• Hlavná
  • Herci
  • Životopis Kandyse McClureovej – manžel, oči, čistá hodnota

Životopis Kandyse McClureovej – manžel, oči, čistá hodnota

ObsahKto je Kandyse McClure? Wiki Bio

Kandyse McClure sa narodila v Durbane v Južnej Afrike 22. marca 1980, takže jej znamenie zverokruhu je Baran a teraz má kanadskú štátnu príslušnosť. Je to herečka, ktorá sa najlepšie preslávila stvárnením Anastasie Dually v akcii dobrodružný dramatický seriál Battlestar Galactica , v ktorom si zahrali Edward James Olmos, Mary McDonnnell a Jamie Bamber a ktorý sleduje bojovú loď Galactica bojujúcu proti Cylonom, ktorí sa vyhrážajú zabitím zostávajúcich ľudí cestujúcich vesmírom. Séria sa vysielala v rokoch 2004 až 2009, získala tri ceny Emmy a 38 ďalších ocenení, pričom bola nominovaná na ďalších 91 – Kandyse bola v roku 2005 odmenená cenou Peabody Award for Excellence in Television.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Sledujte #VWars. Ohodnoťte #VWars Claire to hovorí. Urob to, čo hovorí Claire. @netflix @vwarsnetfiix @iansomerhalder @adrianholmes @hijackylai @supervandie @ksuemurray @bomartyn @imdbpro

Príspevok zdieľaný používateľom Kandyse M (@kandysemcclure) 5. decembra 2019 o 7:14 PST

Raný život a vzdelanie

Kandyse vyrastala vo Vancouveri v Britskej Kolumbii v Kanade, keďže jej rodičia sa tam presťahovali, keď mala dva roky – jej otec bol obchodným cestujúcim, zatiaľ čo jej matka bola učiteľkou. Kandyse vyrastala a snívala o tom, že sa jedného dňa stane slávnou modelkou alebo herečkou, a študovala na Stredná škola vo West Vancouveri kde bola členkou školského dramatického krúžku a účinkovala vo väčšine hier, ktoré hrali. Po imatrikulácii v roku 1998 sa neprihlásila na vysokú školu, ale rozhodla sa pracovať na svojej hereckej kariére.

Vystúpenia v televíznych seriáloch

Po niekoľkých zamestnaniach, aby sa finančne podporila, pričom sa zúčastnila konkurzov na úlohy vo filmoch a televíznych seriáloch, v roku 2000 debutovala v televíznom seriáli v dráme Higher Ground, v ktorej stvárnila hlavnú postavu Katherine Ann ‚Kat‘ Cabot.

V seriáli si zahrali aj Joe Lando, Hayden Christensen a A. J. Cook a sleduje bohatého muža, ktorý sa presťahuje do hôr na severozápade USA, aby slúžil ako riaditeľ školy Mount Horizon. V tom istom roku hosť Kandyse hral v jednotlivých epizódach Level 9 a Da Vinci’s Inquest.

V roku 2001 bola pozvaná, aby sa objavila ako Brianna Lake v epizóde Únos zo série The Outer Limits a ako Kim v r. tri epizódy komediálneho dramatického seriálu Just Deal . Nasledovali nové úlohy, ako napríklad v Mysterious Ways a Dark Angel, predtým ako bola obsadená, aby stvárnila svoju prvú opakujúcu sa postavu, Elizabeth v post-apokalyptickej akčnej dráme Jeremiáš v roku 2002 v tom istom roku, bola nominovaná na cenu Leo za najlepšiu Herečka vo vedľajšej úlohe.

Niektoré z jej nasledujúcich úloh boli vo filmoch The Twilight Zone, Black Sash a Jake 2.0.

Bola ocenená za stvárnenie opakujúcej sa postavy Márie v dramatickom seriáli Da Vinci's Inquest v rokoch 2003 až 2005 a potom bola pozvaná, aby stvárnila ďalšiu opakujúcu sa postavu, Lisu v dráme Whistler v roku 2006. Kandyse hosť hral v mnohých seriáloch v nasledujúcich rokov, ako napríklad Sanctuary, Reaper a Persons Unknown, predtým, ako získala svoje ďalšie opakujúce sa úlohy stvárňujúce Shontal v dráme Arctic Air v roku 2012 a Dr. Clementine Chasseur v hororovom webovom seriáli Hemlock Grove v roku 2013.

