• Hlavná
  • Herci
  • Životopis Lucasa Bryanta – manželka, čistá hodnota, výška, dcéra

Životopis Lucasa Bryanta – manželka, čistá hodnota, výška, dcéra

Lucas Bryant je kanadsko-americký herec, ktorý je pravdepodobne najlepšie známy pre jeho stvárnenie postavy Nathana Wuornosa v televíznom seriáli Haven.

ObsahRaný život a detstvo

Lucas sa narodil 28. septembra 1978 v Elmire, Ontario, Kanada, teda pod vplyvom slnečného znamenia Váh. Jeho rodičia sú M. Darrol Bryant a Susan Hodges Bryant – jeho otec sa narodil v Severnej Dakote a jeho matka tiež v USA, počas Lucasovho tehotenstva sa presťahovali do Kanady.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

modeling hard(ly) photo cred @iamrosebud pre @jason_scott

Príspevok zdieľaný používateľom thelucasbryant (@thelucasbryant) 24. apríla 2018 o 10:44 PDT

Vzdelávanie

Bryant zúčastnili Okresná stredná škola Elmira a maturitná stredná škola. Ďalej sa zapísal na Sheridan College v Oakville v Ontáriu a študoval divadlo a herectvo.

Kariéra

Na strednej škole Lucas účinkoval v niekoľkých školských divadelných inscenáciách, ako aj na festivale drámy Sears Ontario. Dostal svoje prvá časť v Queer as Folk ako študent v roku 2002 a bol hlavným hercom v sérii UPN Sex, láska a tajomstvá v roku 2005. V tom istom roku sa objavil vo filme More Sex and the Single Mom a hosťoval v Odyssey 5.

V nasledujúcich rokoch bol videný v niekoľkých kanadských projektoch ako Crazy Canucks, The Eleventh Hour a An American in Canada.

Bryant hral ako Calvin Puddie vo filme Playing House z roku 2006, ktorý bol založený na knihe Patricie Pearsonovej. Brad si zahral aj v muzikáli I Hate Musicals. Objavil sa vo filmoch The Vow a A Very Merry Daughter of the Bride. V roku 2010 hral v napínavom thrillerovom televíznom seriáli Perfect Plan.

V roku 2010 získal Lucas hlavnú úlohu vo filme Haven, ktorý je založený na románe Stephena Kinga s názvom The Colorado Kid. Hral postavu Nathana Wuornosa, ktorý je miestnym policajtom oproti hviezde Emily Rose. V roku 2011 sa umiestnil na 72. mieste v zozname „Najsexi mužov roku 2011 v televízii“ podľa Buddy TV.

V roku 2012 si zahral vo filme Merry In-Laws ako Peter, učiteľ, ktorý je zasnúbený s astronómom. Film režírovala Leslie Hope, ktorá už predtým spolupracovala s Lucasom vo filme A Very Merry Daughter of the Bride.

V roku 2013 bol videný v reláciách CSI: Vyšetrovanie miesta činu, Kráska a zviera a Cracked.

Lucas stvárnil grófa Johana Oxenstiernu v dráme The Girl King v roku 2015 a mal aj vedľajšiu úlohu vo filme Secret Summer spolu so svojou bývalou hviezdou Emily Rose. V roku 2016 sa objavil ako Tom Novak vo filme Tulips in Spring, ktorý bol originálnym filmom Hallmark. Objavil sa aj ako Colin Fitzgerald v Summer Love a bol videný v Shoot the Messenger, seriáli CBC.

V roku 2019 stvárnil postavu Kellera v troch epizódach Agents of S.H.I.E.L.D. Hral aj Dukea v televíznom filme Country at Heart a Jack in Time for You Come Home for Christmas.

Vzťah

Lucas bol ženatý austrálskej herečke a osobnej trénerke Kirsty Hinchcliffe už vyše dvanásť rokov. Svoju dcéru privítali v auguste 2008 a syna v roku 2015. V súčasnosti žijú v Santa Monice v Kalifornii.

S kým mal v minulosti vzťahy, momentálne nie je známe.

Vzhľad

Má americkú a kanadskú národnosť a je bielej rasy. Jeho farba vlasov je blond a jeho oči sú hnedé. Jeho výška je 6 stôp 0,5 palca (1,88 m), ale informácie o jeho hmotnosti a životných štatistikách nie sú známe.

Záľuby, obľúbené veci a zaujímavé fakty

Z otcovej strany má fínsky pôvod.

Hovoril s moje oddané myšlienky a povedal, že dôvodom, prečo sa dostal k herectvu, bol jeho stredoškolský učiteľ drámy, pán Davis. Povedal: „Bol to môj stredoškolský učiteľ drámy a bol jednoducho neuveriteľný.

A to bola v tom čase moja najobľúbenejšia vec na strednej škole a vtedy som si neuvedomovala, aké som mala šťastie a aký bol on výnimočný.“

Pokúsil sa podplatiť, aby získal rolu pre Haven, a každému poslal tašku tyčiniek s názvom Coffee chrumky. V minulej sezóne režíroval jednu epizódu Haven s názvom Enter Sandman.

Tiež písal a možno budeme môcť čoskoro vidieť niektoré z jeho úsilia.

Dobročinnosť

Informácie o tom, ktorej charitatívnej organizácii Lucas dáva, v súčasnosti nie sú známe.

Sociálne médiá

Lucas má účty na populárnych mediálnych platformách, ako sú Twitter, Facebook a Instagram. Má viac ako 5500 sledovateľov Instagram kde zverejňuje fotografie svojich detí a manželky.

Čistý majetok

Podľa zdrojov Lucas čistý majetok sa odhaduje na viac ako 1,5 milióna dolárov začiatkom roku 2020, ale ako herec môže zarobiť viac ako 20 000 dolárov za epizódu.