• Hlavná
  • Herci
  • Životopis Kelena Colemana (alias Isabel Poreba v 'The Office')

Životopis Kelena Colemana (alias Isabel Poreba v 'The Office')

ObsahRaný život, rodina, vzdelanie

americký herečka Kelen Sadie Coleman sa narodila 19. apríla 1984 v Nashville, Tennessee, USA. Vyrastala v Potomac, Maryland, USA po tom, čo sa tam jej rodina presťahovala krátko po jej narodení. Pred vstupom na Chapel Hill’s University of North Carolina absolvovala strednú školu Winstona Churchilla.

Osobný život rodiny

Kelenov otec je bluegrassový hudobník T. Michael Coleman, ktorý získal niekoľko cien Grammy a je známy svojou folkovou a bluegrassovou hudobnou prácou so Seldom Scene a Doc Watsonom.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

No...zmiatol som sa v #karanténe a zabudol som, že som bol minulý štvrtok v Atlantic City na @howtogetawaywithmorder. Pozrite si to na @abcnetwork /abc app / Hulu. Zistite, kto zabil môjho brata Ashera. (obrázok z tej epizódy) • • • • • • • • • #tv #drama #htgawm #zábava #binge #bingewatching rona #corona #covid #abc #brothersisterlove #tgit #shondaland

Príspevok zdieľaný používateľom Jeden Coleman (@kelencoleman) 11. apríla 2020 o 14:08 PDT

Svoju kariéru začal s Docom Watsonom a jeho synom Merlem ako basgitarista v rokoch 1974 až 1986, potom hral s The Seldom Scene do roku 1995 a Chesapeake, kým sa v roku 1999 nerozpadli.

Po Docovej smrti v roku 2012 si dal v roku 2013 prestávku, aby mu nahral tribute album Ready for the Times s Davidom Holtom a Bryanom Suttonom. V roku 2016 vydal Pocket, jeho jediný sólový album s niekoľkými ďalšími umelcami. Je tiež oceneným filmovým tvorcom, najznámejším vďaka filmom Children of Armageddon z roku 2008 a Inside the Afganistan War z roku 2012.

Kelenova matka je Robin Coleman a jej brat je grafický dizajnér Josh Coleman.

Kariéra

an začala hrať v roku 2008 vo veku 23 rokov, keď sa objavila ako Natalie Gerrard v štvrtej epizóde série CSI: NY Admissions, výkon, ktorý ju viedol k tomu, aby vyhrala ďalšie úlohy, ako napríklad hranie Leigh Ann v televíznom filme The Big D z roku 2009 v roku 2012. ako Presley v Hart of Dixie, ako aj Jude v televíznom seriáli Men at Work a Hope in Californication, obe v roku 2014.

Známa je najmä pre jej opakujúcu sa rolu v šiestej sérii The Office ako dentálna hygienička Isabel Poreba v rokoch 2009 až 2010. Isabel je Pamina sesternica, a preto je to menšia, ale sympatická postava a počas svadby Pam veľmi podporovala. Dwight Shrute nazval Isabel ,búškom‘, čo sa považuje za obrovský kompliment od neho. Je to svojrázna, vynaliezavá postava a nakrátko sa stane Dwightovou priateľkou a milenkou. Jej intímny vzťah s Dwightom je užitočný, keď Isabel pomáha Pam vychádzať s ním. Od roku 2014 do roku 2015 vystupovala ako pravidelná seriálová Jackie McCarthy v The McCarthys.

Pravidelne hosťovala ako Lisa Lambert v prvej sezóne HBO The Newsroom – jej debutová epizóda bola I’ll Try to Fix You a jej posledná epizóda bola The Greater Fool. V rokoch 2012 až 2013 hrala Alex v The Mindy Project ako hlas Woodchuckovho poradcu v BoJack Horseman v rokoch 2014 až 2017 a dospelú Abby vo filme Ja, ja a ja v rokoch 2017 až 2018. V rokoch 2017 až 2019 hrala aj Harper Stimson. kritikou uznávaný televízny seriál Big Little Lies, ktorý získal hodnotenie 8,6/10 na IMDb, v priemere z takmer 100 000 hlasov.

V roku 2019 sa objavila ako sestra Ashera Millstonea Chloe Millstone v štyroch epizódach šiestej série How to Get Away with Murder – jej debutová epizóda bola vo filme I Hate the World a jej posledná epizóda bola Are You the Mole?

Objavila sa aj v rôznych filmoch, vrátane filmu Fired Up z roku 2009, a hrala hlavnú úlohu v niekoľkých, vrátane hororového trileru Cassadaga z roku 2011 o nepočujúcom dievčati, ktoré vzkriesi ducha zavraždenej mladej ženy, ktorá sa stane sériovou vrahyňou. V roku 2016 sa objavila vo filmoch Flock of Dudes a True Memoirs of an International Assassin, čo je posledný film, v ktorom sa odvtedy objavila, hoci v súčasnosti natáča Breaking Them Up, ktorý bude uvedený neskôr v roku 2020.

Osobný život

Kelen je o svojom súkromnom živote veľmi tajná. V roku 2011 spomenula, že bola slobodná a nemala záujem hľadať vzťah a viac sa sústredila na svoju kariéru. Dňa 12. júla 2017 odovzdala fotku, na ktorej sa bozkáva s chlapom na líce a v titulku ho nazvala svojím „miláčikom“. Rozšírili sa zvesti o tom, že je jej priateľom, ale fotku čoskoro vymazala. Zdá sa, že nie je vo vzťahu, nikdy sa nevydala a nemá žiadne deti.

Podporuje množstvo charitatívnych organizácií a zvyšuje povedomie o chudobe medzi americkými a neamerickými sirotincami.

V roku 2013 sa prihlásila ako dobrovoľníčka do sirotinca v Peru a zostala dva týždne v rozhovore, podelila sa o to, že sa k deťom citovo pripútala.

Záľuby, obľúbené veci a zaujímavé fakty

Má rada romantické filmy a považuje sa za bezmocnú romantičku. Na strednej škole bola súčasťou ich speváckeho zboru a stále rada spieva, no od maturitnej školy na strednej škole nespievala pred publikom.

V roku 2013 sa objavila v reklame Dennyho Baconalia.

Vzhľad

Kelen má čierne vlasy a hnedé oči. Je vysoká 5 stôp 9 palcov (1,75 m), váži okolo 145 libier (66 kg) a jej vitálne štatistiky sú 33-24-35.

Čistý majetok a plat

Začiatkom roku 2020 sa jej čistý majetok odhaduje na 1 milión dolárov.