Životopis Loly Burrovej – Kto je dcéra Billa Burra?

Lola Burr je stále batoľa, ktorého sláva sa preslávila ako dcéra amerického herca, stand-up komika a podcastera Billa Burra a televíznej herečky a producentky Nia Renee Hill.

ObsahRaný život a rodina

Lola Burr sa narodila 20. januára 2017 v Los Angeles, Kalifornia, USA americkému otcovi Billovi Burrovi a afroamerickej matke Nii Renee Hill. Je Kozorožec a jej kameňom je rubín. Lola má teraz tri roky. Bill a Nia sa údajne stretli na komediálnej show. Boli spolu pomerne dlho, kým sa v septembri 2013 zosobášili. Bill mal 48 rokov, keď sa stal otcom.

Kto je Bill Burr?

William Frederick ‚Bill‘ Burr sa narodil 10. júna 1968 v Kantone, Massachusetts, USA, Robertovi Edmundovi Burrovi a Linde Ann Wigentovej. Jeho otec bol prevažne írskeho a čiastočne nemeckého pôvodu a bol zubár, matka bola zdravotná sestra. Strednú školu absolvoval v roku 1987 a v roku 1993 ukončil bakalársky titul v rádiu na Emerson College v Bostone, Massachusetts.

Kariéra

Prvý krok

Jeho kariéra v komédii začal v roku 1992 ao dva roky neskôr sa presťahoval do New Yorku.

Bolo to v decembri 1996, keď debutoval ako herec v televízii v úlohe Ryana Callahana v situačnej komédii ABC Townies, ktorá mala sériu 15 epizód, z ktorých päť zostalo neodvysielaných. Prvýkrát sa objavil vo filmoch v thrilleri Perfect Fit z roku 2001 ako vrátnik. Bill pokračoval v účinkovaní vo filmoch a televízii, napríklad v policajnom procedurálnom dramatickom seriáli Law & Order: Criminal Intent, v roku 2002 v komediálnom skečovom seriáli Chappelle's Show v roku 2004 a vo filme čiernej komédie Twisted Fortune v roku 2007. Bol tiež hlasom za postavu Jasona Michaelsa vo videohre Grand Theft Auto IV v roku 2008 a za jej prvý rozširujúci balík v roku 2009.

Ďalší úspech

Bill bol obsadený do úlohy podvodníka menom Patrick Kuby v ocenenom kriminálnom televíznom seriáli Breaking Bad v piatich epizódach v rokoch 2011 až 2013, ktoré získali množstvo ocenení, ako napríklad Vynikajúci dramatický seriál v rokoch 2013 a 2014. z cien Primetime Emmy Awards. Mnohí kritici ho považujú za jeden z najväčších televíznych seriálov všetkých čias a v roku 2013 sa dostal do Guinessovej knihy rekordov ako „najviac oceňovaná šou všetkých čias“.

Bol tiež súčasťou úspešných filmov, ako je akčná komédia The Heat z roku 2013, v ktorej si zahrali Sandra Bullock a Melissa McCarthy, ktorá mala celosvetový zárobok viac ako 200 miliónov dolárov pri rozpočte 40 miliónov dolárov.

Bill hral úlohu detektíva Smarta v šiestich epizódach seriálu Comedy Central s názvom Kroll Show (2014-2015).

Mal tiež malú rolu v komediálnom filme z roku 2015 Daddy's Home s Markom Wahlbergom a Willom Ferrellom, ktorý mal celosvetový zárobok viac ako 240 miliónov dolárov pri produkčnom rozpočte takmer 70 miliónov dolárov. Jeho pokračovanie, Daddy's Home 2, v roku 2017 tiež hrali Wahlberg a Ferrell, ako aj Mel Gibson a John Lithgow, a zarobilo viac ako 180 miliónov dolárov pri rozpočte 70 miliónov dolárov. Bol obsadený ako bývalý imperiálny strelec Mayfeld a objavil sa v šiestej epizóde prvého hraného seriálu zo série Star Wars, The Mandalorian. Jeho prvá sezóna mala premiéru 12. novembra 2019 na Disney+ a získala pozitívne recenzie od kritikov.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Ole Shiny Bill si užíva Staten Island.

Príspevok zdieľaný používateľom Bill Burr (@wilfredburr) 11. júla 2019 o 9:22 PDT

Druhá sezóna vyjde v októbri 2020.

