• Hlavná
  • Herci
  • Životopis Laurel Coppock (aka dievča „Toyota“) – vek, tehotná

Životopis Laurel Coppock (aka dievča „Toyota“) – vek, tehotná

Obsah

Úvod

Väčšina nádherných a sexi hollywoodskych žien sa drží svojho luxusného životného štýlu a radi zverejňujú všetko o sebe. To nie je prípad Laurel Coppock, ktorá sa preslávila materstvom a tehotenským bruškom a zároveň bola nadšenou tvárou Toyoty. Kto je teda Toyota Girl?

Raný život a vzdelanie

Laurel Coppock sa narodila 22. augusta 1970 v Bostone, Massachusetts, USA, je kaukazská a jej národnosť je americká. Jej matka je Susan Coppock, broadwayská herečka a tanečnica, no informácie o svojom otcovi uchováva v súkromí. Má dve sestry, Emily, ktorá je odhadkyňa a obchodníčka s umením, a Selenu, autorku a stand-up komičku.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Rouge Artist @char133 vždy robí veselý vzhľad Laurel Coppock práve teraz, ukazuje na @toyota #rougeartists #charlotteostergren #laurelcoppock #toyota #komerčné #makeupartist #mua

Príspevok zdieľaný používateľom Rouge Artists (@rougeartists) 24. januára 2020 o 13:05 PST

Coppock strávila väčšinu svojho života na východnom pobreží, pretože navštevovala Weston High School vo Westone v štáte Massachusetts a po maturite sa presťahovala do Maine v USA, kde sa zapísala na Colby College, kde aj promovala. Potom Coppock pokračoval v štúdiu herectva na Circle na Square Acting Conservatory v New Yorku. Keď promovala, presťahovala sa do Chicaga v Illinois, kde účinkovala v ImprovOlympic a Chicago’s Second City a zároveň vystupovala s Boom Chicago v Amsterdame v Holandsku. Potom sa opäť presťahovala, tentoraz do Los Angeles v Kalifornii v roku 2007, aby pokračovala vo svojej hereckej kariére.

Kariéra

Coppock spočiatku získal hosťujúce úlohy v niekoľkých seriáloch, ako napríklad Derek a Simon: The Show, Curb Your Enthusiasm a UCB Comedy Originals. Počas budúceho roka pokračovala s malými portrétmi, vrátane tých v televíznom filme Food Chain a televíznych seriáloch Downers Grove, Talkshow so Spikeom Ferestenom a The Daily Habit.

Jej prelomová rola bola v roku 2011, keď bola obsadená ako Sophia v romantickej komédii Bláznivá, hlúpa láska, v ktorej si zahrali Steve Carell, Ryan Gosling a Julianne Moore. Nasledujúci rok mala hosťujúcu úlohu v ďalšom veľkom titule, komediálnom televíznom seriáli NBC The Office, v ktorom stvárnila Stephanie v epizóde Trivia z roku 2012.

V tom istom roku sa objavila aj v niekoľkých ďalších televíznych seriáloch a filmoch, vrátane How to Cheat on Your Wife, Zeke and Luther, Hard of Dixie a 2 Broke Girls. Zahrala si aj v krátkom filme Bryana Robbinsa Comedy Jam. V roku 2013 stvárnil Coppock Maggie v televíznom seriáli Mitchella Hurwitza Arrested Development, ako aj Ramonu v House Party Adama Devina.

Stať sa dievčaťom Toyota

Skutočný moment, kedy sa Coppock preslávila, sa stal v roku 2014. V tom roku otehotnela so svojím manželom Bobbym Mortom. Coppock pracoval pre Toyotu niekoľko rokov predtým ako jedna z ich prominentných hovorkýň a obchodných tvárí. Po tom, čo svetu odhalila svoje tehotenstvo, svoj detský hrbolček neskrývala, ako to robí mnoho žien, ale rozhodla sa ho ukázať všetkým, čo sa jej podarilo počas kampane Saatchi a Saatchi LA Toyota, ktorá sa vysielala na Deň matiek.

