Životopis Justina Hakutu. Aký bohatý je Ali Wong? Čistá hodnota

Justin Hakuta je japonsko-filipínsky podnikateľ, ktorý vzbudil záujem verejnosti tým, že bol manželom americkej herečky, komičky a spisovateľky Ali Wong z filmu Always Be My Maybe z roku 2019 a populárnych stand-up komédií Netflix Hard Knock Wife a Baby Cobra. .

ObsahRaný život a rodina

Justin Hakuta sa narodil 18. októbra 1981 v Los Angeles v Kalifornii v USA rodičom japonsko-amerického pôvodu Kenovi Hakutovi a Filipínčanke Marilou Cantillerovej. Jeho otec bol televíznym moderátorom populárnej hernej show pre deti, DR. Výstrelok , v osemdesiatych rokoch a bol tiež súčasťou autorského tímu pre The Tonight Show s Jayom Lenom v roku 1992, ako aj pre Late Night s Conanom O’Brienom v roku 1993.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Dovolenkové vibrácie. Hrnčeky Le Down dostupné v Aliinom obchode, odkaz v bio ☝#trappedherass

Príspevok zdieľaný používateľom Justin Hakuta (@jhakuta) 5. decembra 2019 o 10:35 PST

Jeho otec tiež vytvoril Wacky Wall Walker, ktorý sa stal jednou z najobľúbenejších hračiek v roku 1983 a predalo sa ho viac ako 240 miliónov kusov. Justin a jeho bratia vyrastali v pomerne bohatej domácnosti.

Jeho otec sa narodil v kórejčine s menom Paik Kun a jeho rodina bola úspešnými textilnými podnikateľmi v Južnej Kórei až do roku 2002, keď bol Justinov starý otec obvinený zo spolupráce s Japoncami počas japonskej okupácie v rokoch 1910 až 1945, najmä na základe tzv. skutočnosť, že rodinná firma bola v tých turbulentných časoch najväčšou a najúspešnejšou textilnou firmou. Aby sa predišlo konfliktom, jeho rodina sa natrvalo presťahovala do Japonska, kde si zmenili mená Paik Jun sa stal Ken Hakuta na základe čínskeho prekladu ich kórejského priezviska.

Koncom sedemdesiatych rokov sa Justinovi rodičia stretli, keď obaja pracovali vo Svetovej banke vo Washingtone D.C. V roku 1977 sa zosobášili a po štyroch rokoch sa im narodil Justin a neskôr ďalší dvaja chlapci, Kenzo a Aki.

Vzdelávanie

Justin maturoval na Sidwell Friends School vo Washingtone D.C. v roku 2000 a v roku 2004 promoval na Carnegie Mellon University s bakalárskym titulom v odbore rozhodovacia veda. V roku 2002 strávil rok na Tecnologico de Monterrey v Mexiku, aby pokračoval v štúdiu v oblasti ekonómie, vedy a mexickej histórie. V roku 2011 Justin získal magisterský titul v odbore Business Administration na Harvard University Business School v Bostone, Massachusetts – bol Fulbrightovým štipendistom a pôsobil ako viceprezident pre mladých absolventov na Harvard Business School.

Manželský vzťah amerického stand-up komika Aliho Wonga s manželom Justinom Hakutom Pár zdieľa dcéruhttps://goo.gl/Ag5v4D#Komediant #AliWong #JustinHakuta

pridané Vydatáwiki na Nedeľa 2. septembra 2018

Kariéra

Po vysokej škole pracoval v spoločnosti Honest Tea, spoločnosti na výrobu organických nápojov v Bethesde v štáte Maryland, čiastočne vlastnenej Coca-Cola Company, a bol zodpovedný za to, že sa v roku 2004 spojil s ďalšou nápojovou spoločnosťou Canada Dry. Približne v tom istom roku spolupracoval založil All Day Buffet, organizátora podujatí a marketingovú spoločnosť. Po dvoch rokoch nastúpil do Center for Court Innovation, kde pracoval ako výskumný asistent pri tvorbe programov pre New York State Unified Court System and Fund pre mesto New York. Spolupracoval aj so spoločnosťou Avacara, ktorú spoluzakladal a bol produktovým lídrom tímu dizajnérov a inžinierov vytvárajúcich technologické platformy.

