• Hlavná
  • Herci
  • Životopis Kyly Kenedyovej – plastická chirurgia, plastika nosa, rodičia

Životopis Kyly Kenedyovej – plastická chirurgia, plastika nosa, rodičia

ObsahKto je Kyla Kenedy?

Kyla Kenedy je americká detská herečka, ktorá sa okrem iného preslávila rolou Izzie v televíznom filme Raising Izzie (2012) a tiež ako Mika Samuels v televíznom hororovom seriáli The Walking Dead (2013-2015). ďalšie úlohy, ktoré získala vo svojej mladej kariére.

Vek, detstvo, rodičia, vzdelanie

Kyla Kenedy White sa narodila 4. februára 2003 v Charlestone v Južnej Karolíne a o svojich rodičoch a súrodencoch mlčala. Všetko, čo vieme, je, že sa už od útleho veku zaujímala o herectvo a herecké umenie, presťahovala sa do Atlanty za novými príležitosťami.

https://www.instagram.com/p/B7sLF8OlO8c/

Nechce, aby jej do osobného života zasahovali paparazzi a nezdieľala nič o svojom vzdelaní, no vzhľadom na to, že má 16 rokov, Kyla je stále na strednej škole.

Začiatok kariéry

Kyla začala svoju kariéru, keď mala len osem rokov v rodnom Charlestone, pár tlačovými reklamami pre Macy's, Ann Taylor a Hertz, ale keď sa dostala do Atlanty, jej kariéra sa rozšírila o nové obzory, keď sa začala objavovať v miestnych reklamách. . Kyla si zabezpečila aj svoju prvú filmovú rolu, keďže ju v roku 2012 vybrali do menšej úlohy vo filme The Three Stooges.

To stačilo na to, aby Kyla získala sebavedomie a skúsenosti, a tak si zabezpečila hlavnú úlohu v televíznom dramatickom filme Raising Izzie, kde si zahrala po boku Rockmonda Dunbara, Vanessy Williamsovej a Victorie Staleyovej. Za svoju prácu získala pochvalu a získala niekoľko ocenení vrátane ceny pre mladého umelca v kategórii Najlepší herecký výkon v televíznom filme, minisérii, špeciále alebo Pilot – hlavná mladá herečka.

Vystúpte na výslnie

V tom istom roku sa Kyla objavila aj v televíznom seriáli The New Normal (2012-2013), zatiaľ čo v roku 2013 bola mladou Sage v televíznom filme Hidden Away.

Rok 2013 bol jej prelomovým rokom, pretože bola vybraná do roly Mika Samuelsa v televíznom seriáli The Walking Dead a za dva roky sa objavila v šiestich epizódach seriálu nominovaného na Zlatý glóbus, ktorý ju zaradil na zoznam Hollywoodske hviezdy. V roku 2014 hrala v komediálnom filme Reality s Jonathanom Lambertom a Elodie Bouchez a veľmi úspešne pokračovala, v roku 2015 stvárnila hlavnú postavu vo veku 10 rokov a v tom istom roku sa objavila aj vo filme A Gift Horse ako Amanda, v hlavnej úlohe. vedľa Johna Schneidera a Candi Brooks.

Neustály úspech

V roku 2016 mala Kyla ďalší úspešný rok, keď si zabezpečila niekoľko pozoruhodných úloh ako Brianna v televíznom romanticko-dramatickom seriáli The Night Shift (2016-2017) a Dylan DiMeo v televíznej komédii Speechless (2016-2019) – predstavenie je tento rok zrušené , po troch sezónach, ale objavila sa vo všetkých 63 epizódach ocenenej série, po boku Micaha Fowlera, Masona Cooka, Cedrica Yarbrougha, Johna Rossa Bowieho a Minnie Driver. Prehliadka ju urobila ešte populárnejšou, pretože sa objavila na niekoľkých významných podujatiach s inými hviezdami seriálu, ako je napr Disney ABC Television TCA Summer Press Tour Party ktorý sa konal okrem iného v hoteli The Beverly Hilton.

Súčasne pracovala na ďalších projektoch, vrátane filmu Love Is All You Need?, v ktorom si zahrali s Brianou Evigan a Tylerom Blackburnom, a za ktorý získala cenu za najlepšiu herečku na filmovom festivale v Napa Valley. V tom istom roku sa objavila v romantickom filme Free Time of About Us a nedávno ako Amanda v televíznom seriáli Chicago P.D. a jej spin-off Chicago Med, obe v roku 2019.

Hlasové herectvo

Kyla si vyskúšala aj hlasové herectvo a zatiaľ je veľmi úspešná.

V roku 2014 bola hlasom Tamary v animovanom televíznom seriáli Doc McStuffins, zatiaľ čo od roku 2015 do súčasnosti bola hlasom Piper v animovanom televíznom seriáli If You Give a Mouse a Cookie a doteraz účinkovala v 24 epizódach seriálu séria nominovaná na ocenenie.

Čistá hodnota, výška, hmotnosť a vzhľad

Kyle je vychádzajúca hviezda a od začiatku svojej kariéry urobila množstvo úspešných vystúpení, z ktorých všetky prispeli k jej bankovému kontu. Podľa dôveryhodných zdrojov je čistý majetok Kyly Kenedyovej až 2,5 milióna dolárov od začiatku roku 2020.

Kyla je stále v tínedžerskom veku, čo znamená, že rastie a vyvíja sa a jej výška a váha sa budú zvyšovať. Napriek tomu je v súčasnosti na úrovni 5 stôp 6 palcov (1,68 m), zatiaľ čo len rok predtým bola na 4 stôp 11 palcov (1,49 m). Jej presná hmotnosť nie je známa, rovnako ako jej dôležité štatistiky. Má svetlohnedé vlasy a hnedé oči.

Osobný život, rande, priateľ, je slobodná? Drobnosti

Kyla, ktorá má len 16 rokov, len zriedka hovorila o svojom osobnom živote. Keďže je však zaneprázdnená kariérou a vzdelávaním, nezostávalo jej veľa času na osobné snaženie. Vďaka tomu je momentálne slobodná a len si užíva voľný čas so svojimi rodičmi a priateľmi.

Kyla je milovníčkou zvierat a hovorila o tom, že jedného dňa bude mať farmu, pričom s ňou a jej rodičmi budú žiť dve mačky v Los Angeles. Kyla tiež rada kreslí a maľuje a voľný čas využíva na rozvíjanie svojich umeleckých zručností. Hovorila aj o svojom vzdelaní a povedala, že keď skončí strednú školu, zapíše sa na univerzitu, kde bude študovať anglickú literatúru, a bude mať aj vedľajší odbor psychológia.