• Hlavná
  • Herci
  • Životopis Lary Jill Millerovej – manželka, čistá hodnota. Je vydatá?

Životopis Lary Jill Millerovej – manželka, čistá hodnota. Je vydatá?

ObsahKto je Lara Jill Miller? Wiki Bio

Lara Jill Miller sa narodila v Allentowne, Pensylvánia USA 20. apríla 1967, takže jej znamenie zverokruhu je Býk a má americkú národnosť. Je to herečka, speváčka a právnička, ktorá získala uznanie po stvárnení Samanthy v televíznom seriáli Gimme a Break!

Raný život a vzdelanie

Lara bola vychovávaná s dvoma staršími sestrami, Cindy a Sharon, v Allentowne ich otcom, ktorý bol majiteľom továrne na pyžamá, a ich matkou, ktorá bola v domácnosti.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

#veselé #zdravé ⛄️#šťastné #veselte

Príspevok zdieľaný používateľom Lara Jill Miller (@larajillmiller) 20. decembra 2019 o 15:02 PST

Lara vyrastala so záujmom o herectvo a objavila sa v mnohých školských predstaveniach organizovaných na jej základnej škole, avšak po zápise na William Allen High School a po tom, čo ju rodičia nahovorili, sa začala zaujímať o právo a po imatrikulácii zapísal na New York University , ktorú ukončila s bakalárskym titulom v roku 1989. Pokračovala vo vzdelávaní na Fordham's School of Law, kde získala magisterský titul, pričom absolvovala aj advokátsku skúšku v troch štátoch USA, pričom všetky úspešne absolvovala. Predtým, ako sa rozhodla skončiť a sústrediť sa na svoju hereckú kariéru, bola právničkou.

Účinkovanie vo filmoch a televíznych seriáloch

Súbežne so štúdiom Lara odštartovala svoju hereckú kariéru v roku 1981 stvárnením hlavnej postavy Samanthy ‚Sam‘ Kanisky v komediálnom televíznom seriáli. Daj si prestávku! v ktorom si zahrali aj Nell Carter a Kari Michaelsen a sleduje šéfa polície, ktorému zomrie manželka a ktorý teraz hľadá útechu a pomoc u svojej najlepšej priateľky. Lara pre ňu strieľala až do konca show v roku 1987.

V roku 1986 hrala ako Courtney v romantickom komediálnom filme Touch and Go, zatiaľ čo v roku 1999 sa pripojila k akčnému skeču The Amanda Show a do roku 2002 bola členkou hlavného obsadenia.

Lara Jill Miller

Objavila sa v televíznom seriáli Chicken Soup for the Soul v roku 2000, pričom niektoré z jej neskorších úloh v televíznych seriáloch a filmoch boli v roku 2002 vo Všeobecnej nemocnici, v Shushybye v roku 2005 a iCarly v roku 2009.

Úlohy v anime (dabované verzie) a animovaných filmoch a televíznych seriáloch

Jej prvá rola v anime bola v Digimon Adventure v roku 1999, po ktorej nasledovala jej hlavná úloha v Maisy v tom istom roku. V roku 2000 prepožičala svoj hlas Kari Kamiya v Digimon Adventure 02 a Haruke v Daigunder, zatiaľ čo v roku 2001 videla svoje hlasové postavy v Digimon Tamers, Figure 17 a Mahoromatic: Something More Beautiful.

Lara pracovala na jedinej epizóde Rocket Power a Static Shock v roku 2002, ako aj prepožičala svoj hlas Tachikome v Ghost in the Shell: Stand Alone Complex. V roku 2003 stvárnila vedľajšie postavy v troch animáciách – .hack/Legend of the Twilight, Planetes a S-CRY-ed. V roku 2004 ju bolo možné počuť ako Aleja a Vivienne vo filme Astro Boy a v tom istom roku pracovala na The Grim Adventures of Billy & Mandy.

Svoju prvú opakujúcu sa rolu získala v rokoch 2006-07 vo filme Moja mama si vzala Yetiho. Lara prepožičala svoj hlas Matsuri vo filme Naruto a Misao Kusakabe v Lucky Star v roku 2008 predtým, ako v roku 2010 stvárnila Yuiko Miyoshi v Nodame Cantabile.

