• Hlavná
  • Herci
  • Životopis Marca Blucasa – manželka, čistá hodnota, výška, deti

Životopis Marca Blucasa – manželka, čistá hodnota, výška, deti

ObsahKto je Marc Blucas? Wiki Bio

Marcus Paul Blucas sa narodil 11. januára 1972 v Butler, Pensylvánia USA – jeho znamenie zverokruhu je Kozorožec a má americkú národnosť. Je to herec, ktorý sa najlepšie preslávil účinkovaním v nadprirodzenom televíznom seriáli Buffy the Vampire Slayer a v dramatickom seriáli Underground.

Raný život a vzdelanie

Marca vychovávali so svojou staršou sestrou Kristen v Girard v Pensylvánii jeho otec Walter Joseph Blucas, ktorý je športovcom a riaditeľom školy, a jeho matka, ktorá je absolventkou Indiana University of Pennsylvania.

pridané Marc Blucas – fan page na Streda 19. februára 2014

Marc študoval na Girard High School, kde hral basketbal a viedol svoj tím, aby súťažil na majstrovstvách štátu Pennsylvania Boys AA. Po imatrikulácii navštevoval Wake Forest University na basketbalovom štipendiu a hral za univerzitných Wake Forest Demon Deacons, pričom bol tiež súčasťou Sigma Phi Epsilon, bratstva sociálnych škôl. Marc ukončil bakalársky titul v roku 1994, ale nebol draftovaný žiadnym tímom Národnej basketbalovej asociácie (NBA), a tak sa rozhodol presťahovať do Anglicka, kde hral za Manchester Giants v British Basketball League. Po roku tam pokračoval v kariére právnika a potom sa stal hercom.

Filmové úlohy

Vo filme debutoval v roku 1996 komediálny film Eddie , v ktorom si zahrali Whoopi Goldberg a Frank Langelia, a nasleduje Edwina, ktorá sa stáva trénerkou New York Knicks. V roku 1998 hral hlavnú úlohu vo filme Pleasentville a v roku 1999 vedľajšie úlohy vo filme The Mating Habits of the Earthbound Human and House on Haunted Hill.

V roku 2001 sa krátko objavil v komediálnom filme Jay and Silent Bob Strike Back, ako aj v Summer Catch, pričom v roku 2002 účinkoval v troch filmoch = We Were Soldiers, Sunshine State a Oni.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Nastavte život. Alebo v tomto prípade smrť. #mal by si vidieť druhého chlapa #naštvaný nesprávna osoba #nehybne stojaci

Príspevok zdieľaný používateľom Marc Blucas (@marcblucas11) 12. septembra 2016 o 8:33 PDT

Ďalších päť rokov hral vedľajšie postavy v mnohých filmoch, napríklad v Prey for Rock & Roll, View from the Top a First Daughter, než bol pozvaný, aby stvárnil hlavnú postavu Kevina Parsona v horore Thr3e, ktorý vyšiel v r. 2006, ktorý sleduje vraha psychopata, ktorý dáva svojim obetiam hádanky, ktoré musia vyriešiť, ak chcú žiť. V roku 2007 sa objavil vo filmoch After Sex a The Jane Austen Book Club a hral ako David Lamont v thrilleri The Killing Floor po boku Shiri Appleby a Reiko Aylesworth.

Pokračoval vo vedľajšej úlohe v kriticky uznávanom komediálnom filme Meet Dave, ktorý bol natočený v roku 2008, ako aj vo filmoch Deadline, Kaskadéri a Matka a dieťa, zatiaľ čo jeho ďalší pozoruhodný výkon bol v roku 2015 vo filme Sleeping with Other People.

Niektoré z Marcových najnovších účinkov vo filmoch boli vo filmoch The Red Maple Leaf a Operation Christmas, ktoré vyšli v roku 2016, a Brawl in Cell Block 99, ktorý vyšiel v roku 2017.

Vystúpenia v televíznych seriáloch

V roku 1997 debutoval v televíznom seriáli v Arliss, po ktorom nasledovali jeho úlohy vo filmoch Clueless a Underdressed.

