• Hlavná
  • Herci
  • Životopis Rena Wilsona (Cosby Show) – čistá hodnota, manželka

Životopis Rena Wilsona (Cosby Show) – čistá hodnota, manželka

ObsahKto je Reno Wilson?

Reno Wilson je americký herec, ktorý je svetu možno stále najznámejší ako Howard v televíznom komediálnom seriáli The Cosby Show, pričom v posledných rokoch bol uznávaný ako hlas niekoľkých postáv vo franšíze Transformers, od roku 2007 ako hlas Frenzyho a naposledy ako Mohawk/Sqweeks v Transformers: The Last Knight.

Životopis Rena Wilsona - Vek, detstvo a vzdelanie

Roy Wilson sa narodil 20. januára 1969 v Brooklyne, New York City, USA. Je synom afroamerických rodičov – jeho otec bol jazzový klavirista a matka operná speváčka. Na počesť svojho otca si zmenil meno na Reno.

pridané Reno Wilson na Streda 13. mája 2020

Chodil na prestížnu Fiorello H. LaGuardia High School of Music & Art and Performing Arts, kde jednou z jeho spolužiakov bola budúca slávna herečka Jennifer Aniston. Po imatrikulácii vstúpil na State University of New York at Purchase.

Začiatok kariéry a počiatočný úspech

Reno začal svoju kariéru koncom 80-tych rokov a takmer okamžite vystrelil na hviezdu, keď bol vybraný ako Howard v televíznom komediálnom seriáli The Cosby Show (1988-1989), vďaka ktorému sa stal populárnym u verejnosti vďaka úspechu seriálu. séria. Sústredil sa však na vysokoškolské vzdelanie a na svoju ďalšiu rolu čakal až do roku 1993 ako Sonny v niekoľkých epizódach televízneho seriálu Martin.

Nasledujúci rok hral Steva v televíznom komediálnom seriáli The Fresh Prince of Bel-Air, zatiaľ čo v roku 1995 stvárnil Bobbyho Beaumonta v televíznom seriáli If Not for You.

Pokračoval menšími úlohami vo filmoch ako športová komédia The Great White Hype (1996), v hlavných úlohách so Samuelom L. Jacksonom a Jeffom Goldblumom, pričom v roku 1997 mal menšiu rolu v krimi-dráme City of Industry, kým v r. V roku 1998 sa pripojil k Denzelovi Washingtonovi, Johnovi Goodmanovi a Donaldovi Sutherlandovi v akčnom kriminálnom filme Fallen. V tom istom roku sa objavil v akčnom dobrodružnom filme Mighty Joe Young Mighty Joe Young, nominovaný na Oscara, v hlavných úlohách s Billom Paxtonom, Charlize Theron a Rade Serbedzija, a pred koncom desaťročia ho vybrali do úlohy Owena Daviesa v televíznom seriáli The Hoop Life. , ktorý sa objavil v 22 epizódach športového dramatického seriálu do roku 2000.

Rok 2000, Predĺžená sláva

V rokoch 2001 až 2002 mal Reno úlohu Wesa Freewalda v televíznom sci-fi hororovo-komédii The Chronicle, zatiaľ čo v roku 2002 bol Garrettom v komediálnom kriminálnom filme R.S.V.P.. Ťažko získal hlavnú úlohu až do roku 2006, kedy sa - hral ako Orlando v akčnom trileri Crank s Jasonom Stathamom, Amy Smart a Carlosom Sanzom, v roku 2009 si túto rolu zopakoval v pokračovaní Crank: High Voltage. Objavil sa v akčnom trileri Kill Speed ​​(2010) a bol tiež vybraný pre rolu dôstojníka Carla McMillana v televíznom komediálnom seriáli Mike & Molly, ktorý sa objavil vo všetkých 127 epizódach seriálu oceneného cenou Primetime Emmy, čo opäť naštartovalo jeho kariéru, na iných projektoch nebol príliš aktívny. Počas tohto obdobia však pracoval na svojej kariére hlasového herectva, čo bolo časovo o niečo menej náročné.

Po skončení Mike & Molly pokračoval vo svojej kariére na obrazovke, v roku 2016 stvárnil Cartera vo filme Officer Downe, potom v roku 2018 bol vybraný pre úlohu Stana Hilla v televíznom komediálnom kriminálnom seriáli Good Girls a až do r. polovice roku 2020 sa objavila v 34 epizódach populárneho televízneho seriálu.