Získala uznanie po tom, čo nahovorila niekoľko postáv v dobrodružnej sérii Adventure Time, ktorá sleduje 12-ročného chlapca, ktorý sa vydáva na dobrodružstvá so svojím čarovným psím kamarátom. V rokoch 2010 až 2015 pracovala na SciGirls a v rokoch 2011 až 2015 na Winx Club, pričom šesť rokov spievala aj Allie v Curious George. Niektoré z ďalších sérií, v ktorých vyjadrila svoje postavy, sú The Powerpuff Girls, Henry Hugglemonster a Wow! Wow! Wubbzy!.

Niektoré z relácií, na ktorých Lara stále pracuje, zahŕňajú okrem iného Doc McStuffins, The Loud House a If You Give a Mouse a Cookie.

Vyjadrujúce postavy z videohier

Lara dala svoj hlas svojej prvej postave z videohry v Baldur’s Gate v roku 1998 a svoj hlas prepožičala niekoľkým postavám v EverQuest v roku 1999, vrahovi v Diablo II: Lord of Destruction v roku 2001 a Kari v Digimon Rumble Arena.

V hernom svete sa stala trochu populárnou po tom, čo vyjadrila Jainu Proudmoore vo Warcraft III: Reign of Chaos a Warcraft III: The Frozen Throne v roku 2002 a 2003, a potom Dinky Juju v Tak a The Power of Juju v roku 2003, plus jeho dve pokračovania vydané v rokoch 2004 a 2005. Lara pracovala na filmoch Psychonauts a Barnyard v roku 2006, predtým ako bola pozvaná, aby nahovorila niekoľko postáv v Nicktoons: Attack of the Toybots v roku 2007, ako aj v de Blob a de Blob 2 v rokoch 2008 a 2011.

Jej hlas možno počuť vo viac ako 10 ďalších hrách, pričom niektoré z jej najnovších vyjadrujúcich úloh vo videohrách boli v Kingdom Hearts HD 2.8 Final Chapter Prologue v roku 2017, Kingdom Hearts III v roku 2019 a Kingdom Hearts III Re: Mind in all. o ktorej hovorila Chirithy.

Milovať život a priateľa. Je vydatá?

Lara si detaily zo svojho milostného života nechala pre seba, a preto sa mnohí domnievajú, že by mohla byť lesbička, a niektorí z jej fanúšikov dokonca uviedli, že ju videli kráčať ruka v ruke so ženou. však webe people.com v roku 2000 oznámila, že Lara bola vo vzťahu s hercom Reedom Armstrongom a verí sa, že títo dvaja sú spolu už viac ako 20 rokov.

Internetom kolujú klebety, že sa vzali niekedy v roku 2000 a údajne spolu žijú v ich dome v New Yorku. Zjavne nemajú deti. Reed je známy za účinkovanie v krátkom „horore“ Michael Jackson: Thriller vydanom v roku 1983, komediálnom filme The Marvelous Mrs. Maisel v roku 2017 a hereckej dobrodružnej videohre, ktorá vyšla 26. októbra 2018.

Záľuby a iné záujmy

Lara sa zaujíma o šport už od tínedžerského veku a je zanietenou tenistkou, ktorá bola členkou univerzitného tenisového tímu na univerzite v New Yorku, je dobrá aj vo futbale a lakrose. Zaujíma sa o politiku a jazyky, plynule hovorí po francúzsky. Lara je tiež hudobníčka a možno ju počuť spievať v rôznych animovaných filmoch, televíznych seriáloch a videohrách vrátane Čarodejníka z krajiny Oz. Je milovníčkou zvierat a mala niekoľko domácich miláčikov, ako sú mačky a papagáje.

Lara vo svojom voľnom čase rada pozerá komediálne filmy a niektorí z jej obľúbených hercov a herečiek sú Leslie Nielsen, Jim Carrey a Julia Roberts, zatiaľ čo medzi jej obľúbené filmy patria Airplane!, Yes Man a Runaway Bride. Baví ju sledovať animované komédie, pričom medzi jej obľúbené patria Rick & Morty a Family Guy.

Vzhľad a čistý majetok

Lara má 52 rokov. Má dlhé hnedé vlasy a hnedé oči, je vysoká 5 stôp (1,57 m) a váži okolo 114 libier (52 kg). Od marca 2020 jej čistý majetok sa odhaduje na viac ako 3 milióny dolárov.