Svoju prvú hlavnú úlohu v televíznom seriáli získal v roku 1999, kde stvárnil Riley Finn Buffy, premožiteľka upírov v 31 epizódach medzi rokmi 1999 a 2002. V seriáli hrajú Sarah Michelle Gellar a Nicholas Brendon a sleduje mladú ženu, ktorá trávi svoj život bojom s démonmi a upírmi spolu so svojimi priateľmi. Marc bol chválený za svoj výkon a bol pozvaný ako hosťujúca hviezda v jednej epizóde mnohých seriálov, ako napríklad House v roku 2007, Lie to Me v roku 2009 a Law & Order: Los Angeles v roku 2010, pričom jeho ďalšia hlavná úloha prišla v roku 2011. keď stvárnil Matthewa Donnallyho v televíznom seriáli Necessary Roughness, v ktorom hrajú Callie Thorne a Scott Cohen, a sleduje psychoterapeuta, ktorý zistí, že ju jej manžel podvádza.

Marc hral opakujúce sa postavy v dvoch televíznych seriáloch – Killer Women v roku 2014 a Underground v roku 2016 – pričom jeho najnovšia úloha v televíznom seriáli bola v právnom dramatickom seriáli The Fix, ktorý odvysielal svoju prvú epizódu 18. marca 2019. Okrem toho, že je hercom Marc tiež vyučuje basketbal na dievčenskej strednej škole v Los Angeles v Kalifornii.

Milujte život a manželku

V roku 2000 Marc začal chodiť s Mary Parent , filmový producent a vedúci štúdia narodený v roku 1968 a pred rozchodom boli spolu viac ako päť rokov, pričom sa hovorilo, že títo dvaja boli zasnúbení.

Krátko nato začal chodiť s Lauren Grahamovou, americkou autorkou a herečkou, ktorá je známa najmä vďaka účinkovaniu v televíznom seriáli Gilmore Girls, no po niekoľkých mesiacoch sa rozišli.

Svoju budúcu manželku Ryan Haddon, americkú novinárku a moderátorku správ, spoznal v roku 2007 a o dva roky neskôr 25. júla 2009 sa zosobášili. Ryan sa narodil 17. apríla 1971 v USA a je absolventom Bostonskej univerzity. V rokoch 2000 až 2007 bola vydatá za Christiana Slatera a má s ním dve deti. Je známa tým, že je dcérou Dayle Haddon, slávnej kanadskej modelky a herečky.

Marc a Ryan spolu nemajú žiadne deti, ale vychovávajú Ryanove dve deti z prvého manželstva.

Záľuby a iné záujmy

Marc bol fanúšikom komédie už od dospievania a sníval o tom, že sa stane stand-up komikom – dnes občas navštevuje živé komediálne predstavenia. Rád cestuje a bol po celých Spojených štátoch, aby nakrúcal pre svoje televízne seriály a filmy, pričom veľakrát dovolenkoval aj v Európe, v krajinách ako Nemecko a Taliansko, pričom jeho vysnívanou destináciou je Miami na Floride. Je veľkým milovníkom zvierat – jeho obľúbené sú kone a má dvoch domácich miláčikov.

Niektorí z jeho obľúbených hercov a herečiek sú Jim Carrey, Eddie Murphy a Meryl Streep, zatiaľ čo medzi jeho obľúbené filmy patria Ace Ventura: When Nature Calls, Meet Dave (v ktorom sa objavil) a Devil Wears Prada. Prečítal veľa kníh, pričom jeho obľúbené sú Siddhartha a Zimný hrad, zatiaľ čo jeho obľúbeným spisovateľom je Yann Martel. Je fyzicky aktívny a každý týždeň má štyri až päť tréningov v posilňovni.

Vzhľad a čistý majetok

Marc má 48 rokov. Má krátke hnedé vlasy a sivé oči, je vysoký 1,88 m a váži okolo 85 kg. Od marca 2020 jeho čistý majetok sa odhaduje na viac ako 3 milióny dolárov, zatiaľ čo majetok jeho manželky je údajne 1 milión dolárov.