• Hlavná
  • Herci
  • Životopis Laroyce Hawkinsa – manželka, čistá hodnota, chudnutie

Životopis Laroyce Hawkinsa – manželka, čistá hodnota, chudnutie

Laroyce Hawkins je americký herec, hudobník, komik a umelec hovoreného slova, ktorého vstupenkou k sláve bola rola policajta Kevina Atwatera v dramatickom seriáli televízie NBC Chicago P.D.

ObsahRaný život a rodina

Laroyce Hawkins s afroamerickým pôvodom sa narodil 4. mája 1988 na južnom predmestí Harvey, Chicago, Illinois, USA rodičom Leah Bradley a Leonard Hawkins. On spolu so svojimi brat , Lamar Hawkins a mladšia sestra boli vychovávaní jeho starými rodičmi až do veku 13 rokov a do značnej miery im vďačí za to, akým človekom je teraz. O jeho rodine sa vie len málo.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Práve som sa zobudil Čo sa stalo DNES večer na @nbcchicagopd

Príspevok zdieľaný používateľom LaRoyce Hawkins (@roycedavoyce) 8. apríla 2020 o 20:18 PDT

Vzdelávanie

Vyštudoval Thornton High School v Harvey a získal plné štipendium na akademickej vysokej škole. V roku 2008 ukončil bakalársky titul v odbore divadelné umenie na Illinois State University.

Kariéra

Prvý krok

Laroyce bol súčasťou filmu The Express: The Ernie Davis Story, keď bol ešte na vysokej škole. Bol to životopisný film Ernieho Davisa, futbalistu Syracuse University, ktorý sa stal prvým afroamerickým laureátom prestížnej Heisman Trophy v National Collegiate Athletic Association (NCAA). Laroyce hral rolu Art Bakera, all-amerického obrancu a Ernieho spoluhráča, ktorý bol pripísaný ako jeho filmový debut.

Po vysokej škole získal menšie úlohy alebo hosťovanie v niekoľkých televíznych seriáloch, vrátane HBO Ballers s Dwaynom Johnsonom Detroit 1-8-7, policajnej kriminálnej drámy s Michaelom Imperiolim odvysielanej v roku 2011 a MTV Underzamestnanej, komediálnej dramatickej série s Jaredom Kusnitxom. a Inbar Lavi sa vysielali v roku 2012. Bol tiež v niekoľkých krátkych filmoch, ako napríklad Reflection v roku 2011 a Google Me Love v roku 2013.

Ďalší úspech

Herec mal to šťastie, že bol súčasťou franšízy seriálu Dicka Wolfa Chicago. Dick spolu s ďalšími producentmi vytvoril Chicago PD, spin-off úspešného televízneho seriálu Chicago Fire, a tiež spojený s Chicago Med a Chicago Justice. Postavy niekedy prechádzajú do iných dramatických seriálov ako súčasť vesmíru Chicago Fire.

Laroyce prevzal úlohu uniformovaného policajta menom Kevin Atwater, ktorý bol povýšený do spravodajskej jednotky policajného oddelenia v Chicagu. Začalo to ako opakujúca sa rola v Chicago Fire v roku 2013 a bola povýšená na jednu z hlavných rolí v roku 2014, keď bola vytvorená Chicago PD. Policajný procedurálny televízny seriál práve dokončil svoju siedmu sezónu v apríli 2020 a bol obnovený vopred až do sezóny 10 ako súčasť novej zmluvy Dicka Wolfa s Chicago Universal Television. Laroyceova rola je jednou z tých postáv, ktoré niekedy prechádzajú do iných dramatických seriálov, vrátane Chicago Justice v roku 2017 a Chicago Med v rokoch 2019 až 2020.

Až do roku 2018, keď prevzal úlohu Amari Crawfordovej vo filme Canal Street, ktorý sa sústreďoval na mladého černošského tínedžera, ktorý bol neprávom obvinený zo zabitia bieleho spolužiaka, ho opäť nevideli na veľkom plátne žiadnych mainstreamových filmov. a obhajoval ho jeho otec, ktorý bol nádejným právnikom. Toto bolo premietané počas víkendu Martina Luthera Kinga Jr. v rámci American Black Film Festival. V tom istom roku sa zúčastnil na nezávislom komediálnom filme Hope Springs Eternal o mladom dievčati s diagnózou rakoviny a využil špeciálnu starostlivosť, ktorú jej venovali všetci naokolo, kým nezistila, že je v remisii. Bol natočený v Chicagu s Miou Rose Frampton a Stony Blyden a neskôr bol vydaný na iTunes.