F je pre rodinu

Burr spolu s americkým spisovateľom a producentom Michaelom Priceom vytvorili animovaný sitcom F is for Family pre Netflix, ktorý mal premiéru s pozitívnymi ohlasmi 18. decembra 2015 so šiestimi epizódami. Bola obnovená pre sezónu 2 s 10 epizódami, ktorá bola vydaná v máji 2017 a pre sezónu 3 s 10 epizódami, ktorá vyšla v novembri 2018, a sezóna 4 je naplánovaná na rok 2020. Prehliadka je zasadená do začiatku až polovice 70. rokov , po dysfunkčnej írsko-americkej rodine. Jeho rolou je Francis Frank Murphy, odporný a temperamentný veterán z kórejskej vojny, ktorý je tiež manželom Sue Murphy, ktorú hrá/hovorí Laura Dern a je otcom troch detí. Je tiež hlasovým hercom pre otca Pata.

Špeciálna stand-up comedy

V rokoch 2003 až 2011 vytvoril šesť špeciálov pre stand-up komédie, ako napríklad Emotionally Unavailable pre vydanie CD, One Night Stand pre HBO Special a Live at Andrew’s House pre vydanie vinylu. Väčšina jeho stand-up špeciálov je dostupná na Spotify. Jeho stand-up komédia, You People Are All The Same, bola natočená v Lincoln Theatre vo Washingtone, DC a bola vydaná na Netflixe v auguste 2012. Po nej nasledovali ďalšie tri stand-up špeciály, ktoré všetky napísal a odohral on, a vydaný na Netflixe v rokoch 2014 až 2019. Od januára do mája 2019 absolvoval turné po Veľkej Británii a Európe a od apríla do septembra 2020 má naplánované ďalšie turné.

Podcast

On je populárny podcaster a moderuje Billov podcast v pondelok ráno.

Prvýkrát sa odvysielal v máji 2007 a je dostupný na jeho webovej stránke a v sieti podcastov All Things Comedy, ktorú založil spolu s komikom a spisovateľom Alom Madrigalom v októbri 2012. Predstavil hostí, rozprával o svojom živote a najrôznejších témach. a odpovedá na otázky svojich poslucháčov. Burr tiež vystupuje ako hosť v podcastoch iných komikov, ako sú Adam Buxton a Tom Green. Ľudia, ktorí milujú jeho komédiu, ho môžu dvakrát týždenne v jeho podcaste počúvať takmer o čomkoľvek.

Kto je Nia Renee Hill?

Nia Renee Hill sa narodila 2. júna 1969 v L.A. americkým rodičom, ktorí sa rozviedli, keď bola ešte mladá, žila s matkou a nevlastným otcom a počas prázdnin navštevovala svojho biologického otca.

Jej práca v zábavnom priemysle začala, keď sa v roku 2001 stala asistentkou kastingu pre dramatický seriál The Education of Max Bickford a pracovala aj ako koordinátorka talentov pre Chappelle’s Show.

V roku 2011 bola v dvoch epizódach Lily, Long Distance, po ktorých nasledovala malá rola vo filme Hľadali ste tento týždeň prácu? v roku 2012. Nia bola v roku 2017 v dvoch epizódach hororovo-komediálneho webového seriálu Santa Clarita Diet, ktoré vyšli na Netflixe a hrali v nich Drew Barrymore a Timothy Olyphant. Niekedy sa pripojila k svojmu manželovi Billovi v jeho ranných podcastoch. Pracovala aj ako spisovateľka pre americký internetový magazín xoJane (2011-2016).

Zaujímavosti

  • Lolina mama ju vezme na cestu do Paríža.
  • Jej fotografie boli často zverejňované na instagramovom účte jej mamy, no väčšina z nich mala zakrytú tvár alebo len jej chrbát.
  • Fotka, na ktorej ju otec niesol, mala viac ako 11-tisíc lajkov.
  • Jej otec rozprával o Lole vo svojich podcastoch, špeciálnom stand-upe a hosťovaní v televízii, pričom často vnášal humor o tom, že vo veku 48 rokov je prvorodeným otcom a chce tu byť ďalších 30 rokov, aby sa jej dcéra nevydala za muža. trhnúť.

Vzhľad

Má 2 stopy 9 palcov. (0,8 m) vysoký a váži okolo 26,5 libier (12 kg). Má kučeravé čierne vlasy.

Čistá hodnota

Vzhľadom na to, že Lola Burr je ešte batoľa, je úplne závislá od svojho otca, ktorý má odhad čistý majetok 12 miliónov dolárov od apríla 2020 a jej matka, ktorá má podľa zdrojov k aprílu 2020 odhadovanú čistú hodnotu 1,2 milióna dolárov.