jeho manželky Jackie. Vzhľadom na povahu zamestnania jej rodičov, ktorí boli obaja členmi ozbrojených síl USA, ona svoje rané roky strávila v Nemecku a potom sa vrátila do štátov, kde potom žila v New Yorku, Utahu, Kalifornii, Arizone a Nevade, kým sa rodina nakoniec usadila v Atlante v štáte Georgia, keď bola ešte v puberte. Zmaturovala v roku 2003 na Riverdale High School.

Prvé kroky k jej hudobnej kariére Ciara vzala počas stredoškolských rokov. keď spolu s dvoma kamarátkami založila hudobnú skupinu „všetko dievčenské“ s názvom Hearsay.

Jej debutová skladateľská zásluha sa objavila v roku 2001, keď sa jej pieseň 10 000 Times objavila na debutovom štúdiovom albume Blu Cantrell s názvom So Blu. Neskôr v tom istom roku stretla Jazze Pha, s ktorým v roku 2002 nahrala niekoľko dem, vrátane 1, 2 Step, ktoré sa stali hitom.

V roku 2003 mladá Ciara podpísala nahrávaciu zmluvu s Antoniom Marquisom L.A. Reidom a jeho vydavateľstvom LaFace Records, potom v septembri 2004 vydala svoj debutový štúdiový album s názvom Goodies – vyvrcholil na 3. mieste v rebríčku amerických albumov Billboard 200, produkoval eponymný hit single a nakoniec bol certifikovaný 3-krát platinový s viac ako tromi miliónmi predaných kópií len v USA.

V decembri 2006 Ciara's druhý štúdiový album Ciara: The Evolution sa dostal do hitparád a vyvrcholil na 1. mieste v americkom rebríčku Billboard 200, pričom vyprodukoval hitové single ako Get Up, Promise a Like a Boy.

Koncom roka 2008 ju Billboard označil za ženu roka a v máji 2009 vydala svoj tretí album s názvom Fantasy Ride. V rebríčku Billboard 200 sa umiestnil na 3. mieste s hitmi vrátane Go Girl, Never Ever a Love Sex Magic. Po vydaní štúdiového albumu s názvom Basic Instinct v decembri 2010, Ciara si dala dvojročnú prestávku, aby mohla pracovať na svojom piatom štúdiovom albume. Jednoducho nazvaný – Ciara, bol vydaný v júli 2013 a vyprodukoval niekoľko úspešných singlov ako Body Party a I’m Out, ktoré sa umiestnili na 2. mieste v rebríčku amerických albumov Billboard.

V máji 2015 sa jej šiesty štúdiový album Jackie dostal do hitparád a po ňom nasledovalo najnovšie vydanie Ciary v máji 2019 s názvom Beauty Marks.

Počas svojej doterajšej lukratívnej kariéry Ciara spolupracoval s niekoľkými ďalšími veľkými menami hudobného priemyslu, vrátane Jay-Z, Missy Elliott, Gwen Stefani, ako aj Rihanny, Justina Timberlakea a Enrique Iglesiasa, aby sme vymenovali aspoň niektoré. In Ciara's hojný portfólio , je ich veľa vyznamenania ako je cena Grammy, dve ceny BET, dve nominácie na American Music Awards, Billboard Music, People’s Choice a päť cien Soul Train.

V roku 2011 ju urobila Ciara herectvo debutovala v rodinnej hudobnej dráme Mama I Want to Sing, po ktorej hosťovala v niekoľkých epizódach populárnych televíznych seriálov, ako sú The Game a Sherman's Showcase.

Russell Wilson

Bol ním Russell Carrington Wilson narodený dňa 29thnovembra 1988 v Cincinnati, Ohio USA, prostredné dieťa právnej konzultantky zdravotnej sestry Tammy a právnika Harrisona Benjamina Wilsona III – bol tiež širokým prijímačom pre National Football League (NFL) San Diego Chargers v roku 1980. Russell má staršieho brata menom Harrison IV – „Harry“ – ako aj mladšia sestra Anna, ktorá je basketbalistkou, v súčasnosti hrá za ženský basketbalový tím Cardinal Women's Basketball Team Stanfordskej univerzity.

Russell začal hrať americký futbal v šiestej triede za Tuckahoe Tomahawks. Počas navštevovania Collegiate School v Richmonde vo Virgínii zdokonalil svoje zručnosti a získal dve ocenenia Richmond Times-Dispatch Player of the Year, čo ho priviedlo k tomu, že v poslednom ročníku navštevoval letnú futbalovú kliniku Manning Passing Academy.

