• Hlavná
  • Herci
  • Životopis Louisy Jacobsonovej (rodenej Gummerovej) – Vek, priateľ

Životopis Louisy Jacobsonovej (rodenej Gummerovej) – Vek, priateľ

ObsahKto je Louisa Jacobson?

Louisa Jacobson (rodená Gummer) sa narodila 12. júna 1991 v znamení Blížencov v Los Angeles, Kalifornia, USA, zmiešaného britského, nemeckého a švajčiarskeho pôvodu, je však podľa národnosti Američanka a patrí k belošskému kaukazskému etniku. Je to 28-ročná herečka a modelka, pravdepodobne najznámejšia pre prácu pre luxusnú značku Dior. Je známa aj ako najmladšia dcéra slávnej hollywoodskej herečky Meryl Streep a uznávaný sochár Don Gummer.

Aká bohatá je teraz? Louisa Gummer Čistá hodnota

Začiatkom roku 2020 je čisté imanie Louisy Jacobsonovej viac ako 1,5 milióna dolárov, ktoré získala najmä vďaka svojej úspešnej kariére profesionálnej herečky.

pridané Louisa Gummer Daily na Streda 15. apríla 2015

Svoj majetok zvýšila aj vďaka tomu, že bola modelkou v módnom priemysle.

Raný život, národnosť, etnicita, súrodenci

Louisa Jacobson strávila svoje rané roky vo svojom rodnom meste Los Angeles, kde bola vychovaná v slávnej rodine s bratom a dvoma sestrami. Jej starší brat je Henry Wolfe Gummer, hudobník a herec, a jej staršie sestry sú Mary Willa ‚Mamie‘ Gummer a Grace Jane Gummer, obe sú herečky.

Vzdelanie

Louisa Jacobson chodila do Poly Prep Country Day School v Brooklyne v New Yorku. Po imatrikulácii sa zapísala na súkromnú univerzitu slobodných umení Vassar College, ktorá sa nachádza v Poughkeepsie v New Yorku. Tam vyštudovala psychológiu a promovala v roku 2013.

Louisa bola následne študentkou Britskej americkej dramatickej akadémie v Londýne v Anglicku a potom pokračovala vo svojom vzdelávaní na Yale University School of Drama v New Haven, Connecticut, kde absolvovala titul Master of Fine Arts v odbore herectvo .

Modelingová kariéra

Louisa Jacobson si svoju lásku k modelingu rozvinula už vo veľmi mladom veku, a tak sa začala venovať svojej profesionálnej kariére v módnom priemysle ako modelka, keď podpísala zmluvu s IMG Models, medzinárodnou spoločnosťou pre správu modelov so sídlom v New Yorku. Spolupracovala a pracovala pre množstvo špičkových odevných značiek, ako sú Christian Dior a H&M.

Louise sa tiež objavila v kampani Co-Lab spolu so svojimi sestrami Grace a Mamie. Okrem toho sa objavila v takých módnych časopisoch ako „Glamour“ a „Vanity Fair“, medzi mnohými ďalšími.

Herecká kariéra v televízii a vo filme

Louisa Jacobson začala svoju hereckú kariéru v roku 2001, keď debutovala v televízii hosťovaním v epizóde telenovely BBC One East Enders, po ktorej získala malú rolu v krátkom komediálnom filme The Orange Tree. a režíroval Simon Kent v roku 2002. Louisa potom hosťovala v epizóde The Alphabet Soup of the British Gastronomic Revolution dokumentárneho seriálu Meades Eats v roku 2003. V tom istom roku sa objavila v opakovanej úlohe Stelly v TV. séria The sitcom Trials.

Vo filme debutovala vo vedľajšej úlohe v komédii The Ultimate Truth z roku 2004. Jej ďalšia rola prišla v roku 2012, keď si zahrala pracovníčku v televíznom špeciáli London 2012 Olympic Opening Ceremony: Isles Of Wonder, ktorý režíroval Danny Boyle. O dva roky neskôr hosťovala v epizóde televízneho seriálu BYU Random Acts a hrala cisárovnú v krátkom fantasy dobrodružstve Visions. Najnovšie bolo oznámené, že sa predstaví ako Marian Brook pripravovaný dobový dramatický seriál HBO The Gilded Age , hrajúci po boku Cynthie Nixon a Christine Baranski.

