• Hlavná
  • Herci
  • Životopis Scarlett Estevez – rodičia, vek, rodina, čistá hodnota

Životopis Scarlett Estevez – rodičia, vek, rodina, čistá hodnota

ObsahKto je Scarlett Estevez?

Scarlett Estevez je americká detská herečka, ktorá už vzala šoubiznis útokom. Najznámejšia je ako Megan vo filmoch Daddy's Home (2015) a Daddy's Home 2 (2017), pričom svoje herecké schopnosti predviedla aj ako Trixie Espinoza v televíznom fantasy komediálnom a dramatickom seriáli Lucifer.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Dnes prinášame vibrácie Audrey Hepburn. ☠️🥰

Príspevok zdieľaný používateľom Scarlett Estevez (@scarlye07) 25. januára 2020 o 12:58 PST

Životopis Scarlett Estevezovej - Vek, detstvo a vzdelanie

Scarlett Estevez sa narodila 4. decembra 2007 v Los Angeles v Kalifornii v USA ako prostredné dieťa – jej brat je Ben a sestra Eloise – dcéra Anthonyho Esteveza a jeho manželky Samanthy Estevezovej, rodenej Weilovej, ktorá sa tiež vyskúšala ako herečka v minulosti a objavila sa v jednej epizóde kultového televízneho dramatického seriálu Gilmore Girls v roku 2003. Scarlett je neter slávnej herečky Lizy Weilovej, ktorá je okrem iných úloh známa ako Paris Geller v televíznom seriáli Gilmore Girls.

Obklopená takými ľuďmi zo šoubiznisu bolo pravdepodobne len otázkou času, kedy začne Scarlettina kariéra.

Baby vstúpi do herectva

Keď bola ešte dieťa, rodičia jej dali pár modelingových koncertov a keď dovŕšila tri roky, začala sa objavovať v reklamách. Jej prvá reklama bola na Porsche a pokračovali, pričom Scarlett pomaly robila prvé kroky k modelingu.

Cítila, že herectvo je jej skutočným povolaním, a debutovala menšou úlohou v televíznom seriáli Redeeming Dave (2012), zatiaľ čo v roku 2013 bola mladou Ashley v krátkom filme The Magic Bracelet – film bol projektom pre Make-A-Film Foundation a získala pozitívne recenzie. Mladá Scarlet pokračovala v tom istom roku spoluúčinkovaním v dramatickom filme And Then There Was You s Garcelle Beauvais a Leon.

Vystúpte na výslnie

Scarlett sa ďalej zlepšila a objavila sa v krátkom filme The Massively Mixed-Up Middle School Mystery (2015).

V tom istom roku sa Scarlett stala veľmi populárnou vďaka úlohe Megan v komediálnom filme Daddy's Home, čím získala nomináciu na cenu Young Entertainer Award v kategórii najlepšia mladá herečka vo vedľajšej úlohe – hraný film. V tom roku bola veľmi zaneprázdnená, pretože ju vybrali do role Trixie Espinoza v televíznom fantasy dramatickom seriáli Lucifer, ktorý prebiehal do roku 2020, a stála v šou vedľa hlavných hviezd Toma Elliho, Lauren German a Kevina Alejandra. . Aj v roku 2015 bola Scarlett vybraná za hlas Louise v animovanom televíznom seriáli If You Give a Mouse a Cookie, zatiaľ čo v roku 2017 si zopakovala úlohu Megan v Daddy's Home 2, čo jej opäť vynieslo nomináciu na cenu Young Entertainer Award. v rovnakej kategórii ako prvý film.

Najnovšie snahy

Teraz hviezda Scarlett bola v roku 2018 hlasom Izzyho v animovanom filme Dr. Seuss' The Grinch. V poslednej dobe Scarlett úspešne pokračovala vo svojej kariére, pretože bola vybraná do časti Gwen Flores v televíznom komediálnom seriáli Bunk’d a doteraz sa objavila v 25 epizódach ocenenej série.

Scarlett Estevez Čistá hodnota, výška, hmotnosť, vzhľad

Scarlett má len 12 rokov, no už si získala uznanie v Hollywoode. Vďaka jej práci sa jej bohatstvo zvýšilo a podľa zdrojov je čistý majetok Scarlett Estevez začiatkom roku 2020 až 800 000 dolárov.

Scarlett Estevez je stále dieťa a ešte sa nevyvíja, takže v súčasnosti je vysoká 4 stopy 7 palcov (1,39 m), zatiaľ čo podľa posledných správ Scarlett váži približne 77 libier ~ 35 kg a má štíhle telo. Má hnedé vlasy a hnedé oči..

Osobný život Scarlett Estevez, zoznamka, má priateľa, slobodná?

Médiá vyvolali niekoľko buzerácií o osobných snahách Scarlett, ale pokiaľ ide o tieto fámy, zostala mimo obrazu. Je romanticky spojená s jej kolegom z Daddy's Home, Owenom Vaccarom, ale títo dvaja nie sú nič iné ako veľkí priatelia, ktorí začali ešte pred filmom a odvtedy sa zblížili.

Owen často zdieľal fotografie týchto dvoch na Instagrame, čo vyvolalo fámy o romantickom vzťahu, ale vo veku 12 rokov to zostáva len priateľstvo. Scarlett je slobodná a zameriava sa na svoju kariéru.

Správy, fakty a vplyv

Scarlett momentálne pracuje na piatej sezóne populárnej fantasy-dramatické série Lucifer, ktorej premiéra je naplánovaná na jar alebo v lete 2020. Presný dátum premiéry show nie je stanovený, ale očakáva sa, že to bude okolo mája 2020.

ja v nedávnom rozhovore Scarlett bola požiadaná o jej budúce plány a kariéru a povedala, že má v pláne niekoľko projektov, ale v tom čase o nich nemôže povedať viac a rozhovor ukončila vyhlásením, dúfajme, že čoskoro.

Hoci jej kariéra pokračuje a je mimoriadne úspešná, navštevuje bežnú školu a momentálne je v šiestej triede.

Scarlett inšpirovala mnoho ďalších mladých dievčat, ktoré sa chcú stať hercami, a podelila sa o niektoré zo svojich momentov s fanúšikmi na nej. stránka Instagramu .