• Hlavná
  • Modelky
  • Životopis Meredith Mickelsonovej. Chodí ešte s Kianom Lawleym?

Životopis Meredith Mickelsonovej. Chodí ešte s Kianom Lawleym?

ObsahKto je Meredith Mickelson?

Meredith Mickelson je americká modelka, ktorá sa preslávila spoluprácou s takými slávnymi módnymi značkami ako Calvin Klein, Maybelline a ďalšími, pričom vystupovala aj vo Vogue a iných populárnych časopisoch. Použila tiež platformy sociálnych médií na zapojenie sa do populárnych značiek a na svojej stránke Instagram má približne dva milióny sledovateľov.

Vek, detstvo a vzdelanie

Meredith Mickelson sa narodila 1. júla 1999 v Atlante v štáte Georgia USA. Má staršieho brata Daniela, ktorý sa chce stať profesionálnym hráčom bejzbalu alebo futbalu, keďže sa ešte nerozhodol.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Včera večer na ceste do Hollywoodu na Global Ocean Gala, je mi cťou zúčastniť sa tohto gala, ktoré hovorí tak silné posolstvo a má taký obrovský pozitívny vplyv na životné prostredie. ❤️ obrovské ďakujem môjmu tímu za to, že dal dokopy tento look za menej ako 24 hodín @juliaecopeland

Príspevok zdieľaný používateľom MEREDITH MICKELSONOVÁ (@meredithmickelson) 7. februára 2020 o 12:00 PST

Meredith prežila svoje detstvo v Atlante a už od útleho veku sa zaujímala o módu a modeling a kupovala by si všetky časopisy o modelingu, ktoré by našla, vystrihovala obrázky modeliek a študovala ich dokonalé pózy pre fotoaparáty. . To bolo veľmi užitočné pre jej kariéru, pretože ohromila svet svojimi provokatívnymi obrázkami a pózami. Ukončila stredoškolské vzdelanie, ale nezdieľala, ktorú školu navštevovala.

Prvé kroky k modelovaniu

Meredith mala ponuky začať svoju modelingovú kariéru, keď mala len 14 rokov, rozhodla sa však počkať na ukončenie strednej školy a potom dať šancu modelingu.

Meredith s plnou podporou svojich rodičov podpísala svoju prvú profesionálnu zmluvu s agentúrou Salt Models so sídlom v Atlante. So svojou prvou zmluvou začala venovať väčšiu pozornosť svojej online prítomnosti a začala nahrávať svoje fotografie na Instagram. Postupne sa stala populárnejšou a onedlho prichádzali ďalšie ponuky. Pred podpisom zmluvy so Saltom odletela Meredith na Floridu za skautingom a odvtedy sa presťahovala do Los Angeles. Tam jej kariéra dosiahla novú úroveň, keď podpísala zmluvu s jednou z najúspešnejších modelingových agentúr v Los Angeles, Freedom Los Angeles.

Práca sa jej neustále ponúkala a ona robila veľké kroky vpred.

Vzostup ku hviezde

Vďaka ponukám z Vogue a iných časopisov Meredith neustále dosahovala status hviezdy a stala sa ňou, keď v roku 2015 zdobila obálky talianskeho Vogue a v roku 2017 sa opäť objavila vo Vogue, vďaka čomu sa stala medzinárodnou hviezdou. Po prvom vystúpení vo Vogue začala Meredith dostávať ponuky od rôznych módnych značiek ako Calvin Klein a Maybelline, pričom spolupracovala aj s návrhárom Jonathanom Simkhaiom.

Popularita Instagramu a kanál YouTube

S jej kariérou na vzostupe jej popularite prospievala aj prítomnosť na internete. Počet jej sledovateľov sa zvyšoval rýchlym tempom a okrem Calvina Kleina a ďalších významných módnych značiek začala Meredith podporovať také značky ako plavky Velveteen Rabbit, Revolve, Babe Lash, Oh Polly Lingerie a tiež spolupracovať s ďalšie módne časopisy, ako napríklad Nylon Mag, GQ Italia, Vogue Japan, Elle a mnohé ďalšie, z ktorých všetky zvýšili jej bohatstvo a popularitu.

Meredith má teraz takmer 21 rokov a je medzinárodnou hviezdou s takmer dvoma miliónmi sledovateľov. Nedávno Meredith začala a kanál YouTube , nie je však veľmi aktívna, keďže má na tejto platforme len pár videí, no aj tak sa jej podarilo získať slušnú sledovanosť. Taktiež prevádzkuje kanál YouTube so svojím priateľom Chase Carterom, MickCheese , ktorá je o niečo populárnejšia ako jej vlastný kanál.

Čistá hodnota, výška, hmotnosť, telesná štatistika a vzhľad

Meredithovo bohatstvo sa zvýšilo spolu s jej úspechom a podľa dôveryhodných zdrojov sa začiatkom roku 2020 čistý majetok Meredith odhaduje na viac ako 1 milión dolárov.

Meredith je vysoká 5 stôp a 10 palcov (1,78 m), pričom váži približne 132 libier ~ 60 kg. Jej vitálne štatistiky sú takmer dokonalé s 35-24-35 a má banánové telo. Meredith má zelené oči a blond vlasy. Ona má niekoľko tetovaní na svojom tele, vrátane ľavej ruky a pravej ruky, pričom uviedla, že počas tohto roka by chcela urobiť viac.

Osobný život, je slobodná alebo ešte stále chodí s Kianom Lawleym?

Meredith Mickelson je veľmi otvorená, pokiaľ ide o jej osobný život, a mala za sebou niekoľko významných vzťahov. Jej prvý románik odkedy vstúpila do šoubiznisu bol s hviezdou sociálnych sietí Ethanom Dolanom.

Pár začal randiť koncom roka 2015 a ich vzťah trval do apríla 2016, keďže v tom čase tweetovala o tom, že je slobodná. Jej ďalší románik bol s Kianom Lawleym a nie, stále nie sú spolu. Kian je hviezdou sociálnych médií a ich vzťah sa začal v polovici roku 2016, aj keď to potvrdili až v októbri toho istého roku, ale skončil sa v apríli 2017, údajne preto, že sa Kian zblížil so Stellou Hudgens. Jej posledný známy románik bol s hudobníkom, DJom Andrewom Taggartom, známym ako polovica dua The Chainsmokers, ale len od januára do apríla 2018. Podľa správ je Meredith momentálne single.

Správy, fakty

Meredith má ešte ďaleko od svojho plného potenciálu, pretože o ňu bojujú tlačené aj online publikácie. Najnovšie dala exkluzívne rozhovor do magazínu Ocean Drive, v ktorom hovorila o svojom živote a kariére celkovo.

Hovorila aj o sebe a povedala, že jednou z jej najbláznivejších vecí, ktoré v živote urobila, bolo plávanie so žralokmi v Bora Bora. Meredith má vlastnú aplikáciu, dostupnú pre používateľov iOS aj Androidu, prostredníctvom ktorej aktualizuje fanúšikov o svojej práci a živote. Meredith možno často vidieť v telocvični, je členkou telocvične Dogpound a jej trénerom je majiteľ Kirk Meyers. Venuje sa silovým a kardio cvičeniam, ale zameriava sa aj na udržanie postavy.