• Hlavná
  • Herci
  • Životopis Raquel Cassidy: Manžel, čistá hodnota, rodina, výška

Životopis Raquel Cassidy: Manžel, čistá hodnota, rodina, výška

ObsahKto je Raquel Cassidy?

Raquel Josephine Dominic Cassidy sa narodila vo Fleet, Hampshire, Anglicko, 22. januára 1968, jej znamenie zverokruhu je Vodnár a má britskú národnosť. Ona je herečka ktorá je snáď najznámejšia vďaka stvárneniu Phyllis Baxterovej v posledných troch sezónach romantickej dramatickej série Downton Abbey, ktorú vytvoril Julian Fellowes a v ktorej si zahrali Hugh Bonneville, Phyllis Logan a Elizabeth McGovern. Príbeh sa vysielal v rokoch 2010 až 2015 a sleduje rodinu Crawleyovcov žijúcich vo Veľkej Británii na začiatku 20. storočia a bol tiež hitom v Európe a USA, pretože získal 57 ocenení vrátane troch Zlatých glóbusov, pričom bol nominovaný na 226. iné ocenenia.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Včera večer na veľkolepom pódiu The Hackney Empire, aby sme pripomenuli začiatok partnerstva medzi @hefutures & @forestschoole17 s cieľom pokračovať a rozšíriť báječné a život vylepšujúce/zachraňujúce poskytovanie bezplatných workshopov, podujatí a ďalších pre deti, ktoré by inak mohli nikdy nedostať takéto príležitosti. Cez noc som počul a bol svedkom toho, ako sa životy dotýkali hlboko významným spôsobom. Silný a dojemný večer. Tešíme sa na navrhovaný dramatický festival, ktorý spojí mladých ľudí z Hackney a okolitých mestských častí a tých z Lesnej školy. Teraz je to festival, na ktorom by som chcel byť! Blahoželáme @yaminchoudury a všetkým v HE a Gemme Van Praagh a všetkým z Lesnej školy za to, že sa to podarilo. Ďakujem @kurtgeiger za kabelku a skvelé pohodlné opätky, @alexandrahakim za tie krásne náušnice a @ellielines za styling (opäť!) a za šaty bez námahy. Foto od @slawek.zieba.photography #artforall

Príspevok zdieľaný používateľom Raquel Cassidy (@raquelcassidy) 17. mája 2019 o 15:53 ​​PDT

Raný život, rodina a vzdelanie

Raquel vychovávali spolu so svojimi dvoma staršími bratmi vo Fleet ich britský otec, ktorý bol právnik, a španielska matka, ktorá bola modelkou a ktorá sa po pôrode Raquel stala ženou v domácnosti – rodina si bola veľmi blízka a často jedli vonku. spolu.

Raquel vyrastala a snívala o tom, že sa stane modelkou. Študovala na Farnborough Hill Covenant, keď začala chodiť aj do miestneho divadla, a postupne sa zamilovala do herectva. Po imatrikulácii v roku 1985 zapísala sa na Girton College , Cambridge, v roku 1989 promovala s titulom Bachelor of Arts v odbore moderné jazyky – pokračovala v štúdiu doktorátom z biologickej antropológie, ale čoskoro skončila, pretože sa chcela sústrediť na svoju hereckú kariéru.

Počas nasledujúcich 10 rokov sa objavila v mnohých divadelných hrách, kým konečne dostala príležitosť objaviť sa na veľkej obrazovke.

Úlohy v televíznych seriáloch

Raquel sa objavila v približne 70 filmoch a televíznych seriáloch a v tomto článku sa chystáme spomenúť niektoré z jej najvýznamnejších výkonov.

V televíznom seriáli debutovala v roku 1998, keď hosťovala ako Pamela Boxer v britskom kriminálnom miniseriáli Killer Net, zatiaľ čo nasledujúci rok sa objavila v jedinej epizóde britského policajného seriálu The Bill. Uznanie získala v roku 2001, keď bola pozvaná hrať hlavnú postavu Susan Gately komediálna dráma Učitelia , v ktorom si zahrali aj Ursula Holden Gill, Gillian Bevan a Lloyd McGuire a sleduje súkromný a pracovný život zamestnancov školy.

Nasledujúce roky videli jej hosťujúcu hviezdu v mnohých seriáloch, ako napríklad v britskej lekárskej dráme Holby City v roku 2003, v britskom sitcome Najhorší týždeň môjho života v roku 2004 a v ďalšom sitcome Podľa Bex v roku 2005.

V roku 2008 sa Raquel objavila ako Maureen Summerhayesová v epizóde Mrs McGinty's Dead z mysterióznej drámy Agathy Christie Poirot a niekoľko jej ďalších úloh bolo v britskej procedurálnej kriminálnej dráme New Tricks v roku 2009, britskej kriminálnej dráme DCI Banks v roku 2011, a britský krimiseriál Hustle v roku 2012. V roku 2013 hrala Sabine v britskom komediálnom seriáli Heading Out, v ktorom hrali Dominic Coleman, Shelley Conn a Steve Oram, a sleduje úspešnú ženu, ktorej jej priatelia dali ultimátum: buď vyjde za rodičmi, alebo im to povedia.

