• Hlavná
  • Herci
  • Životopis Nicolasa Cantu – vek, rodičia, čistá hodnota, etnická príslušnosť

Životopis Nicolasa Cantu – vek, rodičia, čistá hodnota, etnická príslušnosť

ObsahKto je Nicolas Cantu?

Nicolas Cantu sa narodil 8. septembra 2003 v Austine, Texas, USA. Je hercom, hlasovým hercom a osobnosťou YouTube, známy najmä tým, že nahovoril postavu Gumballa Watersona v animovanom seriáli The Amazing World of Gumball v rokoch 2017 až 2019. Medzi ďalšie významné projekty, na ktorých pracoval, patrí Lego Star Wars: The Freemaker Adventures a The Walking Dead: World Beyond.

Bohatstvo Nicolasa Cantua

V polovici roku 2020 sa čistý majetok Nicolasa Cantu odhaduje na viac ako 1 milión dolárov, ktorý zarobila úspešná kariéra v herectve.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Poobzeral som sa po celom kníhkupectve, ani po jednom románe Denník Wimpyho Kida.

Príspevok zdieľaný používateľom Nicolas Cantu (@junkyjanker) 26. januára 2019 o 18:07 PST

Okrem práce s hlasom sa objavil aj v mnohých reklamách a tiež neustále zarába na svojej práci na YouTube. Podieľal sa aj na niekoľkých scénických inscenáciách a nezávislých filmoch.

Raný život a začiatky kariéry

Nicolas vyrastal v Austine ako prostredné dieťa medzi tromi deťmi. V mladom veku ukázal, že je spoločenskejší ako jeho súrodenci a ako dieťa veľmi pozorne sleduje svoje okolie, a keď objavil svet herectva, bol odhodlaný pokračovať v jeho kariére. Podporovala ho jeho matka a rodina sledovala, ako doma stvárňoval rôzne postavy, vytváral roly, robil hlasy a predvádzal rutiny, na ktorých pracoval.

Nakoniec ho to viedlo k väčšej účasti na inscenáciách vo svojej škole, najskôr pracoval na hre Medveď prebehol horu. Neuspokojil sa však len so školskými hráčmi a čoskoro sa k nemu pripojila jeho matka na konkurze na úlohy v okolí, čo ho priviedlo k práci na malom filme pre San Antonio v Texase. Robil aj komerčnú prácu a keď videla jeho potenciál, jeho matka ho priviedla do Hollywoodu, kde hľadali agenta.

Vystúpte na výslnie

Po podpise zmluvy s agentom dostal Cantu svoju prvú profesionálnu rolu ako hlasový herec, pričom bol obsadený ako opakujúca sa postava princa Jamesa Sofia Prvá .

Animovaný seriál sa vysielal na Disney Channel a sleduje titulnú postavu, dieťa, ktoré sa po svadbe svojej matky s kráľom stane princeznou, a mnoho ďalších princezien Disney sa objavuje ako hostia v niekoľkých epizódach show. Po úspechu tohto prvého projektu sa rodina rozhodla presťahovať do Los Angeles, aby mali ľahší prístup k zábavnému priemyslu, keďže L.A. bolo plné príležitostí.

Po práci na niekoľkých národných reklamách získal Nicolas úlohu v show Disney XD Walk the Prank , ktorý sleduje štyri deti, ako si vyťahujú žarty z iných hercov, a zároveň predvádza časť ich života mimo všetkých žartov.

Prehliadka bežala tri sezóny, aj keď bol hlavne členom vedľajšej zostavy. Nasledujúci rok sa pustil do filmovej práce, objavil sa vo Vikes a The Impossible Joy, poslednom filme, ktorý rozpráva príbeh o ilegálnom imigrantovi, ktorého vedie starší muž, keď sa snaží orientovať v živote v škole a zaľúbi sa do prvý krát.

Úžasný svet Gumballu

V roku 2017 dostal Nicolas jednu zo svojich najvýznamnejších úloh, keď bol obsadený Úžasný svet Gumballu , ktorý vyjadruje hlavnú postavu Gumballa a nahradil Terrella Ransoma Jr. v tejto úlohe po tom, čo ju asi tri roky vyjadroval Ransom.

Predstavenie sleduje život modrého kocúra Gumballa Watersona, 12-ročného, ​​ktorý sa vydáva na dobrodružstvá so svojím najlepším priateľom zlatej rybky a adoptívnym bratom Darwinom. Často sa zapletú do nešťastí, ktoré sa prepletajú s ich vzťahmi.

Prehliadka sa stala veľmi populárnou a v čase, keď sa k nej pridal, už bola medzinárodne uznávaná. Jeho čas v šou bol známy zmenou výrobného štýlu, ktorý zahŕňal temnejšiu a satirickejšiu komédiu. Bol posledným, kto držal plášť Gumballu, keďže po šiestej sezóne šou nakoniec skončila.

Medzitým mal aj iné projekty, ako napríklad Dora and Friends: Into the City! pokračovanie Dory the Explorer, ktorá sa zaoberá teraz 10-ročnou Dorou, ktorá chodí do školy a má niekoľko priateľov. Niektoré postavy z pôvodnej šou sa z času na čas objavia ako hostia.

Nedávne snahy

Počas práce na The Amazing World of Gumball Cantu robil aj hlasovú prácu Arnold: Film z džungle , pokračovanie Hey Arnold!: The Movie a založené na niekoľkých epizódach Hey Arnold! animovaný seriál.

Prehliadka predstavuje definitívny koniec šou a zároveň ukazuje potenciálne oživenie série, pretože diskutovalo o umiestnení Arnoldových nezvestných rodičov. Potom robil hosťujúce hlasy pre Duck Tales pred prácou na animovanom seriáli DreamWorks Dragons: Rescue Riders, na základe franšízy How to Train Your Dragon. Jeho najnovším projektom je šou The Walking Dead: World Beyond, naplánovaná na dve sezóny.

Okrem svojej hereckej práce je tiež zaneprázdnený pravidelnou aktualizáciou kanála YouTube s názvom junkyjanker , skôr ako video blog (vlog) a komediálny kanál. Toto bol druhý kanál, pretože už nechcel byť spájaný so svojím prvým kanálom, ktorý pozostával z náčrtových komediálnych videí, ktoré neskôr označil ako cringe.

Svoj kanál pravidelne neaktualizuje, aj keď niektoré zo svojich talentov na hlasové herectvo predvádza prostredníctvom niekoľkých animovaných videí.

Osobný život

Nicolas je stále mladý a zjavne nemá záujem o žiadne romantické vzťahy, ale je zaneprázdnený prácou na ďalšom rozvoji svojej hereckej kariéry. Vo voľnom čase rád jazdí na skateboarde, hrá basketbal, kreslí a animuje. Jeho kanál je pre neho tiež odbytiskom, kde môže predviesť svoje animačné schopnosti a zároveň využiť svoje zázemie hlasového herectva. Voľný čas často trávi so svojou rodinou a tromi domácimi psami.