• Hlavná
  • Herci
  • Životopis Romea Flynna – dcéra, manželka, etnicita, rodičia

Životopis Romea Flynna – dcéra, manželka, etnicita, rodičia

Rome Flynn je ctižiadostivý herec z Illinois, ktorý je možno najlepšie známy pre svoju rolu Zendeho vo filme CBS The Bold and the Beautiful. Objavil sa aj v takých populárnych seriáloch ako Family Reunion, The Haves and the Have Nots a NCIS: New Orleans.

ObsahRaný život a rodina

Rome Trumain Ceno Flynn sa narodil 25. novembra 1991 v Springfielde, Illinois, USA, takže jeho znamenie zverokruhu je Strelec a má americkú národnosť. Rím má írsky a afro-kubánsky pôvod. Jeho matka sa volá Necloe, jeho otec sa volá Rím a má štyroch bratov a dve sestry – našťastie svoj voľný čas rád trávi so svojimi synovcami.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

jazdiť

Príspevok zdieľaný používateľom KRÁĽ (@romeflynn) 9. marca 2020 o 17:08 PDT

Od útleho veku sa Rím venoval športu a rád sa zdržiaval na ulici a hral basketbal so svojimi priateľmi zo susedstva. Rád sa venoval aj hre na gitare, ktorú sa naučil od svojich deviatich rokov.

Vzdelanie

Rím navštevoval Lanphier High School, z ktorej maturoval v roku 2010. Počas stredoškolských rokov hrával v miestnom basketbalovom tíme, čo mu neskôr pomohlo získať štipendium na vysokú školu. Zapísal sa na Benediktínsku univerzitu, ktorú ukončil v roku 2014, krátko nato si ho našiel hľadač talentov, ktorý mu pomohol rozvinúť jeho hereckú kariéru.

Kariéra

Herecká kariéra: prvé kroky

Rím nebol vo svete zábavy žiadnym nováčikom, pretože ešte predtým, ako sa presťahoval do Los Angeles, pracoval ako mužský model pre tlačené kampane a bol tiež modelom na móle, ktorý spolupracoval s dizajnérmi z Chicaga.

V roku 2014 Rím získal rolu Leona v televíznom filme Drumline: A New Beat, kde si zahral po boku Alexandry Shipp, Leonarda Robertsa a Maria Van Peeblesa. Film – pokračovanie Drumline (2002) – dopadol celkom úspešne, a tak koncom roka Rím získal rolu Quarterbacka v krátkom filme Two-a-Days. Keď bol Rím na nakrúcaní filmu, zavolala mu manželka, ktorá mu povedala, že sa stal otcom, takže Rím bol prirodzene veľmi spokojný s tým, ako sa veci v jeho živote vyvíjajú.

V júni 2015 Rím získal svoju prvú opakujúcu sa úlohu v dlhotrvajúcej populárnej telenovele stanice CBS The Bold and the Beautiful, v ktorej stvárňuje Zendeho Forrestera Domingueza, mladého muža, ktorý strávil detstvo v sirotinci po tom, čo jeho rodičia zomreli na AIDS, Rím získal pozitívne recenzie. od kritikov a jeho hranie sa páčilo aj publiku. Rím sa naposledy objavil v šou 8. septembra 2017, opustil šou a uviedol, že to bolo jeho osobné rozhodnutie. Publikum sa stále snaží uhádnuť skutočný dôvod Rímovho odchodu, pretože mohol mať konflikt s herečkou Tracy Melchior, ktorá stvárnila Kristen Forrester Dominguez, keďže sa hovorilo, že spolu nevychádzajú.

Ďalší úspech

Rím čoskoro získal rolu TJ v televíznom filme Chrisa Roberta Ten: Murder Island, založenom na thrillerovom románe Gretchen McNeil. V tom istom roku sa objavil v epizóde Knockout populárneho seriálu NCIS: New Orleans a tiež získal úlohu Kaleia v epizóde Flashlight akčného dobrodružného seriálu MacGyver s Lucasom Tillom a Georgeom Eadsom v hlavných úlohách.

