• Hlavná
  • Herci
  • Životopis Patricka Fischlera – čistá hodnota, manželka Lauren Bowles

Životopis Patricka Fischlera – čistá hodnota, manželka Lauren Bowles

ObsahKto je Patrick Fischler?

Patrick S. Fischler sa narodil 29. decembra 1969 v znamení Kozorožca v Los Angeles, Kalifornia, USA. Je to 50-ročný herec a producent, pravdepodobne najlepšie známy pre rolu Pepeho v seriáli policajnej kriminálnej drámy CBS Nash Bridges (1996-2001), kde hrá detektíva Kennyho „No-Gun“ v kriminálnej dráme NBC. séria Southland (2009-2010) a vystupuje ako Smoothie v akčnom seriáli Syfy/animovanom seriáli pre dospelých Happy! (2017-2019).

Aký bohatý je teraz? Patrick Fischler Čistá hodnota

Začiatkom roku 2020 sa čistý majetok Harryho Patricka Fischlera odhaduje na viac ako 18 miliónov dolárov, ktoré získal vďaka svojej úspešnej angažovanosti vo filmovom priemysle ako profesionálny herec a producent, ktorý od začiatku svojej kariéry hral vo viac ako 120 televíznych a filmových tituloch. 1990.

Raný život, národnosť, etnická príslušnosť, vzdelanie

Patrick Fischler strávil svoje rané roky vo svojom rodnom meste Los Angeles, kde ho vychovávali so svojou sestrou Tracey ich rodičia Bill a Eileen Fischlerovci. Jeho otec spustil reštauráciu, ktorá sa nachádza pozdĺž Pacific Coast Highway v Malibu v Kalifornii a pomenoval ju 'Patrick's Roadhouse' po svojom synovi. Patrick je Američan podľa národnosti a patrí k belošskému etniku.

Po imatrikulácii sa Patrick zapísal do prestížneho Tisch School of the Arts na New York University , ktorú absolvoval v roku 1992. V televízii debutoval hosťujúcou úlohou v epizóde seriálu CBS v hlavnom vysielacom čase Knots Landing v roku 1990.

Začiatky kariéry

Po ukončení štúdia sa Patrick presťahoval späť do Los Angeles a spoluzakladal divadelný súbor Neurotic Young Urbanites , spolu s ďalšími absolventmi New York University. Vytvorili množstvo inscenácií, ktoré im poskytli príležitosť rozvíjať herecké schopnosti. Počas účinkovania v jednej z ich produkcií si Patricka všimol talentový agent, ktorý ho v roku 1994 pozval na konkurz do akčného filmu Rýchlosť, jeho filmového debutu, aj keď malá rola.

Patrik Fischler

Potom hral aj ako námorník v superhrdinskom filme The Shadow a temnej psychologickej dráme Swimming With Sharks, obe v roku 1994.

Vystúpte na výslnie

V roku 1996 získal Patrick úlohu Komunikátora v katastrofickom filme Twister, ktorý režíroval Jan de Bont, a potom sa pripojil k obsadeniu policajného kriminálneho seriálu Nash Bridges, v ktorom stvárnil Pepeho v rokoch 1996 až 2001. ako Ralph v nezávislej romantickej komédii The Week That Girl Died z roku 1998 v réžii Seana Travisa, ktorá mu vyniesla Cenu Medzinárodného filmového festivalu American Film Institute za najlepšieho herca.

V roku 2001 hral Dana v surrealistickom neo-noir thrilleri Mulholland Drive, ktorý napísal a režíroval David Lynch, a získal malú rolu v čiernej komédii Svet duchov. Potom stvárnil Eugena Levyho v roku 2002 v televíznej životopisnej komediálnej dráme Gilda Radner: It's Always Something, hral ako Michael v komédii Old School z roku 2003, ktorú režíroval Todd Phillips, a stvárnil Irwina v roku 2004 v romantickej komédii The Seat. Filler spolu s Duane Martinom a Kelly Rowland. Potom sa objavil ako zástupca DA Ellis Loew v neo-noirovom kriminálnom trileri The Black Dahlia z roku 2006, ktorý režíroval Brian De Palma, a hral Kennetha v komédii Three Days To Vegas z roku 2007 po boku Petra Falka a Ripa Torna.

V druhej polovici sezóny si Patrick Fischler zahrá Isaaca, slávneho spisovateľa, ktorého sme stretli v 4T✍#Once Upon a Time

pridané Once Upon A Time In Storybrooke na Utorok 24. januára 2017

Hosťoval aj v takých televíznych seriáloch ako NYPD Blue, CSI: Miami a Veronica Mars.

