• Hlavná
  • Herci
  • Životopis Ruairi O'Connorovej Vek, výška, priateľka, čistá hodnota

Životopis Ruairi O'Connorovej Vek, výška, priateľka, čistá hodnota

ObsahKto je Ruairi O'Connor?

Ruairi O’Connor sa narodil v Howth, grófstvo Dublin, Írsko, 9. júla 1990 – jeho znamenie zverokruhu je Rak a má írsku štátnu príslušnosť. On je herec ktorý by mohol byť najlepšie známy pre jeho stvárnenie Henryho Tudora (Henry VIII.), jednej z hlavných postáv minisérie historickej drámy Španielska princezná, ktorú vytvorila Emma Frost a v ktorej si zahrali aj Charlotte Hope a Olly Rix. Príbeh sleduje Katarínu Aragónsku, španielsku princeznú, ako sa snaží vyšplhať, aby podporila anglický trón.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Príspevok zdieľaný Ruairi O'Connor (@ruairijoconnor)

Detstvo a vzdelanie

Ruairi bol vychovávaný ako jediné dieťa v Howthe jeho rodičmi, ktorí si kúpili žrebčín, keď mal Ruairi 14 rokov a rodina sa tak presťahovala na vidiek, aby na ňom pracovala.

Ruairi sa začal zaujímať o herectvo počas prvého ročníka na strednej škole, a tak vstúpil do školského dramatického krúžku a objavil sa takmer vo všetkých predstaveniach školy, väčšinou v hlavných postavách – jeho učiteľka ho odporučila svojej kamarátke, ktorá pracovala v miestnom divadle. a Ruairi sa potom objavil v niekoľkých divadelných hrách.

Bol tiež fyzicky aktívny a bol vášnivým futbalistom, ktorý hral za školský tím. Po imatrikulácii v roku 2008 , dal si trojročnú prestávku v štúdiu, aby mohol pracovať na svojich hereckých schopnostiach, a potom sa prihlásil na The Lir Academy na Trinity College Dublin, kde v roku 2015 absolvoval bakalársky titul v odbore herectvo.

Úlohy vo filmoch

Ruairi debutoval vo filme v roku 2012, keď bol obsadený do úlohy Nialla v dráme What Richard Did, ktorú napísal Malcolm Campbell a režíroval Lenny Abrahamson a v ktorej hrali Jack Reynor, Fionn Walton a Gavin Drea – príbeh sleduje život Richarda. Karlsen, úspešný 18-ročný atlét.

V roku 2016 si Ruairi zahral Weasel v športovej komediálnej dráme Handsome Devil, ktorú napísal a režíroval John Butler a v ktorej si zahrali Fionn O’Shea, Ardal O’Hanlon a Amy Huberman. Film sleduje priateľstvo medzi Nedom a Conorom, ktorí musia zdieľať spálňu na internátnej škole – získal päť ocenení a osem ďalších bol nominovaný. Nasledujúci rok sa objavil v hlavnej úlohe Noaha krátke romantické video Aquilo a v roku 2018 si Ruairi zahral Keyana Spearsa v hudobnej dráme Teen Spirit, ktorú napísal a režíroval Max Minghella a v ktorej si zahrali Elle Fanning, Agnieszka Grochowska a Archie Madekwe.

Je o hanblivej tínedžerke Violet, ktorá sníva o tom, že sa stane slávnou speváčkou.

Najnovšia rola Ruairiho vo filme bola v roku 2020 v trilerovej kriminálnej dráme The Postcard Killings, v ktorej hrali Jeffrey Dean Morgan, Famke Janssen a Cush Jumbo, a nedávno bol obsadený do dvoch pripravovaných filmov: hororového mysteriózneho thrilleru The Conjuring: Diabol ma to donútil a dráma Clear Lake.