Počas tejto kampane Coppock stvárnil Jan, roztomilú a energickú tehotnú mamu, ktorá miluje nové modely áut značky Toyota. Vďaka tomu sa Coppock okamžite stal populárnym na sociálnych sieťach aj v televízii a výrazne to pomohlo jej kariére. V stvárňovaní postavy Jana pokračovala aj po pôrode a je považovaná za jednu z najuznávanejších tvárí, ktoré robili reklamy pre automobilky. Od apríla 2020, jan bol videný robiť astronautské slovné hry, vysvetľovať servisné centrá Toyota, spievať...

Neskôr herecká kariéra

Po reklame na Toyotu Coppock ešte chvíľu zostal v zábavnom priemysle.

pridané Neoficiálna fanpage Laurel Coppock na štvrtok 5. mája 2016

V roku 2015 stvárnila Emily v poslednej sezóne televízneho sitcomu Hot in Cleveland a v roku 2016 stvárnila tri rôzne úlohy v komediálnom televíznom seriáli – History of the World... Zatiaľ, jednou z nich je slávna opatrovateľka Mary Poppins. Tiež vytvorila hlas Amy Morgan v animovanej dobrodružnej komédii Mike Tyson Mysteries, ktorú spoluvytvoril bývalý boxer Mike Tyson, a v roku 2017 nahovorila ďalšiu postavu v tej istej sérii s názvom Cathy Walker.

Coppock tiež predviedla svoje spevácke schopnosti v dovolenkovej reklame Toyoty – Jancapella, ktorá ohromila svojich fanúšikov a milovníkov Toyoty po celom svete. Môžete ju vidieť aj v mnohých stand-up comedy show a bola chválená za svoje vynikajúce komediálne schopnosti.

Osobný život

Coppock má zaviazal uzol svojmu dlhoročnému priateľovi, hercovi, ktorý získal cenu Emmy, Bobbymu Mortovi, ktorý je známy svojimi úlohami vo filmoch Beatdown a Locked Down. Mort tiež napísal a produkoval televízne situačné komédie a filmy ako John Laudermilk a The Colbert Report. Presný dátum, či dokonca rok svadby páru je utajený, pretože obaja sú skôr súkromné ​​osoby, ktoré sa snažia držať v ústraní, no boli spolu niekoľkokrát videné na podujatiach na červenom koberci. Ich jediné dieťa, syn, sa narodil koncom roka 2014 a napriek tomu, že meno ich budúceho potomka zaujímalo mnoho fanúšikov reklamy Toyota, nikdy neprezradili jeho meno verejnosti.

Coppock je hlavným členom losangeleskej neziskovej improvizačnej a komediálnej skečovej divadelnej skupiny The Groundlings, medzi ďalších členov patria veľké mená ako komici Melissa McCarthy a Will Ferrel a moderátori talkshow Jimmy Fallon a Conan O'Brien. Je tiež spolutvorkyňou YouTube profilu The BreakWomb, ktorý prevádzkujú tri talentované matky – Molly Erdman, Meghan Grano a samotná Laurel Coppock.

Coppock bola skôr aktívna na Twitteri, ale od apríla 2020 bol jej profil z neznámych dôvodov vypnutý. Nie je známe, že by mala iné účty na sociálnych sieťach.

Coppock žije so svojou rodinou v ich rezidencii v Los Angeles.

Čistá hodnota

Coppock hrala v niekoľkých desiatkach filmov a seriálov, a to bez započítania jej úspešnej kariéry komerčnej herečky pre Toyotu. Jej najväčší film Crazy, Stupid, Love zarobil 145 miliónov dolárov! S ohľadom na toto všetko jej čistý majetok je odhadnutý okolo 1 milióna dolárov. To sa rovná majetku jej manžela, ktorý sa odhaduje na približne rovnakú sumu.

Fyzicka charakteristika

Jan je nádherná brunetka s tmavými očami, ktorá stojí vo výške 5 stôp 6 palcov (1,67 m). Jej hmotnosť je okolo 128 libier (58 kg) a jej vitálna štatistika je 34-24-35. Jej veľkosť podprsenky je 32B a nosí veľkosť šiat 4 (US).