V roku 2019, medzi natáčaním Chicago PD, bol požiadaný, aby sa objavil v komediálnom televíznom seriáli South Side, ktorý sa vysielal na Comedy Central. Hral opakujúcu sa rolu Michaela ‚Shawa‘ Owensa a keďže je rodeným Chicagčanom, táto rola bola pre neho ako stvorená, keďže sa natáčala v oblasti Englewood v Chicagu. Objavil sa v siedmich epizódach z 10 odvysielaných pre prvú sezónu.

Jeho najnovší film The Killing of Kenneth Chamberlain ešte stále prechádza postprodukčným procesom. Je založený na skutočných udalostiach, ktoré sa stali, keď policajti dostali príkaz skontrolovať stav afroamerického muža, ktorému bola diagnostikovaná bipolárna porucha a policajti ho zabili.

Zahral si úlohu Kennetha Chamberlaina Jr., syna zavraždeného muža.

Okrem svojej televíznej a filmovej kariéry sa každú chvíľu objavil na večeroch s otvoreným mikrofónom alebo na komediálnych stand-up koncertoch v niekoľkých mestách, aby ukázal svoje umenie hovoreného slova a komediálny vkus.

Osobný život

O jeho osobnom živote sa vie len málo, okrem toho, že na základe jedného z jeho príspevkov na Instagrame má trojročného syna menom Roman Ján . V rozhovore v roku 2016 pre online stránku Rollingout povedal, že sa stretáva s niekým výnimočným, koho pozná už dlho, no ešte sa ani zďaleka nepriblížil plánom na svadbu a že je stále mladý.

Ako sa cítime?

pridané LaRoyce Hawkins na štvrtok 14. marca 2019

Ďalej povedal: „Chápe, že musím ako muž stále viac robiť, kým tam [budem] na 100 percent. Je špeciálna. Záleží mi na nej...“ Od tohto písania už nie sú žiadne správy o tej dáme, ani o zásnubách či svadbe.

advokácia

Laroyce je motivačným rečníkom od chvíle, keď si uvedomil, že môže pomôcť komunitám bez volebného práva prostredníctvom svojho hlasu, rečou na stredných a vysokých školách. Zameral sa na povzbudenie mládeže, aby nasledovala svoje sny, a to tak, že spoznala dary, ktoré im boli dané. Uvedomil si, že jeho vplyv môže osloviť viac ľudí tým, že bude v triedach, namiesto toho, aby bol len na televíznych obrazovkách.

Zaujímavosti

  • Laroyceova životná mantra je „Buď mocný“ a často ju používa vo svojich príspevkoch na sociálnych sieťach. Mal pripútanosť k slovu „mocný“ kvôli vplyvu svojho starého otca – dostal citát od svojho starého otca, keď bol ešte na vysokej škole, a nalepil sa na neho. Je to o tom, že keď vriaca voda dosiahne 211 ° F, voda bude veľmi horúca, ale keď pridáte 1 stupeň Fahrenheita, voda by prirodzene vrela. Táto časť citátu ho inšpirovala najviac: A keď dostanete vriacu vodu, môžete vytvoriť paru a táto para je dostatočne silná na to, aby pohla lokomotívou, takže choďte o stupeň navyše.
  • Ako vzor vzhliada k hercovi Idrisovi Albovi a za jeho komediálne vplyvy považuje Jamieho Foxxa a Steva Harveyho.
  • Tri črty, ktoré hľadá u ženy, sú zmysel pre humor, silná viera v Boha a pekné nohy, keďže má pre ne fetiš.
  • Laroyce je aktívny v aplikáciách sociálnych médií, ako sú Twitter a Instagram .

Vzhľad

Je vysoký 1,91 m, váži 176 libier (80 kg) a má atletickú postavu. Je afroamerického pôvodu s čiernymi vlasmi a čiernymi očami.

Čistá hodnota

Ešte predtým, ako mal Laroyce úspešnú televíznu kariéru, od roku 2008 vystupuje na večeroch s otvoreným mikrofónom a robí sólové komické koncerty. Autoritatívne zdroje odhadli jeho čisté imanie na viac ako 1 milión dolárov od mája 2020.