• Hlavná
  • Herci
  • Životopis Seana Patricka Thomasa – čistá hodnota, manželka Aonika Laurent

Životopis Seana Patricka Thomasa – čistá hodnota, manželka Aonika Laurent

ObsahKto je Sean Patrick Thomas?

Sean Patrick Thomas je Američan herec , ktorý je svetu azda najznámejší ako Derek Reynolds vo filme Save the Last Dance, pričom výraznú rolu mal aj v televíznom seriáli The District ako Det. Temple Page od roku 2000 do roku 2004 okrem iných projektov, na ktorých doteraz vo svojej kariére pracoval.

Sean Patrick Thomas Bio-Vek, detstvo a vzdelanie

Sean Patrick Thomas narodil sa 17. decembra 1970 vo Washingtone, D.C. USA, je synom Carltona Thomasa, ktorý je inžinier a pracoval pre DuPont, a jeho manželky Cheryl, ktorá bola finančnou analytičkou, tiež pracujúcou pre DuPont. Obaja jeho rodičia sú emigrantmi z Guyany a po Seanovom narodení sa usadili vo Wilmingtone v štáte Delaware.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Som černoch... staviam... nebúram iných černochov!... Pocítil som bolesť, keď ma strhli a rozhodol som sa, že budem uvažovať o stavaní iných! Ak som ťa neoznačil, tak sa prosím neurážaj. Snažil som sa vybrať ľudí, o ktorých som si myslel, že urobia túto výzvu!! Pre nás mužov je až príliš často ľahšie sa navzájom kritizovať namiesto toho, aby sme sa navzájom budovali. So všetkou negativitou okolo, urobme niečo pozitívne!! Nahrajte jeden obrázok seba... iba vy. Potom označte čo najviac bratov, aby urobili to isté. Postavme sa navzájom, namiesto toho, aby sme sa rúcali. #blackmanchallenge @shelshocked @christopherbduncan @bspooner1 @artistvarion @bigvicwilliams @jasondirden @therealdonfranklin @bykeithpowell @vernbabyvern66 @m.k.i.r.k #blackman #blackfather #blackhusband #orgefloydge. Výzva prijatá @delinodixon

Príspevok zdieľaný používateľom Sean Patrick Thomas (@seanpthomas) 5. júna 2020 o 18:54 PDT

Je najstarší z troch detí a chodil na strednú školu Brandywine v Delaware. Po imatrikulácii sa prihlásil na University of Virginia, chcel študovať právo, no hneď ako dostal rolu vo filme A Raising in the Sun, Sean sa rozhodol pre herectvo a prestúpil na New York University, kde navštevoval prestížne Absolvent hereckého programu na Tisch School of Arts. Promoval v roku 1995 a získal titul Master of Fine Arts, predtým získal titul bakalára umení na University of Virginia.

Začiatky kariéry

Seanova kariéra začala v polovici 90. rokov menšími úlohami v televíznych seriáloch ako One Life to Live (1995) a New York Undercover (1996).

Potom prešiel na roly vo filmoch, objavil sa v oceňovanej akčnej dráme Odvaha pod paľbou (1996), kde si zahrali Denzel Washington, Meg Ryan a Lou Diamond Phillips, a v roku 1997 si zahral v ďalšom úspešnom filme, akčnom thrilleri Conspiracy. Theory, s Mel Gibson, Julia Roberts a Patrick Stewart ako hviezdy filmu. Pred koncom 90. rokov mal Sean nezabudnuteľnú rolu v romantickom dramatickom filme Cruel Intention (1999), v ktorom hrali Sarah Michelle Gellar, Ryan Phillippe a Reese Witherspoon.

Vzostup ku hviezde

Seanova kariéra dosiahla úplne novú úroveň so začiatkom nového tisícročia, keď získal svoju prvú hlavnú úlohu ako Derek v romantickej dráme Save the Last Dance (2001), v ktorej stvárnil černošského tínedžera z South Side, ktorý už mal problémy. so zákonom.

Jeho hviezdou bola Julia Stiles a film vyvolal pozitívne ohlasy, získal viac ako tucet nominácií a niekoľko ocenení, z ktorých pár získal aj samotný Sean, vrátane Young Hollywood Award v kategórii za výnimočný výkon – muž. Rok predtým získal rolu Deta. Temple Page v kriminálnom seriáli The District a do roku 2004 vystupoval vo všetkých 89 epizódach seriálu nominovaného na Primetime Emmy Award. V roku 2002 bol Jimmy James v komediálnom dramatickom filme Barbershop a svoju rolu si zopakoval aj v pokračovaní Barbershop 2: Back in Business.

