Životopis Martie Allenovej – Kto je partnerom Kristy McNicholovej?

Martie Allen je bývalá americká televízna osobnosť a manželka bývalej komičky, herečky, producentky a speváčky Kristy McNicol. V rozhovore v roku 2012 Kristy prezradila, že 20 rokov bola v šťastnom vzťahu s Martiem.

ObsahMartie Allen

Martie Allen sa narodil 1. januára 1960 v USA. Uchádzala sa o kariéru vo filmovom a televíznom priemysle, ale nikdy nedosiahla úspech svojej manželky. Do povedomia sa dostala, keď Kristy McNicol prezradila, že v skutočnosti má manželku z roku 1991. Od jej odchodu do dôchodku sa však pár drží v ústraní a o ich vzťahu či ďalšej kariére nie je veľa informácií.

Rovnako ako Kevin McClatchy, herečka Kristy McNichol (vľavo) uviedla blížiacu sa päťdesiatku ako inšpiráciu pre coming out, ale tiež…

pridané Dán B. McFadhen na Pondelok 17. decembra 2012

Nemajú účty na sociálnych sieťach a ich osobný život je súkromný. Martie je LGBT aktivista.

Manželka Kristy McNicol

Vzhľad TV/filmu

Christiana Ann Nichol sa narodila 11. septembra 1962 v Los Angeles, Kalifornia, USA, má staršieho brata Jimmyho McNicola, bývalého herca a speváka. Obaja sa začali objavovať v reklamách, potom časom začala Kristy hrať v televíznych seriáloch ako Love, American Style, Starsky&Hutch, The Love Boat a The Bionic Woman, všetky v rokoch 1969-1978.

Desi Arnaz, herec, hudobník a filmový/televízny producent, bol ich rodinným priateľom a pomohol im naštartovať kariéru detského herca. V roku 1974 sa Kristy objavila v seriáli CBS Apple’s Way a o dva roky neskôr hrala Letitiu Lawrence v televíznom seriáli Family, za ktorý získala dve ceny Grammy za najlepšiu herečku vo vedľajšej úlohe v dramatickom seriáli v rokoch 1977 a 1979.

Čiernou nedeľou v roku 1977 Kristy odštartovala svoju filmovú kariéru, no jej scény boli neskôr vymazané, no ďalší rok si zahrala vo filme The End so Sally Field a Burtom Reynoldsom.

V roku 1980 sa Kristy objavila vo filmoch Little Darlings a The Night the Lights Wet Out in Georgia, odkedy začala poberať šesťciferné platy. Nasledujúci rok bola nominovaná na Zlatý glóbus za najlepšiu herečku vo vedľajšej úlohe za film Len keď sa smejem. Kristy však bola nominovaná za najhoršiu herečku v roku 1982 na Golden Raspberry Awards za film The Pirate Movie. Počas natáčania Just The Way You Are zažila emocionálny krach, takže natáčanie bolo na rok prerušené.

Neskôr si McNicol zahrala v Women of Valor a v divadelných filmoch You Can’t Hurry Love a Two Moon Junction. Hrala Barbaru Weston v Empty Nest, opustila show, ale vrátila sa v roku 1995 do poslednej epizódy, ktorá bola vlastne jej posledným vystúpením na obrazovke. Mala však ďalšie dve úlohy, hlasovú postavu v animovanom seriáli Extreme Ghostbusters v roku 1997 a Invasion America v roku 1998.

Hudobná kariéra

V roku 1977 Kristy vystupovala na Vianoce s The Carpenters, takže nasledujúci rok spolu so svojím bratom Jimmym nahrali album pre RCA Records. Kristy a Jimmy McNicolovci , so singlami He’s so Fine a Page By Page.

Album propagovalo mnoho celebrít v New Yorku. V roku 1978 opäť vystúpila s The Carpenters A Christmas Portrait. V rokoch 1981 a 1982 nahrala soundtrackové albumy pre The Night the Lights Went Out in Georgia a The Pirate Movie. Po odchode do dôchodku Kristy McNicol pokračovala vo výučbe herectva na súkromných školách v Los Angeles a venovala sa aj charitatívnej práci.

Osobný život

V rozhovore v roku 2012 Kristy McNicol odhalila pravdu o svojej sexualite, a tak jej fanúšikovia konečne pochopili jej rozhodnutie skončiť s herectvom a stiahnuť sa z očí verejnosti.

Priznala, že je lesbička a 20 rokov žila so svojou partnerkou a manželkou Marie Allen, s ktorou sa vydala v roku 1991. Kristy v roku 2001 vydala vyhlásenie, v ktorom uviedla, že po 24 rokoch v herectve je čas zamerať sa na seba. Tak dlho čakala na to, aby vystúpila na verejnosti, pretože nebola pripravená, ale rozhodla sa podporiť mladých ľudí, ktorí si prešli tým istým v dôsledku vzťahov rovnakého pohlavia. Kristy tiež prezradila, že emocionálne zrútenia, ktoré utrpela počas svojej kariéry, boli z rovnakých dôvodov.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Krásna Kristy McNichol je krásna vo svojom oficiálnom tričku Steel City Con! Zoznámte sa s ňou DNES na Steel City Con v Monroeville Convention Center! Kúpte si lístky na steelcitycon.com #kristymcnichol #emptynest #steelcitycon

Príspevok zdieľaný používateľom Steel City Comic Con (@steelcitycomiccon) 8. decembra 2018 o 7:40 PST

Bol som na veľkej scéne vo veku 8 až 30 rokov. Odišiel som zo šoubiznisu z rôznych dôvodov, ale veľkým bol môj záujem dozvedieť sa, čo ešte v živote je... Táto fáza môjho života je taká dobrá. Môj domáci život je šťastný a pokojný. Milujem spev. Baví ma tiež cestovať a spoznávať svet.

Jednou z mojich obľúbených zastávok je Havaj. Páči sa mi na ňom všetko a možno sa tam nakoniec presťahujem na čiastočný úväzok, povedal McNicol v rozhovore v roku 2014.

Vzhľad

Martie Allen má hnedé vlasy a hnedé oči. Je vysoká 5 stôp 4 palce (1,62 m), váži 154 libier (70 kg) a jej vitálne štatistiky sú 34-24-32 palcov.

Čistá hodnota

Keďže neexistujú žiadne informácie o kariére Martieho Allena, predpokladá sa, že ide o pár čisté imanie je 7 miliónov dolárov, väčšinou pochádza z Kristyinej úspešnej kariéry.