Najnovšie projekty

Reno je stále veľmi aktívny aj v Hollywoode a v roku 2019 stvárnil Louisa Armstronga v dramatickom filme o Buddym Boldenovi, prvom Cornet Kingovi z New Orleans, s názvom Bolden, v ktorom si zahral po boku Garyho Carra, Erika LaRay Harveyho a Iana McShanea. Okrem toho stvárnil Deta Jordana v niekoľkých epizódach v televíznom komediálnom seriáli Karanténa (2020) a v súčasnosti pracuje na niekoľkých filmoch, vrátane akčného filmu Mickey Kelley, potom na dramatickom filme Tyson's Run a na komediálnom filme HeadShop. vydanie je naplánované na koniec roka 2020.

Hlasové herectvo

Reno je tiež známy svojimi schopnosťami hlasu, keď sa snažil získať akúkoľvek významnú rolu na obrazovke, vyskúšal hlasového herca a debutoval ako hlas spievajúceho seržanta v animovanom seriáli American Dad! v roku 2006. Potom bol vybraný ako hlas Frenzyho vo filme Transformers, ktorý bol obrovským hitom a kasovým úspechom, čo mu pomohlo zvýšiť jeho bohatstvo. Odvtedy pokračoval vo svojej kariére aj ako hlasový herec – v roku 2009 dal hlas niekoľkým postavám vo videohre MadWorld a v tom istom roku aj Mudflap v pokračovaní Transformers s názvom Transformers: Revenge of the Padnutý. Pre rok 2009 to nebolo všetko, pretože svoj hlas prepožičal aj Sazhovi Katzroyovi vo videohre Final Fantasy XIII.

Od roku 2010 do roku 2015 sa viac zameral na hlasové herectvo a vystupoval vo videohrách Naruto Shppuden: Ultimate Ninja Storm 2, potom Operation Flashpoint: Red River (2011), Final Fantasy XIII-2, tiež v roku 2011, a v ďalšej videohre od franšízu Final Fantasy s názvom Lightning Returns: Final Fantasy XIII (2013). Najnovšie poskytol hlas Mohawkovi a Sqweeksovi v nedávnom prevzatí franšízy Transformers s názvom Transformers: Posledný rytier v roku 2017.

Reno Wilson Čistá hodnota, výška, hmotnosť a vzhľad

Reno Wilson dosiahol svetovú slávu a jeho bohatstvo sa zodpovedajúcim spôsobom zvýšilo – zdroje odhadujú, že majetok Rena Wilsona je od polovice roku 2020 okolo 1 milióna dolárov.

Reno je známy svojou výškou, keďže je vysoký 1,85 m, pričom váži približne 165 libier ~ 75 kg. Má krátke čierne vlasy a hnedé oči.

Osobný život Rena Wilsona, Manželstvo, Manželka, Deti

Reno je veľmi tajný človek, napriek tomu, že je v hollywoodskych kruhoch veľmi populárny, a preto o jeho osobnom živote nie je veľa podrobností. Zistili sme však, že je ženatý a jeho manželka sa volá Coco Fausone, ktorá je inštruktorkou spinningu a jogy. Pracuje vo fitness centrách YAS. Neexistujú žiadne informácie, kedy sa pár vzal, ale podľa niektorých zdrojov , stretli sa na hodine prívlače, keďže sám Reno je nadšencom prívlače. Reno a Coco majú spolu dve deti.

Reno Wilson Správy, fakty, vplyv

Hoci sa Reno narodil v New Yorku, teraz žije v Los Angeles v Kalifornii so svojou manželkou a ich dvoma deťmi. Bol len o šesť rokov mladší ako Cleo King, ktorá hrala babičku v televíznom seriáli Mike & Molly, a podľa správ je to najmenší vekový rozdiel medzi hercami, ktorí hrajú vnúčatá a starých rodičov v akomkoľvek televíznom seriáli.

Nedávno sa Reno dostal do médií ako nová séria obľúbeného televízneho seriálu Good Girls bolo oznámené v médiách. Na rozdiel od iných populárnych hercov svojej generácie, Reno nie je aktívny na Instagrame, hoci ho používa Facebook a Twitter , prostredníctvom ktorej propaguje svoju kariéru a komunikuje so svojimi vernými fanúšikmi.