• Hlavná
  • Kotvy
  • Životopis meteorologičky Shanny Mendioly (KNBC), vek, manžel

Životopis meteorologičky Shanny Mendioly (KNBC), vek, manžel

ObsahKto je Shanna Mendiola?

Shanna Mendiola sa narodila 27. októbra 1984 v znamení Škorpióna v Kalifornii v USA a je to 35-ročná filipínsko-americká televízna osobnosť a meteorologička ocenená cenou Emmy, pravdepodobne najlepšie známa pre svoje vystúpenia v ranných správach NBC4 v pracovné dni. a zábavný program Today In L.A. Je známa aj svojou filantropickou prácou.

Aká bohatá je teraz? Shanna Mendiola Čistá hodnota

Začiatkom roku 2020 čisté imanie Shanny Mendioly presahuje 200 000 dolárov, ktoré zarobila z jej úspešného zapojenia sa do spravodajského priemyslu ako televíznej osobnosti a predpovede počasia, pracujúcej pre jednu z popredných spoločností v oblasti žurnalistiky.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Podhorské a horské komunity by dnes popoludní mohli trochu mrholiť! ☁️☁️☁️#sledovať mrholenie #utorok #bumerang

Príspevok zdieľaný používateľom Meteorológ Shanna Mendiola (@shannanbcla) 12. mája 2020 o 9:22 PDT

Detstvo, rodina, národnosť, etnicita

Shanna Mendiola strávila svoje rané roky v Kalifornii, kde ju vychoval americký otec a filipínska matka, ktorá sa narodila v Iloilo, meste ležiacom v regióne Western Visayas na Filipínach, takže patrí k zmiešanej etnickej skupine. Mená jej rodičov ešte neboli zverejnené a nie je známe, či má nejakých súrodencov alebo nie. Shanna má americkú aj filipínsku národnosť.

Rané záujmy a vzdelanie

Shanna si svoju lásku k vede veľmi skoro vypestovala a jej vysnívanou prácou bolo stať sa vedkyňou. Jej matka, ktorá pracovala ako zdravotná sestra, chcela, aby išla v jej šľapajach, no Shanna túto prácu nechcela a postupom času sa začala zaujímať o predpovede počasia, pretože ju fascinoval legendárny Američan. Rosnička Al Roker. Po imatrikulácii sa zapísala na Štátnu univerzitu v San Franciscu, ktorú ukončila bakalársky titul v odbore rozhlas a televízia . Shanna potom získala svoj meteorologický certifikát na štátnej univerzite v Mississippi.

Začiatky kariéry

Po ukončení štúdia sa Shanna Mendiola zamerala na predpovedanie počasia, a tak začala svoju profesionálnu kariéru v oblasti žurnalistiky ako meteorologička, počnúc stážou a potom zamestnaním na plný úväzok. Pracovala pre také siete ako KDVR, KGO-TV, KWGN a KTVZ-TV, čo jej dalo príležitosť žiť na rôznych miestach vrátane San Francisca, Denveru a Seattlu v Oregone.

Rise to Fame a NBC4

Shanna Mendiola sa dostala do povedomia v roku 2014, keď sa pripojila k sieti NBC4 (tiež známej ako KNBC), ktorú vlastní National Broadcasting Company a sídli v južnej Kalifornii.

Pracuje tam ako moderátorka správ a meteorologička pre lokálny ranný spravodajský a zábavný program siete s názvom Today In L.A. Keďže program sa vysiela od 4. do 7. hodiny ráno, jej deň v práci sa zvyčajne začína o 2. hodine ráno, keďže musí robiť prieskum pre svoje správy o počasí, takže Shanna je zjavne oddaná svojej práci.

Preslávila sa ako zaujímavá meteorologička, keďže pri svojich reportážach často využíva moderné a zaujímavé technologické zariadenia.

Používa napríklad exkluzívny mobilný radarový kamión „StormRanger 4“ od NBC Washington, ako aj mobilnú meteorologickú stanicu s názvom „NBC4x4Caster“. Vďaka svojej tvrdej práci získala Shanna Mendiola cenu Emmy za rok 2016 na 68. ročníku udeľovania cien Emmy pre oblasť Los Angeles za program El Niño: Currents Of Change, pričom sa o cenu podelila so svojimi kolegami. Okrem toho je Shanna členom takých profesijných organizácií, ako je Asociácia ázijských amerických novinárov, Národná asociácia počasia a Americká meteorologická spoločnosť.

Filantropické dielo

Shanna Mendiola je uznávaná aj za svoju filantropickú prácu. V roku 2013 sa zúčastnila ako súťažiaca benefičnej súťaže Tanec s kotvami . Po jej víťazstve venovala cenu 7 000 dolárov Anchor Center For Blind Children. Poskytla pomoc filipínskej komunite po supertajfúne „Haiyan“ v roku 2013 a ako preživší zdravotný strach s krvnou zrazeninou teraz Shanna zvyšuje povedomie o rizikách, symptómoch a prevencii krvných zrazenín, dokonca sa zúčastňuje na show TODAY Show. podujatie „Run for Today“ ešte v roku 2015.

Okrem toho je dobrovoľníčkou v rôznych charitatívnych organizáciách v oblasti južnej Kalifornie, ktorá podporuje zrakovo postihnuté deti. Podporuje tiež tých študentov, ktorí sa chcú venovať profesionálnej kariére predpovedí počasia. Okrem toho ju možno vidieť na takých každoročných podujatiach, ako je Telethon Dumb Friends League a Colorado Dragon Boat Festival.

Vzhľad a vitálna štatistika

Čo sa týka výzoru, uznávaná meteorologička má dlhé tmavohnedé vlasy a tmavohnedé oči. Jej typ postavy je štíhly, ale informácie o jej dôležitých štatistikách, podprsenke, šatách a veľkosti topánok nie sú k dispozícii.

Osobný život: Je slobodná alebo nie?

Shanna Mendiola je veľmi súkromná osoba. Svoj milostný život má tendenciu držať ďaleko od očí verejnosti. Objavili sa však klebety, že je romanticky zapletená do vzťahu s televíznym moderátorom Brianom Tongom – nedávno ich videli na atrakcii „Star Wars: Rise of the Resistance“, ktorá sa nachádza v parku Disneyland, avšak nič nepotvrdili. . Jej súčasné bydlisko je v Los Angeles v Kalifornii.

Záujmy a záľuby

Vo svojom voľnom čase Shanna rada cestuje po svete po boku svojich rodinných príslušníkov. Shanna je známa aj ako veľká gurmánska a rada by sa vyskúšala ako kritička jedla. Jej obľúbeným jedlom je sushi, ale tiež hovorí, že veľmi dobre varí špagety.