Niektoré z jej najnovších úloh v televíznych seriáloch stvárnili hlavnú postavu Dr. Landisa Barkera v paranormálnej akcii Ghost Wars v roku 2017, hrala Celez v dvoch epizódach lekárskej drámy The Good Doctor v roku 2018 a ako opakujúcu sa postavu O'Hagana. v sci-fi hororovej webovej sérii V Wars v roku 2019.

Úlohy vo filmoch

Kandyse debutovala vo filme v roku 1999, keď stvárnila Brandy vo filme In a Class of His Own, a potom bola pozvaná hrať vedľajšie postavy vo filmoch The Spiral Staircase a Romeo Must Die v roku 2000. V roku 2001 ju mohli vidieť vo filme Passion and Prejudice. , Return to Cabin by the Lake a kritikou uznávaný komediálny film See Spot Run, predtým ako bol pozvaný hrať vo filmoch Framed, Carrie a L.A. Law: The Movie v roku 2002.

Niektoré z rolí, ktoré nasledovali, boli v dramatickom filme Hollywood Wives: The New Generation v roku 2003, v rodinnom filme Santa Baby v roku 2006 a Battlestar Galactica: Razor v roku 2007. Hrala ako Serafina vo filme romantický film Cole v roku 2009, v ktorom si zahrali aj Richard de Klerk a Sonja Bennett a ktorý sleduje dvoch mladých ľudí, ktorí sa do seba zaľúbia na kurze tvorivého písania. Potom, čo bola chválená za svoj výkon, bola pozvaná hrať v ďalších filmoch, ako napríklad Deň matiek a Zoznam klientov.

V roku 2012 sa Kandyse objavila vo filmoch Broken Kingdom, Just Be Yourself a Aladdin and the Death Lamp, zatiaľ čo niektoré z jej najnovších úloh vo filmoch boli jej stvárnenie Sarikin vo fantasy Siedmy syn a Angie Alvarez v erotickom trileri Careful What Želáte si v roku 2015.

Naposledy hrala Zlaté oči v juhoafrickom akčnom filme Sew the Winter to My Skin v roku 2018.

Milujte život a vzťahy

Kandyse si od začiatku svojej kariéry necháva svoje osobné záležitosti pre seba a o jej manželstve s Ianom Cylenzom Leem sa vie len veľmi málo. Títo dvaja sa údajne stretli v roku 2013 na nakrúcaní filmu, keď Ian pracoval vo zvukovom oddelení a krátko nato spolu začali chodiť. Verejnosť nevedela o tom, že boli manželmi až do Kandyse označila Iana za svojho manžela v rozhovore, ktorý poskytla News24. Obaja momentálne žijú v Toronte v Ontáriu – nemajú žiadne deti.

Ian navštevoval miestnu strednú školu v Toronte a po imatrikulácii sa zapísal na Ontario College of Art and Design University, kde v roku 2005 ukončil bakalársky titul v odbore environmentálny dizajn. Nasledujúce dva roky pracoval na niekoľkých zamestnaniach, kým v auguste 2007 nastúpil do Gsus Sindustries. , pôsobil ako ich prevádzkový manažér do februára 2013. Od októbra 2014 je riaditeľom BLAKGOLD Productions.

Záľuby a iné záujmy

Hlavným koníčkom Kandyse je cestovanie a slávna herečka bola po celej Kanade a USA, pričom aspoň raz za rok cestuje do Južnej Afriky. Pri niekoľkých príležitostiach cestovala aj do Európy a okrem iného navštívila krajiny ako Anglicko, Francúzsko a Španielsko.

Je filantropkou a v súčasnosti pracuje pre organizáciu CARE Canada, ktorej cieľom je pomáhať tým, ktorí žijú v chudobe v zaostalých regiónoch sveta. Kandyse je tiež milovníkom zvierat a má domáceho psa.

Má svoje obľúbené herečky a hercov, z ktorých niektorí sú Natalie Portman, Julia Roberts a Robert De Niro, zatiaľ čo medzi jej obľúbené filmy patria Notting Hill, Runaway Bride a Once Upon a Time in America. Kandyse tiež rada sleduje televízne seriály, pričom niektoré z jej obľúbených sú Sex v meste a Gossip Girl.

Vzhľad a čistý majetok

Kandyse má 40 rokov. Má dlhé kučeravé hnedé vlasy a hnedé oči, meria 1,57 m (5 stôp), váži približne 52 kg a jej dôležité štatistiky sú 34-24-35. Od apríla 2020 jej čistý majetok sa odhaduje na viac ako 1 milión dolárov.