Životopis Morgana Macgregora – Kto je manželka Michaela C. Halla?

ObsahKto je Morgan Macgregor?

Morgan Macgregor sa narodila v roku 1987 vo Whitby v Ontáriu v Kanade a je spisovateľkou a redaktorkou, pravdepodobne najznámejšou ako manželka slávneho hollywoodskeho herca Michaela C. Halla.

Aká bohatá je teraz? Morgan Macgregor Čistá hodnota a aktíva

Začiatkom roku 2020 sa čistý majetok Morgan Macgregor odhaduje na viac ako 1 milión dolárov, ktorý zarobila z jej úspešnej kariéry spisovateľky a redaktorky. Navyše sa pravdepodobne delí o bohatstvo svojho slávneho manžela Michaela, ktorého majetok je údajne viac ako 25 miliónov dolárov. Delia sa aj o taký majetok ako napr luxusný dom s rozlohou 2 200 štvorcových stôp v hodnote 4 doláre 3 miliónov v El Dorado, New York City.

Michael C. Hall a Morgan Macgregor prichádzajú na zelený koberec

pridané Farm Sanctuary na Pondelok 8. októbra 2018

Raný život, národnosť, etnická príslušnosť, vzdelanie

Morgan má kanadskú národnosť, patrí k belošskej etnickej skupine a jej náboženstvo je kresťanstvo – informácie o jej rodičoch a súrodencoch neboli zverejnené. Svoje rané roky strávila v Kanade a po imatrikulácii sa zapísala na Concordia University v Montreale v Kanade, kde získala bakalársky titul v odbore komunikácie.

Profesionálna kariera

Morgan Macgregor je uznávanou spisovateľkou a editorkou a svoju kariéru vykonáva aj ako knižná kritička a recenzentka pre Los Angeles Review of Books, kde je zástupkyňou redaktorky. ďalej momentálne pracuje na svojom prvom románe a plánuje otvoriť kníhkupectvo, ktoré by sa volalo „Mŕtvy alebo živý“.

Morgan recenzoval také knihy ako The Lola Quartet, Birds Of A Lesser Paradise, The Shelter Cycle a Wake Up Lonely, medzi inými. Jej recenzie boli uvedené v takých publikáciách ako „Book Reviews“ a „Book Riot“.

Vzhľad a vitálna štatistika

Atraktívna redaktorka má dlhé svetlohnedé vlasy a modré oči. Stojí vo výške 5 stôp 5 palcov (1,65 m), váži okolo 121 libier (55 kg) a jej typ postavy je štíhly s dôležitými štatistikami 34-26-35. Jej veľkosť podprsenky je 33B a veľkosť topánok 6 (US). Morgan je veľkým fanúšikom tetovania a na svojom tele má niekoľko tetovaní.

Vzťah s Michaelom C. Hallom

Morgan Macgregor chvíľu chodil s Michaelom C. Hallom, svoje prvé verejné vystúpenie mali na odovzdávaní cien Emmy v roku 2012 a nakoniec sa zosobášili. na slávnosti, ktorá sa konala 29. februára 2016 na radnici v New Yorku.

Naďalej sa spolu objavovali na rôznych verejných podujatiach, ako napríklad Hyundai Mercury Prize 2016 v Londýne a večierkoch v King' Cross Theatre, a sprevádzala ho aj na premiére Game Night v roku 2018. V súčasnosti bývajú v Los Angeles, Kalifornia. Morgan je jeho treťou manželkou, keďže bol predtým ženatý s Amy Spanger (2002-2006) a Jennifer Carpenter (2008-2011).

Nemajú žiadne deti

Morgan a Michael ešte nemajú deti. Jedným z hlavných dôvodov môžu byť jeho problémy s Hodgkinovým lymfómom, čo je typ rakoviny, s ktorou mu bola diagnostikovaná počas natáčania štvrtej sezóny Dextera v roku 2010. Po absolvovaní niekoľkých chemoterapií je jeho rakovina na ústupe. Možno sú aj nervózni, keďže jeho otec zomrel na rakovinu, keď mal Michael jedenásť rokov.

Kto je jej manžel? Michael C. Hall Krátke Wiki/Bio

Michael Carlyle Hall sa narodil 1. februára 1971 v znamení Vodnára v Raleigh, Severná Karolína, USA. Ako jediné dieťa ho vychovával jeho otec William Carlyle Hall, ktorý pracoval pre technologická spoločnosť IBM a jeho matka Janice Hallová, ktorá bola poradkyňou v oblasti duševného zdravia na Lees-McRae College.