Dva roky po tom, čo sa skončilo pôsobenie vo filme The District, sa vrátil na filmové plátno s úlohou Antonia vo filme Fontána nominovanom na Zlatý glóbus, v ktorom si zahrali spolu s Hughom Jackmanom a Rachel Weisz.

Pokračujúci úspech

Sean sa tešil úspechu počas druhej polovice 21. storočia, keď sa objavil vo filme A Raisin in the Sun, potom v horore The Burrowers v roku 2008 a stvárnil Karla Dupreeho v televíznom seriáli Lie to Me (2009). S novou dekádou sa pre Seana nič nezmenilo, keďže sa naďalej objavoval v úspešných projektoch. V roku 2012 získal rolu Solomona Vessida v televíznom kriminálnom seriáli Ringer a v tom istom roku hral v thrilleri Vražda na 13. poschodí.

Sean sa presadil v Hollywoode a producenti za ním začali prichádzať s ponukami – v roku 2014 hral v hororovo-trilerovom filme Deep in the Darkness, zatiaľ čo v roku 2016 sa objavil v ďalšom diele franšízy Barbershop, Barbershop: The Next Cut. O tri roky neskôr si zahral v hororovom mysterióznom thrilleri The Curse of la Llorona (2019), pričom hlavnými hviezdami filmu boli Linda Cardellini, Raymond Cruz a Marisol Ramirez.

Najnovšie projekty

V posledných rokoch sa Sean niekoľkokrát objavil, vrátane postavy Connora v televíznom filme Vianočný hotel (2019), potom ako Jeffreyho Bowena v mysterióznom dramatickom filme Influence (2020) a teraz pracuje na televíznom filme. Výber, ktorý je dokončený, ale čaká na dátum vydania.

Monteitha má tiež stvárniť v dramatickom filme Macbeth, ktorého premiéra je naplánovaná na rok 2021, v hlavnej úlohe s Denzelom Washingtonom, Frances McDormand a Brendanom Gleesonom.

Sean Patrick Thomas Čistá hodnota, výška, váha, vzhľad a sociálne médiá

Sean doteraz vystupoval vo viac ako 55 filmoch a televíznych seriáloch a jeho majetok sa zodpovedajúcim spôsobom zvýšil, zdroje odhadujú, že Seanov majetok je od polovice roku 2020 okolo 1 milióna dolárov.

Sean Patrick Thomas je vysoký 5 stôp 7 palcov (1,73 m), pričom váži približne 158 libier ~ 72 kg. Jeho dôležité štatistiky nie sú známe, hoci má atletickú postavu. Jeho vlasy sú čierne a má hnedé oči.

Seana nájdete na platformách sociálnych médií, vrátane Instagram na ktorej má cez 25 000 sledovateľov. Okrem zdieľania svojich hereckých úspechov využíval na vyjadrenie aj Instagram podpora Demokratickej strany .

Sean Patrick Thomas Osobný život, manželstvo, manželka

Sean je ženatý s herečkou Aonikou Laurentovou od roku 2006 a pár sa prvýkrát stretol na párty, ktorú organizoval Tim Story, riaditeľ Barbershopu. Začali spolu chodiť a svadbu si naplánovali na 5. novembra 2005, tá sa však kvôli hurikánu Katrina odložila, a tak si svoje sľuby nakoniec vymenili 22. apríla 2006.

Odvtedy sa im narodili dve deti, dcéra Lola Jolie v roku 2008 a syn Luc Laurent narodený v roku 2010.

Manželka Seana Patricka Thomasa, Aonika Laurent

Aonika Laurent je tiež herečka – narodila sa 15. januára 1971 v New Orleans, Louisiana, USA. Neexistujú žiadne dostupné informácie o detstve a rodičoch Aoniky, iba o tom, že má afroamerický pôvod. Jej kariéra začala v roku 1998, keď sa objavila v komediálnom filme High Frequency, v ktorom hrali John Witherspoon, Marcus Chong a A.J. Johnson. Odvtedy sa objavila v niekoľkých filmoch, vrátane Black Jaq v tom istom roku a Olympus Has Fallen (2013).