Pokračujúci úspech

Patrickova ďalšia významná rola prišla v roku 2008, keď stvárnil Michaela Perryho v komediálnom dramatickom filme The Great Buck Howard, v hlavnej úlohe po boku Colina Hanksa, Johna Malkovicha a Toma Hanksa, po ktorom bol obsadený ako Jimmy Barrett v dobovom dramatickom seriáli AMC Mad. Muži, vyhrávajú Cena televízie OFTA za najlepšieho hosťujúceho herca v dramatickom seriáli. Potom hral Phila v dramatickom seriáli ABC Lost (2009) a vystupoval ako detektív Kenny „No-Gun“ v policajnej dráme NBC Southland (2009-2010).

Nasledovali jeho postavy Pierra JeJeuna v čiernej komédii Miss Nobody a Vincenza v komédii Dinner For Schmucks spolu so Stevom Carellom a Paulom Ruddom. Patrick tiež hosťoval v takých televíznych seriáloch ako NCIS, Cold Case a Law & Order: LA.

Začiatok roku 2010

Začiatkom roku 2010 získal Patrick rolu agenta ATF Hammonda v hororovom thrilleri Kevina Smitha Red State z roku 2011, ktorý v roku 2011 vystupoval ako Paul Larkin v politickej sci-fi dráme Atlas Shrugged: Part I a hral Vinnieho Pluma v kriminálnom trileri One z roku 2012. For The Money, natočený podľa rovnomenného románu od Janet Evanovich. V rokoch 2012 až 2013 sa objavil ako Gabriel v niekoľkých epizódach komediálno-dramatického seriálu Californication, ktorý sa vysielal na Showtime.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Ohnúť. Dnes je tá noc. @happysyfy 22:00 @syfy #seehappy

Príspevok zdieľaný používateľom Patrik Fischler (@pfischler) 27. marca 2019 o 11:54 PDT

Potom hral ako básnik Lew Welch v dobrodružnej dráme Big Sur, ktorú režíroval Michael Polish, a stvárnil Dr. Kena v akčnom filme 2 Guns v roku 2013. V roku 2013 nakrútil aj krátku komediálnu drámu The Test. ktorým slúžil výkonný producent tiež, a čo mu vynieslo Shorty Award za najlepší krátky film na Sun Valley Film Festival.

Polovica rokov 2010

V roku 2014 si Patrick zahral agenta FBI Ballarda v horore The Pact II, po ktorom nasledovalo jeho stvárnenie Austina v sci-fi horore The Diabolical, ktorý v roku 2015 režíroval Alistair Legrand. Potom hosťoval ako Wade Shelton v dvoch epizódach seriálu. Komediálny dramatický seriál Shameless a Dr. Davis Bannercheck v komediálnom seriáli HBO Silicon Valley, obe v roku 2015. Potom sa pripojil k obsadeniu seriálu ABC Once Upon A Time, kde v rokoch 2015 až 2017 hral Isaaca Hellera.

Súčasne Patrick hral aj ako Gill Cotton v komediálno-dramatickom muzikáli Hail, Caesar!, ktorý napísali a režírovali bratia Coenovci. Potom napísal, produkoval a získal rolu Gill Cotton v trileri Her Last Will (2016) a ako Duncan Todd v seriáli surrealistickej mysterióznej hororovej drámy Showtime Twin Peaks (2017).

Nedávne a pripravované projekty

Patrick hral v úlohe Smoothie hraný animovaný seriál Syfy pre dospelých Happy! od roku 2017 do roku 2019. Hral komického muža v neo-noirovom čiernom komediálnom thrilleri Under The Silver Lake, po ktorom nasledovali jeho postavy Beckmana v trileri The Standoff At Sparrow Creek a Melvina v krátkom filme Bedtime Story, to všetko v roku 2018. Naposledy Patrick vystupoval ako Dan Rifkin vo webovej minisérii o kriminálnej dráme Defending Jacob (2020).

Je oznámené, že sa objaví ako Bob Gilruth v pripravovanej dramatickej minisérii The Right Stuff a Harry v pripravovanom sci-fi filme Chino Moya Undergods, pričom obe sú momentálne v postprodukcii.

Vzhľad a vitálna štatistika

Patrick Fischler má krátke blond farbené vlasy a tmavohnedé oči. Stojí vo výške 5 stôp 8 palcov (1,73 m), pričom váži okolo 165 libier (75 kg). Veľkosť jeho hrudníka je 42 palcov.

Osobný život a koníčky

Patrick Fischler je ženatý muž. Jeho manželka je Lauren Bowlesová ktorých spoznal, keď študovali na Tisch School of Arts. Pár sa nakoniec zviazal na súkromnom svadobnom obrade v roku 2004. V apríli 2009 privítali svoju dcéru Fia Lucille. Súčasné bydlisko rodiny je v Los Angeles v Kalifornii.