V roku 2007 Wilson sa zapísal na Štátnu univerzitu v Severnej Karolíne a čoskoro bol vymenovaný za rozohrávača svojho amerického futbalového tímu Wolfpack. V máji 2010 Russell ukončil bakalársky titul v odbore komunikácia. V roku 2011 prestúpil na University of Wisconsin-Madison a pripojil sa k jej tímu amerického futbalu Wisconsin Badgers, kde tiež ukončil svoju vysokoškolskú kariéru po zápase hviezdnej hviezdy Senior Bowl v roku 2012.

Russella Wilsona profesionálna kariéra amerického futbalu začala, keď si ho vybral Seattle Seahawks ako výber č. 12 (75thcelkovo) v treťom kole draftu NFL 2012. Po podpísaní štvorročnej hráčskej zmluvy v hodnote 2,99 milióna dolárov debutoval v NFL v septembri 2012.

Vo svojej nováčikovskej sezóne priviedol svoj tím do play-off NFL a nakoniec sa objavil v roku 2013 Pro Bowl. Pod Wilsonovým vedením Seahawks vyhrali NFC Championship a postúpili do Super Bowl XLVIII, kde porazili Denver Broncos so skóre 43 ku 8, čo je „najväčší náskok pre víťaza“ v histórii NFL. prvé a zatiaľ jediné majstrovstvá Super Bowl tejto franšízy. V nasledujúcej sezóne Seahawks zopakovali väčšinu úspechov z predchádzajúceho roka, no po víťazstve v NFC Championship postúpili do Super Bowl XLIX, no podľahli New England Patriots.

V júli 2015 Russell podpísal s franšízou predĺženie zmluvy o štyri roky v hodnote 87,6 milióna dolárov, čo z neho v tom čase urobilo druhého najlepšie plateného hráča amerického futbalu. Napriek tomu, že sa vzdal možnosti vziať svoj tím na tretí zápas Super Bowl za sebou, Wilson bol draftovaný ako hráč č. 1 pre zápas Pro Bowl v roku 2016, následne získal ocenenie MVP ofenzívy Pro Bowl a neskôr bol vymenovaný na 17. miesto v zozname 100 najlepších hráčov NFL za rok 2016. Hoci v roku 2016 odohral iba 16 zápasov sezóna pre zranenie kolena, Russell bol stále menovaný ako č. 24 v zozname 100 najlepších hráčov NFL za rok 2017. Ako kapitán tímu viedol svojich spoluhráčov do play-off 2018 a neskôr sa objavil aj na zápase Pro Bowl 2019.

Celú sezónu som cestoval s mojím topperom MOLECULE Sleep AirTEC™...je navrhnutý s rovnakou inovatívnou technológiou ako sa používa...

pridané Russell Wilson na Pondelok 16. decembra 2019

V apríli 2019 sa Wilson stal najlepšie plateným hráčom v NFL po podpísaní ďalšej štvorročnej hráčskej zmluvy so Seahawks, tentoraz odhadovanej na neuveriteľnú sumu 140 miliónov dolárov.

V jeho profesionálna kariera doteraz Russell prekonala množstvo rekordov, v súčasnosti drží 15 rekordov NFL, ako aj takmer 50 franšízových rekordov. Okrem toho spolupracoval so značkami ako Nike, Levi’s, Pepsi, Braun, Microsoft a Bose. Od augusta 2019 je spolumajiteľom klubu Seattle Sounders FC Major League Soccer. Okrem toho sa objavil na obálkach rôznych časopisov, ako napríklad Men’s Health, Sports Illustrated a Rolling Stone, aby sme vymenovali aspoň niektoré.

Wilson tiež hosť označený hviezdičkou v komediálnom filme Entourage z roku 2015.

Russell a Ciara svadobný obrad sa konal 6thjúla 2016 na hrade Peckforton v Cheshire v Anglicku. The pár momentálne čaká druhé dieťa. V marci 2020, aby zmiernili bremeno prebiehajúcej pandémie Covid-19, sa spojili s Food Lifeline, aby darovať milión jedál občanom Seattlu.

Čistá hodnota

Byť dieťaťom hviezdy populárnej hudby a úspešného profesionálneho športovca, ktorého čisté imanie sa začiatkom roku 2020 odhaduje na 20 miliónov dolárov a 115 miliónov dolárov respektíve je isté, že mladá Sienna princezná Wilsonová môže žiť pokojný, no potenciálne okázalý život.