Životopis Roberta Costu – Chudnutie, manželka, vzdelanie, plat

ObsahKto je Robert Costa? Wiki Bio

Robert Costa sa narodil v Richmonde vo Virgínii v USA 14. októbra 1985, takže jeho znamenie zverokruhu sú Váhy a má americkú národnosť. Je novinár ktorý získal uznanie po tom, čo začal pracovať pre The Washington Post ako ich politický reportér.

Raný život a vzdelanie

Roberta vychovávali spolu so svojimi tromi súrodencami vo Virgínii ich matka Anne-Dillon D. Costa, ktorá je právnička, a ich otec Thomas E. Costa, ktorý je tiež právnikom a zastupuje farmaceutickú spoločnosť Bristol-Myers Squibb.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Vnútri sochy počas inauguračného obeda. Krátko som hovoril s ministerkou Clintonovou, ktorá bola uvoľnená a zdvorilá – a nechcela diskutovať o Trumpovom prejave. Tiež som videl Jimmyho Cartera, ktorý je tam hore v rokoch (92!), ale je tvrdý, ostražitý a svižný chodec.

Príspevok zdieľaný používateľom Robert Costa (@costareports) 20. januára 2017 o 13:05 PST

Robert strávil prvé dva roky v Richmonde, potom sa rodina presťahovala do Lower Makefield Township v Bucks County v Pensylvánii, kde navštevoval základnú školu a začal sa zaujímať o futbal, no sníval o tom, že sa stane slávnym hercom. Potom išiel do Stredná škola v Pennsbury v roku 2000, kde vynikal vo viacerých predmetoch vrátane športu, čo viedlo k jeho profilovaniu v knihe Wonderland: A Year in the Life of an American High School od Michaela Bambergera, ktorý je známy najmä tým, že je autorom časopisu Sports Illustrated. . Počas týchto rokov sa Robert spriatelil so Zachom Woodsom, ktorý je dnes slávnym hercom a komikom, a Hallie Jackson, ktorá je novinárkou.

O žurnalistiku sa začal zaujímať počas svojho tretieho ročníka v Pennsbury a tiež prehovoril niekoľko hudobníkov a kapiel, aby tam prišli vystupovať, ako napríklad John Mayer a Maroon 5, pričom pracoval aj pre časopis The Bucks County Courier Times ako ich rozhovor. kapiel a hudobníkov, ako aj recenzent koncertov príležitostne vystupoval v sieti PHS-TV. Robert pokračoval vo vzdelávaní na University of Notre Dame v Indiane, kde v roku 2008 ukončil bakalársky titul v odbore amerických štúdií a potom pokračoval vo vzdelávaní na Cambridgeskej univerzite v Spojenom kráľovstve, kde v roku 2009 ukončil magisterský titul v odbore politika. , bol členom debatnej spoločnosti The Cambridge Union.

Následne pôsobil v správnej rade Notre Dame v rokoch 2014 až 2017.

Kariéra novinára

Robert začal svoju kariéru počas štúdia na Notre Dame, pracoval pre reláciu PBS Charlie Rose, reláciu ABC This Week s Georgeom Stephanopoulosom a podával správy o politike z Dolnej snemovne v USA. Mal vlastnú reláciu Office Hours, ktorá sa vysielala v ND-TV a v ktorej ho videli robiť rozhovory s ľuďmi na akademickej pôde.

Po promócii začal pracovať v medzinárodnom denníku The Wall Street Journal, ktorý je zameraný na podnikanie, ale o necelý rok prešiel do časopis National Review pri ponuke pozície reportéra.

Po dvoch rokoch bol Robert povýšený na washingtonského redaktora a súčasne prispieval do niekoľkých televíznych sietí, medzi inými napríklad CNBC a MSNBC. Uznanie si získal v roku 2013, keď informoval o Republikánskej strane v Kongrese počas odstávky federálnej vlády USA od 1. októbra do 17. októbra a písali o ňom mnohé časopisy, ako napríklad The New Republic a New York.

V novembri 2013 opustil prácu v National Review a v januári 2014 sa stal reportérom The Washington Post a o dva roky neskôr v decembri 2015 sa stal politickým analytikom pre televízne siete NBC a MSNBC a odvtedy robil rozhovor so súčasným prezidentom. amerického Donalda Trumpa pri viacerých príležitostiach.

Po smrti Gwen Ifill, ktorá bola moderátorkou relácie Washington Week vysielanej na sieti PBS, bol v apríli 2017 Robert pozvaný na jej miesto. Robert tiež v súčasnosti pracuje pre Donald R. Keough School of Global Affairs ako člen ich poradného zboru.

Milujte život a vzťahy

Robert si necháva podrobnosti o svojom milostnom živote pre seba, no internetom kolujú klebety, že populárny novinár by mohol byť gay práve preto, že nehovoril o žiadnych ženách, s ktorými by mohol chodiť.

Iní veria, že sa už mohol oženiť , a má niekoľko detí, ale jednoducho radšej nezdieľa tieto podrobnosti so svojimi fanúšikmi a sledovateľmi.

Na svoj instagramový účet často nahráva obrázky so ženami, z ktorých väčšina sú jeho kolegovia novinári, moderátori a moderátori – niektorí ľudia veria, že s niektorými z nich by mohol mať alebo mal vzťah. Tiež sa všeobecne verí, že bol raz v dlhodobom vzťahu so svojou láskou z vysokej školy, keď navštevoval Notre Dame, a že títo dvaja spolu chodili viac ako štyri roky pred rozchodom, pretože nechceli udržiavať vzťah na diaľku.

Zdá sa, že Robert je momentálne slobodný, neoženil sa a nemá deti.

Záľuby a iné záujmy

Robert rád cestuje a bol takmer vo všetkých štátoch USA, väčšinou pracovne, ale aj zábavne, a po štúdiu tam niekoľkokrát navštívil Európu, okrem iného zostal v krajinách ako Francúzsko, Taliansko a Španielsko. Je milovníkom zvierat a má psieho miláčika. Venuje sa charitatívnej a dobrovoľníckej činnosti, pričom pomohol získať peniaze pre viaceré organizácie, ktoré pracujú so znevýhodnenými deťmi a veteránmi. Robert športuje, pretože hrá rôzne športy, ako je golf a tenis, a každý týždeň má niekoľko tréningov v posilňovni, čo mu pomohlo udržať si váhu.

Neskoro v noci Robert rád pozerá filmy a jedáva popcorn – niektorí z jeho obľúbených hercov a herečiek sú Johnny Depp, Jim Carrey a Meryl Streep, zatiaľ čo niektoré z jeho obľúbených filmov sú franšízy Piráti z Karibiku, Klamár klamár a Mamma Mia! .

Vzhľad a čistý majetok

Robert má 34 rokov. Má krátke hnedé vlasy a hnedé oči, meria 1,78 metra a váži okolo 75 kg. Robert zvykol vážiť oveľa viac, než považoval za vhodné, a už viac ako desať rokov drží diétu kampane, čím sa jeho váha dostala na dnešnú úroveň. Od apríla 2020 jeho čisté imanie sa odhaduje na takmer 5 miliónov dolárov s ročným príjmom vyše 85 000 dolárov.