Hosťovala v jednotlivých epizódach britskej mysterióznej kriminálnej drámy Jonathan Creek v roku 2014 a britskej kriminálnej drámy Vera v roku 2015, predtým ako bola pozvaná, aby stvárnila hlavnú postavu slečny Hardbroom v britsko-nemeckom fantasy seriáli pre deti Najhoršia čarodejnica. Vysiela sa od roku 2017 a sleduje život dievčaťa, ktoré navštevuje Cackle’s Academy, kde sa učí byť čarodejnicou – séria získala dve ceny a bola nominovaná na ďalších päť.

Tri z posledných úloh Raquel v seriáli boli v britskej kriminálnej dráme Silent Witness a britskej komédii W1A v roku 2017 a v kriminálnej trilerovej dráme Strangers (tiež známej ako White Dragon) v roku 2018.

Úlohy vo filmoch

Raquel debutovala vo filme v roku 2002, keď bola obsadená do role Romy v romantickej komédii Lisy Gornick Milujem ťa? v ktorom si zahrali Harri Alexander, Birgitta Bernhard a Darren Black a ktorý je o živote a otázkach, ktoré by človek mohol riešiť, keď príde na rad láska. V tom istom roku stvárnila Felíciu v komédii Before You Go, ktorá sleduje tri sestry, ktoré sa stretávajú a rozprávajú o svojom živote na pohrebe svojej matky.

V roku 2005 sa Raquel objavila ako Petra Loewenberg na britskom festivale čiernej komédie ao dva roky neskôr hrala vo filme thriller The Boat People ktoré nedokázali pritiahnuť veľkú pozornosť. Raquel tiež hrala ako Maya v britsko-indickej komédii Tick Tock Lullaby v roku 2007.

V roku 2008 sa objavila vo svojom prvom krátkom filme s názvom Nightwalking a v roku 2013 si Raquel zahrala Valerie Almond v dráme The Other Child (originál Das Andere Kind), v ktorej hrali Neil Bell, Satnam Bhogal a Cliff Burnett, a ktorá bola úzko natočená podľa rovnomenného románu. napísala Charlotte Link.

Tri z najnovších úloh Raquel vo filmoch boli v nezávislej historickej romantickej dráme Cliffs of Freedom, historickej dráme Downton Abbey podľa seriálu s rovnakým názvom a dokudráme Oficiálne tajomstvá, ktoré boli všetky vydané v roku 2019.

Divadelné hry a rozhlas

V roku 1997 hrala Raquel violu v hre Williama Shakespeara Twelfth Night v Royal Court Theatre a v roku 1998 hrala Desdemonu v Shakespearovom Othellovi a Ruth v hre Threesome v Old Red Lion Theatre.

V roku 2002 jej hviezda ako Joyce vo filme John Mighton's Possible Worlds vystupovala v divadle Tron, zatiaľ čo tri z jej posledných úloh v divadelných hrách pred odchodom z divadelného herectva boli v Shakespearovom MacBethovi v roku 2004, adaptácii románu Lea Tolstého Anna Karenina z roku 2005. , a komickú operu Mirandolina, v ktorej v roku 2006 stvárnila titulnú postavu.

Raquel hosťovala v dvoch rádiových reláciách – v roku 2008 nahovorila Jo vo filme Spending My Inheritance a v roku 2015 Suzan v sitcome Ed Reardon’s Week.

Miluj život a manžela

Raquel je veľmi tajnostkárska, pokiaľ ide o jej súkromné ​​záležitosti, a podrobnosti o svojom milostnom živote tajila pred pozornosťou médií.

Internetom však kolujú zvesti, že ide o vydatú ženu, ktorá si s manželom vymenila svadobné sľuby niekedy na začiatku 2000-tych rokov a že obaja odvtedy žijú spolu v Los Angeles v Kalifornii, ale dohodli sa, že nebudú mať deti – Raquel to nepotvrdila a nebol poskytnutý žiadny dôkaz na podporu týchto fám.

Naopak, niektorí veria, že Raquel je lesbička, a dvaja z jej fanúšikov napísali na fóre Reddit o tom, že koncom 90-tych rokov videli v klube príliš blízko k priateľke, ale tieto príspevky odvtedy boli odstránené.

Od septembra 2020 Raquel je slobodná , nie je ženatý a nemá deti.

Záľuby a iné záujmy

Raquel sa zaujíma o charitatívnu prácu a zúčastnila sa mnohých charitatívnych podujatí a darovala peniaze organizáciám na pomoc znevýhodneným deťom a vojnovým veteránom.

Raquel Cassidy

pridané Kino a ďalšie na Streda, 22. januára 2020

Vo svojich 20 a 30 rokoch bola fyzicky veľmi aktívna, pretože každý týždeň mala tri až štyri tréningy v posilňovni a občas si zabehala a zabehala – zameriava sa aj na svoje duševné zdravie a k tomu sa venuje meditácii a joge. deň.

Je milovníčkou zvierat a mačky sú jej obľúbené.

Raquel má svojich obľúbených hercov a herečky, z ktorých niektorí sú Bruce Willis, Elvis Presley a Natalie Portman, a niektoré z jej obľúbených filmov sú Šiesty zmysel, Viva Las Vegas a Leon: Profesionál.

Čistý majetok a výška

Raquel má 52 rokov. Má dlhé hnedé vlasy a hnedé oči, jej výška je 5 stôp 7 palcov (1,7 metra) a váži približne 61 kg.

Od septembra 2020 jej čistý majetok sa odhaduje na približne 1 milión dolárov.