• Hlavná
  • Herci
  • Životopis Lawrencea Hiltona-Jacobsa – čistá hodnota, manželka, rodina

Životopis Lawrencea Hiltona-Jacobsa – čistá hodnota, manželka, rodina

ObsahKto je Lawrence Hilton-Jacobs?

Lawrence je Američan herec a spevák, ktorý je azda najznámejší vďaka účinkovaniu v úlohe Jona Chancea v akčnej filmovej sérii pozostávajúcej z filmov L.A. Heat, Angels of the City, L.A. Vice a Chance. Okrem toho je všeobecne uznávaný za účinkovanie v televíznych seriáloch ako Alien Nation, The Jacksons: An American Dream a nedávno A House Divided.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

🥂🥂🥂 Všetko najlepšie k narodeninám #LawrenceHiltonJacobs! Dnes má 66! #Roseanne #Moesha #WelcomeBackKotter #CooleyHigh #JacksonsAnAmericanDream #G93Radio

Príspevok zdieľaný používateľom Rádio G93 (@g93radio) 4. septembra 2019 o 4:50 PDT

Skorý život

Lawrence Hilton-Jacobs bol narodený pod astrologickým znamením Panny dňa 4thseptembra 1953 v New Yorku, piate z deviatich detí Clothildy a Hilton Jacobsových. Má americkú a afroamerickú národnosť.

Lawrence vyštudoval High School of Art and Design v roku 1971, predtým ako sa zapísal na Wilkes University vo Wilkes-Barre v Pensylvánii, z ktorej však nakoniec odišiel.

Predtým, ako sa stal umelcom na voľnej nohe a dizajnérom obalov, pracoval na obrovskom množstve zvláštnych zamestnaní, vrátane práce poslíčka, doručovateľa a dokonca aj kvetinára. Neskôr študoval herectvo v Negro Ensemble Company (bežne označované ako NEC) a tiež v Al Fann Theatrical Ensemble.

Herecká kariéra

Lawrenceov herecký debut nastal v roku 1974, keď bol obsadený do úlohy Charlesa vo filme Claudine nominovanom na Oscara, po ktorom sa objavil v kritikou uznávaných kriminálnych drámach Death Wish a The Gambler.

Skutočný prielom v jeho kariére nastal v roku 1975, keď bol obsadený do úlohy Cochise v športovej komédii pre tínedžerov Cooley High, po ktorej získal opakovanú úlohu Freddie „Boom Boom“ Washington v televíznom komediálnom seriáli Welcome Back, Kotter – ako jediný z pôvodného obsadenia sa objavil vo všetkých 95 epizódach show predtým, ako bola v roku 1979 odvolaná. Všetky tieto boli nasledované hlavnými úlohami vo filmoch z roku 1978 Youngblood a The Comedy Company.

Cez začiatok osemdesiatych rokov Hilton-Jacobs predtým, ako získal rolu Garretta Floyda v akčnom dramatickom filme The Annihilators z roku 1985, absolvoval sériu vedľajších účinkov v televíznych seriáloch.

V nasledujúcich rokoch sa objavil v televíznych seriáloch, ako napríklad Simon & Simon, ktorý bol dvakrát nominovaný na cenu Primetime Emmy a trikrát získal Zlatý glóbus Fame, predtým, než bol obsadený do hlavnej úlohy Jona Chance v akčnom filme L.A. Heat z roku 1989. . Neskôr toho roku získal opakujúcu sa rolu Sgt. Dobbs v televíznom sci-fi seriáli Alien Nation, ktorý získal cenu Primetime Emmy, ktorý stvárňoval do roku 1990.

V roku 1992 Lawrence hral ako Joseph Jackson v životopisnom televíznom miniseriáli o americkej popovej skupine The Jackson 5, ktorý získal cenu Primetime Emmy, s názvom The Jacksons: An American Dream.

V rokoch 1992 až 2000 Lawrence pridal viac ako tucet vedľajších úloh na malej obrazovke k svojim portfólio , vrátane televíznych seriálov ako Renegade, Martin, ako aj Roseanne a Moesha. Objavil sa aj ako Richie v komediálnom seriáli The Wayans Bros. . Počas začiatku 21. storočia sa objavil v niekoľkých epizódach televízneho seriálu Gilmore Girls, zatiaľ čo v roku 2004 sa objavil v hlavnej úlohe dramatického filmu 30 Miles.

V roku 2008 bol Lawrence obsadený do opakujúcej sa úlohy Donnyho v televíznom krátkom komediálnom seriáli Players at the Poker Place, po ktorom si zahral v roku 2009 v dramatickom filme Young American Gangstas.

V roku 2011 hral v jednej z hlavných úloh v dramatickom filme Nocturnal Agony, zatiaľ čo v rokoch 2011 až 2013 sa objavil v televíznom seriáli Let’s Stay Together. V polovici roku 2010 sa objavil vo filmoch ako Playin’ for Love a Mercy for Angeles, než si zahral v hororovom thrilleri Roba Zombieho z roku 2016 31.

Niektoré z najnovších záberov na obrazovke Lawrence Hilton-Jacobs zahŕňajú opakujúcu sa úlohu Camerana Sandersa v televíznom dramatickom seriáli A House Divided, ako aj účinkovanie v kriticky uznávanom akčnom dramatickom thrilleri Shooting Heroin z roku 2020.

Hudobná kariéra

Okrem toho, že je úspešný herec , urobil pozoruhodnú stopu v hudba priemysel rovnako. V roku 1978 podpísal nahrávaciu zmluvu s ABC Records a krátko nato vydal svoj debutový album s názvom Lawrence Hilton-Jacobs S/T, z ktorého vznikli tri single Fly Away, Love and Understanding a What Kind of Man. Hoci to nebol veľký komerčný úspech, album sa v nasledujúcich rokoch stal cenným zberateľským kúskom. V marci 1979 Lawrence vydal album All The Way… Love a v roku 1981 sa objavil na štúdiovom albume Ricka Jamesa Street Songs. V roku 1984 vydal EP I Never Been Here Before.

Osobný život

Napriek svojej popularite sa Lawrenceovi nejako podarilo udržať si svoj osobný život súkromné a ďaleko od médií, pretože neexistujú žiadne relevantné, zatiaľ dostupné informácie o jeho rodinnom stave alebo romantických vzťahoch.

66-ročný herec je vyšší ako priemerný Američan, s výškou 6 stôp 3 palce (1,91 m).

Čistá hodnota

Pokiaľ ide o čisté imanie Lawrencea Hilton-Jacobsa, k polovici roku 2020 sa odhaduje smerodajný zdrojov že celkové jeho bohatstvo sa pohybuje okolo sumy 1 milióna dolárov. Získal ho predovšetkým vďaka svojej profesionálnej hereckej kariére, ktorá v súčasnosti trvá viac ako 45 rokov a pôsobí od roku 1974.