• Hlavná
  • Herci
  • Životopis Lisy Ann Russellovej – Aká bohatá je manželka Jeffa Probsta?

Životopis Lisy Ann Russellovej – Aká bohatá je manželka Jeffa Probsta?

ObsahKto je Lisa Ann Russell?

Lisa Ann Russell sa narodila 21. marca 1972 v Sterlingu v štáte Illinois v USA a je bývalou modelkou, ako aj bývalou herečkou, no možno najznámejšou je manželka televíznej osobnosti Jeffa Probsta. Jej manžel je známy tým, že je hostiteľom americkej verzie Survivor, jedného z najpopulárnejších televíznych seriálov reality v histórii USA.

Bohatstvo Lisy Ann Russellovej

V polovici roku 2020 sa čistý majetok Lisy Ann Russell odhaduje na viac ako 1 milión dolárov, ktorý zarobila úspechom v rôznych snahách, počas svojej mladosti pracovala na mnohých modelovacích a hereckých projektoch.

Jeff Probst a Lisa Ann Russell: Zosobášení! Moderátor, ktorý prežil Jeff Probst a herečka Lisa Ann Russell, uzavreli...

pridané Rania Bayoumiová na Nedeľa 11. decembra 2011

Pravdepodobne ťaží z úspechu svojho manžela, pretože Jeff má čisté imanie odhadované na viac ako 50 miliónov dolárov, ktoré zarobil dlhoročným úspechom v programe Survivor, ako aj v iných televíznych programoch.

Život a kariéra

Lisa Ann vyrastala v Sterlingu a v mladom veku túžila po kariére v zábavnom priemysle. Neskôr sa jej rodina presťahovala do Chicaga v Illinois, kde dokončila stredoškolské vzdelanie. Po imatrikulácii sa potom presťahovala do Kalifornie, kde sa zapísala na vysokú školu a zároveň hľadala príležitosti.

Počas štúdia na vysokej škole zažila svoju prvú prácu ako profesionálna modelka, čo ju viedlo k spolupráci so spoločnosťou Revlon, ktorá je známa svojimi produktmi zameranými na kozmetiku vrátane starostlivosti o pleť a príbuzných produktov, ako sú vône.

So spoločnosťou spolupracovala mnoho rokov a potom sa začala zaujímať o prácu herečky. Jej prvou prácou bolo hosťovanie v relácii Saved by the Bell: The College Years, v ktorej sa stretla so svojím prvým manželom Markom-Paulom Gosselaarom. Neskôr sa objavila vo filmoch vrátane Twisted Love a Kounterfeit.

Manžel - Jeff Probst

Jeff vyrastal v Bellevue v štáte Washington, kde navštevoval neďalekú strednú školu Newport High School (NHS). Po imatrikulácii sa zapísal na Seattle Pacific University, kde sa začal zaujímať o kariéru v televízii.

Po ukončení štúdia dostal svoju prvú prácu v štúdiu Boeing Motion Picture/Television, kde pracoval najmä na rôznych marketingových videách, pričom sa zaoberal výrobou spomínaných videí a niektoré z nich aj narozprával.

Po tejto práci sa pustil do ďalšej práce súvisiacej s hosťovaním, najprv na hudobnom seriáli FX Sound FX spolu s hercom Orlandom Jonesom. Pracoval aj na relácii Backchat, v ktorej čítal listy vo vysielaní a odpovedal na ne spolu s ďalšími dvoma členmi posádky. Prehliadka bola neskôr zrušená, pričom FX upustil od podobne nachytaných šou.

Neskôr priznal, že mnohé zo segmentov relácie boli vymyslené, pretože diváci nakoniec prestali posielať listy, čo viedlo k suchu.

V roku 1998 nastúpil do VH1 ako hostiteľ programu Rock & Roll Jeopardy! , adaptácia relácie Jeopardy! ale s jeho primárnym zameraním na hudbu. Počas práce v tejto relácii bol tiež korešpondentom programu Access Hollywood a počas tejto doby vzbudil trochu pozornosti a bol dokonca vyhlásený za jedného z najkrajších ľudí roku 2001.

Preživší

Probst sa po vytvorení show dostal k medzinárodnej sláve Preživší , adaptácia švédskeho programu Expedícia Robinson.

Moderoval šou, v ktorej vystupovala veľká skupina cudzincov, ktorí uviazli na izolovanom mieste, snažia sa prežiť a stať sa poslednou osobou, ktorá čelí rôznym výzvam, ktoré im často poskytujú imunitu voči vylúčeniu zo skupiny. Víťaz každej sezóny bude odmenený 1 miliónom dolárov.

Počas väčšiny svojho trvania bol Survivor vymenovaný za jeden z najlepších programov svojej sezóny a stal sa hitom v USA. Považuje sa za jedno z najlepších predstavení roku 2000 a bolo nominované na niekoľko ocenení vrátane Emmy – Probst dokonca získal cenu Emmy za svoju hosťujúcu prácu. Show beží nepretržite už 40 sezón, pričom poslednou iteráciou je Survivor: Winners at War.

Produkcia relácie bola oneskorené v dôsledku nárastu pandémie koronavírusu, ktorá zasiahla mnohé časti sveta.

Iné snahy – Jeff Probst

Okrem svojej práce na Survivor sa Jeff objavil aj ako hosť celebrít v mnohých herných reláciách, vďaka čomu prešiel z hostiteľa na súťažiaceho po jeho sláve so slávnou franšízou. Jednou z relácií, v ktorých sa objavil, bola Celebrity Jeopardy!, vydanie pre celebrity populárnej hernej show. Zostáva ako hostiteľ Survivora, pretože verí, že je výnimočný a vďaka sláve, ako aj príjmu, ktorý mu priniesol. V roku 2008 pracoval na pilotnom diele programu Live for the Moment, ktorý však sieť nezachytila.

V roku 2011 hosťoval v sitcome How I Met Your Mother a potom sa pustil do režisérskej práce vo filme Kiss Me, v ktorom hrali Sarah Bolger a John Corbett. Nasledujúci rok bol najatý, aby moderoval dennú talk show, z ktorej sa stala The Jeff Probst Show, ktorá bežala jednu sezónu, ale bola zrušená kvôli nízkej sledovanosti. Medzi jeho posledné účinkovanie patrí hosťovanie vo filmoch Life in Pieces a Dva a pol chlapa. On tiež partnerské s vydavateľstvom Scholastic za sériu kníh Stranded, ktorá sleduje študentov stredných škôl, keď uviazli na opustenom ostrove.

Osobný život

Lisa Ann sa vydala za herca Marka-Paula Gosselaara v roku 1996, tri roky po stretnutí na natáčaní filmu Saved by the Bell: The College Years. Zostali spolu 15 rokov a mali spolu dve deti, ale nakoniec sa rozviedli, podrobnosti o tom neboli zverejnené, ale počas niekoľkých posledných rokov ich manželstva boli oddelené. Počas tejto doby sa stretla a nadviazala vzťah s Probstom a neskôr v roku 2011 sa zosobášili. V roku 2017 fámy šírila, že žiada svojho manžela, aby odišiel z hosťovania s Survivorom, pretože nepotrebovali peniaze. Nikdy nepotvrdila, či sú klebety pravdivé, radšej sa držala ďalej od tlače.