Úlohy v televíznych seriáloch

Prvýkrát sa objavil v televíznom seriáli v roku 2015, keď bol obsadený do úlohy Killiana v pilotnej epizóde komédie Tinderface, ktorá mala nasledovať po 15 rôznych dátumoch Tinder, avšak pilotnú epizódu nezachytila ​​žiadna sieť.

V roku 2016 si Ruairi zahral Simona v epizóde I Wanna Be Like You of komediálna dráma Can’t Cope, Won’t Cope , ktorý sleduje priateľstvo medzi dvoma dievčatami a ich rozdielne názory na život – v tom istom roku sa Ruairi objavila v epizódach God Rest You Merry, Vera a Stolen Waters kritikmi oceňovanej romantickej vojnovej drámy My Mother and Other Strangers.

Uznanie získal po tom, čo ho obsadili do úlohy Michaela Vincenta v siedmich epizódach komediálnej drámy Delicious, ktorú vytvoril Dan Sefton a v ktorej hrali Iain Glen, Dawn French a Emilia Fox – séria je o hlade, láske a nevere v grófstve Cornwall. .

Najnovšie sa Ruairi v televíznom seriáli objavila v epizóde drámy The Morning Show z roku 2020, v ktorej hrali Jennifer Aniston a Reese Witherspoon a bola veľkým hitom, získala päť ocenení, pričom bola nominovaná na 21 ďalších vrátane troch Zlatých glóbusov.

Milovať život a priateľku

Ruairi je dosť tajnostkársky, pokiaľ ide o jeho milostný život, a nehovoril o žiadnych dievčatách, s ktorými by mohol chodiť, čo je jeden z dôvodov, prečo sa internetom šíria klebety o tom, že je gay, no nebol poskytnutý žiadny dôkaz. podporte ich a Ruairi tieto fámy neriešil.

Predstavte si, že ste boli nažive za vlády mladého kráľa Henricha VIII., a keď ste kráčali po lúke, zbadali ste ho a on sa k vám zrazu priblížil so všetkou svojou mocou a slávou.

pridané Ruairi O'Connor na Pondelok 16. novembra 2020

Mnohí veria, že Ruairi bol vo vzťahu s Charlotte Hope , britská herečka, ktorá sa po jeho boku objavila v seriáli Španielska princezná a ktorá by mohla byť najznámejšia pre jej stvárnenie Myrandy v seriáli Hra o tróny. Títo dvaja spolu poskytli niekoľko rozhovorov a Charlotte počas nich mnohokrát pochválila Ruairiho, ale ani jeden z nich nepotvrdil klebety o ich údajnom vzťahu.

Od novembra 2020 je Ruairi slobodný, nevydal sa a nemá deti.

Záľuby a iné záujmy

Zaujíma sa o fotografovanie a veľa fotografií, ktoré urobil, nájdete nahraných na jeho instagramovom účte.

Je tiež milovníkom zvierat a na mnohých jeho obrázkoch je možné vidieť jeho domáceho psa.

Ruairi rád cestuje a bol po celej Európe, navštívil svoje obľúbené krajiny Grécko, Nórsko a Francúzsko – rád cestuje loďou a helikoptérou viac ako čímkoľvek iným.

Uprednostňuje pobyt v prírode obklopený stromami a zvieratami než v preplnených mestách s množstvom hluku a medzi jeho obľúbené činnosti patrí túra do hôr, kempovanie a návšteva národných parkov.

Má svojich obľúbených hercov a herečky, z ktorých niektorí sú Daniel Radcliffe, Emma Watson a Natalie Portman, zatiaľ čo medzi jeho obľúbené filmy patrí franšíza Harry Potter, V ako Vendeta a Leon the Professional.

Vek, výška a čistý majetok

Ruairi má 30 rokov. Má krátke hnedé vlasy a hnedé oči, jeho výška je 5 stôp 10 palcov (1,78 m) a váži okolo 150 libier (68 kg).

Od novembra 2020 sa jeho čisté imanie odhadovalo na viac ako 500 000 dolárov.