Vzdelanie a raná kariéra

Michael sa vždy chcel stať právnikom, ale zmenil názor, keď navštevoval Ravenscroft School v Raleigh, kde účinkoval v školskej inscenácii What Love Is a neskôr sa pridal k chlapčenskému zboru. Účinkoval aj v takých stredoškolských muzikáloch ako Oklahoma!, The Sound Of Music a Fiddler On The Roof.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Necítim sa celý návrat do práce v pondelok, vec #michaelchall

Príspevok zdieľaný používateľom Michael C Hall (@mchdaily) 4. septembra 2019 o 2:07 PDT

Po imatrikulácii v roku 1989 sa zapísal na Earlham College, vysokú školu slobodných umení so sídlom v Richmonde, Indiana, kde získal titul v roku 1993. Počas svojich vysokoškolských rokov hral Michael v produkcii Cabaretu.

Javisková kariéra

Michael začal svoju profesionálnu hereckú kariéru na javisku, kde debutoval ako gróf z Warwicku v historickej Shakespearovej hre. Henry V v divadle Delacorte v roku 1996. Potom hral v iných produkciách mimo Broadway, vrátane Macbetha a Cymbeline v Shakespearov festival v New Yorku , a Manhattan Theatre Club inscenácia Corpus Christi. Michaelova debutová rola na Broadwayi prišla v roku 1999, keď bol vybraný, aby stvárnil postavu Emcee v oživení muzikálu Kabaret, po ktorom nasledovalo vystúpenie ako Billy Flynn v muzikáli Chicago v roku 2002.

Medzi jeho ďalšie hlavné javiskové úlohy patrí titulná úloha v inscenácii Divadla Laury Pelsovej Mr. Marmalade (2005), John Jones v broadwayskej inscenácii The Realistic Joneses (2014), pričom získal podiel na Drama Desk Award za vynikajúci herecký výkon v súbore, a titulnú úlohu v ďalšom muzikáli na Broadwayi s názvom Hedwig And The Angry Inch (2014-15). Okrem toho Michael vystupoval ako Thomas Jerome Newton Muzikál Davida Bowieho Lazarus od roku 2015 do roku 2017. Naposledy hral v roku 2018 v off-broadwayskej produkcii one-man show Thom Pain (Based On Nothing) a v roku 2019 si zahral v broadwayskom muzikáli Skittles Commercial: The Broadway Musical.

Šesť stôp pod

Michael debutoval v televízii v roku 2001, keď bol vybraný, aby stvárnil Davida Fishera v dramatickom seriáli HBO Six Feet Under, ktorý vytvoril Alan Ball , ktorý fungoval šesť sezón do roku 2005.

Získal medzinárodnú slávu, pretože táto rola mu priniesla nomináciu na Primetime Emmy Award za vynikajúceho herca v hlavnej úlohe v dramatickom seriáli v roku 2002, ako aj dvakrát na Screen Actors Guild Award za vynikajúci výkon súboru v dramatickom seriáli v rokoch 2003 a 2004, a 2005 Televízny festival v Monte Carle za vynikajúceho herca v dramatickom seriáli.

Dexter

V roku 2006 bol Michael obsadený do hlavnej úlohy mysteriózneho kriminálneho seriálu Showtime Dexter, ktorý tiež pôsobil ako výkonný producent seriálu, ktorý trval osem sezón až do roku 2013. V rokoch 2008 až 2012 získal päť nominácií na Primetime Emmy. Cena v kategórii Najlepší herec v hlavnej úlohe v dramatickom seriáli.

Niektoré z ocenení, ktoré získal za svoju prácu na seriáli, zahŕňajú Cena Asociácie televíznych kritikov za individuálny úspech v dráme v roku 2007, cenu Zlatý glóbus za najlepšieho herca – drámu televízneho seriálu a cenu Screen Actors Guild za vynikajúci herecký výkon v dramatickom seriáli, obe v roku 2010. Neskôr si svoju rolu zopakoval ako hlas Dexter v animovanom seriáli Dexter: Early Cuts (2009-10).

Názvy filmov a ďalšie hlavné televízne úlohy

Michael debutoval vo filme ako agent Klein v thrilleri Paycheck z roku 2003, kde si zahral po boku Ben Affleck a Uma Thurmanová , po ktorom nasledovalo jeho stvárnenie Kena Castlea v roku 2009 v akčnom sci-fi Gamer.

Potom vystupoval ako Jack Meyerwitz v komediálnej dráme Peep World z roku 2010 a potom hral ako Morris Bliss v nezávislej komédii The Trouble With Bliss z roku 2011 a získal rolu Dana v kriminálnom trileri Cold In July z roku 2014. Od roku 2015 do roku 2019 mal Michael hlas v animovanom seriáli Darona Nefcyho Star vs. The Forces Of Evil, produkoval a stvárnil Toma Delaneyho v minisérii Safe (2018) a stvárnil Thomasa Eastmana v dráme The Report (2019). Naposledy vystupoval ako Holt v thrilleri In The Shadow Of The Moon z roku 2019. Je oznámené, že sa objaví ako Tom Franklin pripravovaný dramatický seriál Shadowplay .