Na konci roka 2017 Rím získal pravidelnú rolu v seriáli The Haves and the Have Nots, kde dostal šancu pracovať s takými skúsenými a talentovanými hercami a herečkami ako Tika Sumpter, John Schneider a Angela Robinson. Rím opustil show v roku 2019, ale medzitým v roku 2018 získal rolu Jacka vo filme The Thnning: New World Order, kde hrá po boku Logana Paula a Peyton List.

Získal tiež opakujúcu sa rolu Gabriela Maddoxa v dramatickom seriáli How to Get Away with Murder, ktorý vytvoril Peter Nowalk, ktorý sa preslávil aj seriálom Grey’s Anatomy and Scandal. V roku 2019 sa Rome objavil ako Jesse Collins v televíznom filme Vianočný duet a v roku 2020 získal úlohu Tonyho Olsena v seriáli Family Reunion, ktorý sa objavil v epizóde Remember Cousin Kenya?

Hudobná kariéra

Rím v súčasnosti rozvíja svoju hudobnú kariéru. V októbri 2019 vydal svoj singel Úplne nový , ktorý je teraz dostupný na rôznych hudobných platformách. Pieseň je zaradená medzi jeho ďalšie pripravované single na rozšírenej hre Energy.

Rome to so svojou hudobnou kariérou myslí veľmi vážne a dokonca je pripravený na nejaký čas skončiť s herectvom, aby sa mohol naplno venovať svojmu novému úsiliu.

Osobný život, manželka Camia Marie

Rím sa oženil so svojou dlhoročnou priateľkou Camiou Marie v roku 2013, je to slávna modelka z Kalifornie. 12. decembra 2014 sa Camii narodila ich dcéra Kimiko, s ktorou často zdieľa fotografie na svojom instagramovom účte, zatiaľ čo Rome má svoje profily na sociálnych sieťach bez súkromných fotografií. komunity pracuje ako modelka od svojich tínedžerských rokov a dokonca bola na konkurze do populárnej modelingovej show America’s Next Top Model.

Spolupracuje so značkami ako SweetTbou, FashionNova a mnohými ďalšími. Rím a Camia svoj vzťah skryli, aby sa o ňom nediskutovalo alebo sa o ňom nešuškalo. Rím mnohokrát zmiatol svojich fanúšikov, keď uviedol, že nebol ženatý a dokonca nemal žiadne priateľky. Jeho sledovatelia však nakoniec odhalili pravdu, a dokonca si vytvorili samostatný Instagram účtu zbierať spoločné fotografie Rómov a Camie, aby sme mali dôkaz o ich vzťahu.

Záľuby, obľúbené veci a zaujímavé fakty

Rím stále rád trávi svoj voľný čas basketbalom, pretože je to jeho celoživotná vášeň. Tiež rád hrá na bicie a spieva. Rím sa objavil na obálkach časopisov ako Distinct, Quintessential a Mood.

Vzhľad, štýl oblečenia

Rome má prirodzene kučeravé čierne vlasy a tmavohnedé oči. Je vysoký 5 stôp 9 palcov (1,75 m) a váži okolo 165 libier (75 kg). Čo sa týka štýlu obliekania, rád nosí športový vzhľad aj neformálne oblečenie. Po celom tele má množstvo tetovaní. Niekoľkokrát týždenne navštevuje posilňovňu, aby sa udržal v kondícii, a to často akcií fotografie s odhalenou hruďou na svojom instagramovom účte, aby ukázal výsledky svojho cvičenia.

Čistý majetok a plat

Uvádza sa, že od roku 2020 má Rím čistý majetok nad 500 000 dolárov . Rome teraz rozvíja svoju hudobnú kariéru, a tak sa jeho pripravovaný štúdiový album Energy môže stať aj ďalším zdrojom príjmov.