• Hlavná
  • Herci
  • Životopis Moona Bloodgooda – manžel, čistá hodnota, rodičia

Životopis Moona Bloodgooda – manžel, čistá hodnota, rodičia

ObsahKto je Moon Bloodgood?

Korinna Moon Bloodgood sa narodila 20. septembra 1975 v Alliance, Nebraska, USA a je modelkou aj herečkou, ktorá je známa svojou prácou v rôznych filmoch a televíznych reláciách. V roku 2009 sa objavila vo filme Terminator Salvation v úlohe poručíka Blaira Williamsa a tiež pracovala v televíznej show Falling Skies ako postava Anne Glass.

Bohatstvo Moon Bloodgood

V polovici roku 2020 sa čistý majetok Moon Bloodgood odhaduje na viac ako 1 milión dolárov, ktorý si zarobila úspešnou kariérou v zábavnom priemysle od roku 2002, kedy začala pracovať ako modelka s kariérou siahajúcou do začiatku 90. rokov.

Moon Bloodgood bude debutovať na európskom kongrese na MCM #London Comic Con: http://www.mcmcomiccon.com/london/2015/04/15/falling-skies-moon-bloodgood-makes-euro-debut-at-london -zobraziť/ #mcmLDN15

pridané MCM Comic Con na Streda 15. apríla 2015

Raný život a začiatky kariéry

Zatiaľ čo sa Moon narodila v Alliance, jej rodina sa neskôr presťahovala do Anaheimu v Kalifornii, kde mala vyrastať. Je to Kórejská Američanka s kórejským pôvodom z matkinej strany. Jej otec sa stretol s jej matkou počas pobytu v Južnej Kórei, čo naznačuje, že môže mať vojenské pozadie, hoci podrobnosti sa nikdy nezopakovali. Vzdelanie začala v Kalifornii. a túžila sa presadiť v zábavnom priemysle.

So svojimi modelárskymi vlastnosťami a schopnosťami v tanci získala svoju prvú príležitosť ako súčasť Laker Girls , tím roztlieskavačiek profesionálneho basketbalového tímu Los Angeles Lakers, ktorí súťažia v Národnej basketbalovej asociácii (NBA).

Keď sa pripojila k skupine, mala 17 rokov a Laker Girls patrili medzi prvé skupiny roztlieskavačiek, ktoré vznikli v NBA. Tam si vybudovala svoje skúsenosti a sebadôveru a nakoniec skupinu opustila, aby sa venovala profesionálnym modelovým projektom. Ako modelka sa nepresadila, ale stále dobre zarábala a viedlo to aj k jej želanému výsledku, príležitosti v herectve.

Prechod na herectvo

Bloodgood zažila svoj prvý herecký projekt vo videohre Nuclear Strike, v ktorej nahovorila postavu Naja Hana. Hra bola vydaná pre PlayStation a bola súčasťou série Strike, ktorá začala v čase Sega Genesis.

Hra si nezískala veľkú pozornosť, pretože mnohí kritici ju považovali za nedôležitú s jej slabým príbehom. V živých akčných projektoch dostala Moon svoju prvú príležitosť v roku 2002, keď hosťovala v šou Just Shoot Me! To viedlo k viacerým príležitostiam, keďže mala hosťujúce ikry vo filmoch Fastlane, Monk a CSI: Crime Scene Investigation.

V roku 2004 debutovala vo filme v neuvedenej úlohe vo filme Win a Date with Tad Hamilton! v ktorom si zahrali Topher Grace a Kate Bosworth. Potom získala svoju prvú vedľajšiu úlohu, pracovala na filme Veľa ako láska v ktorom si zahrali Amanda Peet a Ashton Kutcher. Film rozpráva príbeh o dvoch ľuďoch, ktorých vzťah v priebehu siedmich rokov postupne vyústil do romantiky.

Potom sa objavila vo filme Moonlight Serenade, muzikáli s Amy Adamsovou v hlavnej úlohe.

Vystúpte na výslnie

V polovici roku 2000 bola Moon obsadená do niekoľkých významných úloh v televízii a vo filme, čo ju začalo etablovať ako prítomnosť v Hollywoode. V roku 2006 hrala hlavnú úlohu Rity Shelten v Day Break, show o mužovi, ktorý žije stále ten istý deň a snaží sa nájsť spôsob, ako vyriešiť situáciu, v ktorej je obvinený z vraždy. Napriek tomu, že šou bežala len jednu sezónu pred jej zrušením, trvalo jej úplné odvysielanie dva roky, kvôli problémom v jej sieti.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

#WCW #MoonBloodgood

Príspevok zdieľaný používateľom Maggie more (@ree_o) 24. júna 2020 o 16:35 PDT

Počas vysielania Day Break bola potom obsadená do show Journeyman, krátkotrvajúcej série o reportérke, ktorá začína cestovať v čase. Prehliadka bola sľubná, ale štrajk Spisovateľov Guild of America ukončil svoju dynamiku a medzitým sa začala viac zameriavať na filmy, keď sa objavila vo filmoch Eight Below a Pathfinder, v ktorých si zahrali Karl Urban a Clancy Brown. V roku 2009 bola vo filme obsadená ako detektívka Maya Sunee Street Fighter: Legenda o Chun-Li , adaptácia videohry Street Fighter, nadväzujúca na príbeh postavy Chun-Li, ktorú vo filme stvárnila Kristin Kreuk.

Terminátor a padajúce nebo

V roku 2009 dostala Moon jednu zo svojich najvýznamnejších filmových úloh, pretože bola obsadená ako Blair Williams vo filme Terminator Salvation. Film je štvrtým dielom filmovej série Terminátor s Christianom Baleom a Samom Worthingtom v hlavných úlohách a odohráva sa v postapokalyptickom roku 2018, keď sieť strojov Skynet vedie vojnu s ľudstvom, pričom väčšina sveta je kvôli tomu v troskách. Film bol zamýšľané byť novou trilógiou a napriek vysokému zárobku produkčná spoločnosť vyhlásila bankrot kvôli problémom vo výrobe, kvôli ktorým zostali bez peňazí. Práva na film boli neskôr predané, výsledkom čoho boli Terminator Genisys a Terminator: Dark Fate.

V roku 2011 bol Moon obsadený ako jedna z hlavných postáv seriálu Padajúca obloha , produkoval Steven Spielberg, ktorý rozpráva príbeh profesora histórie, ktorý sa stal vodcom rebelov po mimozemskej invázii, ktorá uvrhne svet do apokalypsy. Prehliadka mala pozitívne recenzie na väčšinu svojho trvania počas štyroch sezón, ktoré sa skončili v roku 2015.

Niekoľko Moonových najnovších vystúpení zahŕňa Code Black v roku 2018 a od roku 2019 hlavnú úlohu v 11. sezóne NCIS: Los Angeles. Od roku 2012 sa neobjavila v žiadnych nových filmových projektoch.

Osobný život

Moon sa stretol s režisérom Grady Hallom niekedy na konci 2000-tych rokov a v roku 2011 začali vzťah vedúci k manželstvu. Je známy svojou prácou v hudobných videách, pričom spolupracuje s takými ako Katy Perry, Capital Cities a Beck. Je tiež známy svojou prácou v reklamách, pričom počas svojej kariéry spracoval mnoho významných. Pár má spolu dve deti, no po siedmich rokoch predtým, ako sa v roku 2018 rozviedli, dôvody neboli zverejnené.