Hlasové prejavy a rozprávania

Louisa Jacobson urobila svoj prvý hlas pre videohru The Movies v roku 2005.

O desať rokov neskôr poskytla svoj hlas Walle Crown vo videohre The Order: 1886 a naposledy prehovorila ku krátkej dráme Dancing Alone z roku 2019. Louisa má za sebou aj množstvo rozprávačských úloh pre také dokumentárne seriály ako Mars (2003), Mesto, na ktoré čas zabudol (2004), Ako sme boli (2005) a Telling Tails (2007). V roku 2013 dostala nomináciu na cenu Vox v kategórii Najlepší ženský hlasový prejav.

Kariéra na javisku

Louisa Jacobson sa tiež venuje svojej profesionálnej hereckej kariére v divadle.

Na javisku debutovala v úlohe Mary Daltonovej v Hra Nambi E. Kelleyovej Rodný syn v Yale Repertory Theatre – hru režíruje Seret Scott a je adaptovaná podľa rovnomenného románu Richarda Wrighta. Potom účinkovala po boku Tavi Gevinson v hre Carsona McCullersa Member Of The Wedding na divadelnom festivale vo Williamstown v roku 2018. Louisa získala rolu Júlie v inscenácii The Old Globe Shakespearovho Rómea a Júlie v réžii Barryho Edelsteina v roku 2019.

Vzhľad a vitálna štatistika

Louisa Gummer má dlhé blond vlasy a modré oči. Stojí vo výške 5 stôp 9 palcov (1,75 m), pričom váži približne 128 libier (58 kg).

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

#louisagummer

Príspevok zdieľaný používateľom ∞ Louisa Jacobson Gummer ∞ (@louisagummerfanpage) 7. novembra 2015 o 10:51 PST

Jej typ postavy je štíhly a jej dôležité štatistiky sú 34-24-34. Jej veľkosti podprsenky, šiat a topánok nie sú k dispozícii.

Osobný život: Je slobodná alebo nie?

Louisa Gummer je veľmi súkromná osoba. V každom prípade je známe, že nie je vydatá a nemá deti. Okrem toho sa verí, že momentálne nie je pripútaná. Jej súčasné bydlisko je v Los Angeles.

Slávna matka Meryl Streep

Matka Louisy Jacobsonovej, Mary Louise ‚Meryl‘ Streep, je mnohými považovaná za najlepšiu herečku svojej generácie. Na divadelných doskách debutovala v komiksovej hre Trelawny Of The Wells z roku 1975, po ktorej si zahrala v hre 27 Wagons Full Of Cotton, za ktorú si vyslúžila nomináciu na cenu Tony v roku 1976.

Potom debutovala vo filme ako Anne Marie v dráme Freda Zinnemanna Julia, po ktorej nasledovalo stvárnenie Ingy Helms Weissovej v minisérii Holokaust (1978), kde získala cenu Primetime Emmy. V tom istom roku získala Meryl svoju prvú nomináciu na Oscara za herecký výkon Lindy v epickom vojnovom dramatickom filme Lovec jeleňov, zatiaľ čo získala Oscara za najlepšiu herečku vo vedľajšej úlohe za postavu Joanny Kramerovej v dráme z roku 1979 Kramer vs. Kramer. V roku 1982 hrala Sophie Zawistowski v dráme Sophie’s Choice, za ktorú vyhrala svoju prvú Oscara za najlepšiu herečku .

Pokračovala v napĺňaní svojich úspechov v 80. a 90. rokoch a jej najväčšie komerčné úspechy prišli s úlohami ako Madeline Ashton v komédii Smrť sa stáva jej z roku 1992 a Francesca Johnson v dráme z roku 1995. Mosty v okrese Madison , réžia Clint Eastwood. Počas roku 2000 získala Meryl ceny Zlatý glóbus za herecké výkony ako Susan Orlean vo filme Adaptácia (2002), Miranda Priestly vo filme The Devil Wears Prada (2006) a Julia Child vo filme Julie & Julia (2009). Ona vyhrala jej druhá cena Akadémie za najlepšiu herečku za jej hlavnú úlohu Margaret Thatcherová v životopisnej dráme z roku 2011 Železná lady . Najnovšie získala nomináciu na Zlatý glóbus za stvárnenie Mary Louise Wrightovej v seriáli HBO Big Little Lies (2019).