Justin sa potom presťahoval do Los Angeles v Kalifornii a pripojil sa k Direct TV DLab ako hlavný vývojár nových digitálnych produktov a služieb. V roku 2016 začal pracovať ako viceprezident pre GoodRx, spoločnosť, ktorá poskytuje najnovšie ceny, zľavy a vývoj v oblasti liekov na predpis.

Po rozchode s GoodRx v roku 2019 začal sprevádzať svoju manželku na jej celoštátnom turné stand-up comedy a zároveň založil online stránku so zdrojmi jogy a wellness YogaStart.

Osobný život

S Ali Wong sa oženil 27. novembra 2014. Stretli sa na svadbe v roku 2010 – v rozhovore povedala, že na ňu zapôsobil. Pozvala ho do jednej zo svojich standup comedy show a odvtedy spolu začali chodiť.

png

Keď sa po štyroch rokoch randenia rozhodol oženiť sa s ňou, jeho rodičia z toho neboli až tak nadšení. Pochádzal z bohatej rodiny a jeho rodičia cítili, že musia Justina chrániť, keďže Ali v tom čase ešte nebol úspešný. Jeho rodičia zrejme prepadli zo zálohy Ali podpísať predmanželskú zmluvu dohoda pred svadbou.

Rýchlo vpred do roku 2020, majú dve dcéry, Justin je medzi prácami, Ali je celkom úspešná v kariére a rodina momentálne žije v Los Angeles v Kalifornii.

Čo viete o Ali Wongovi?

Alexandra Ali Wong sa narodila 19. apríla 1982 v Pacific Heights, San Francisco, Kalifornia, USA rodičom Adolphusovi Wongovi, čínsko-americkému anestéziológovi, a Tammy Wongovej, vietnamskej sociálnej pracovníčke prisťahovalcov.

Vyrastala v domácnosti strednej triedy, keďže jej otec bol 30 rokov v zdravotníckom zariadení Kaiser Permanente, zatiaľ čo jej matka, ktorá emigrovala do USA v roku 1960, pracovala v sociálnych službách.

Ali maturovala na San Francisco University High School v roku 2000, kde bola prezidentkou študentského zboru, a potom v roku 2005 absolvovala Summa Cum Laude s bakalárskym titulom ázijskoamerických štúdií na Kalifornskej univerzite v Los Angeles (UCLA). Počas štúdia na univerzite si uvedomila, že má záujem vystupovať na verejnosti. Bola členkou najstaršej a najväčšej ázijsko-americkej divadelnej skupiny v krajine LCC Theatre Company.

Niektoré leto pracovala na Kalifornskej univerzite, v letnom rodinnom tábore v Berkeley, v Brlohu zlatého medveďa a inokedy si brala prázdniny do vlasti svojej matky, Hanoja vo Vietname.

Po vysokej škole začal Ali robiť stand-up komédiu v BrainWash Laundry Café, ale rozhodol sa presťahovať do New Yorku, aby sa profesionálne venoval komédii a herectvu v Big Apple. Sláva k nej neprišla ľahko, začínala ako bojujúca stand-up komička, ktorá robila deväť koncertov za noc a chodila z jedného baru do druhého. Bývala v podkroví so šiestimi ďalšími ľuďmi a prvý rok, čo bola v NY, nejedla, ale neodradilo ju to od toho, aby pokračovala v naháňaní svojich snov.

Jej rodičia spočiatku nepodporovali jej výber povolania, ale nakoniec s tým boli v pohode. Aj tak to pre nich nebol až taký veľký problém, keďže jej starší súrodenci už vystavili jej rodičom koncept presadzovania svojich vlastných snov podľa vlastných predstáv.

V roku 2011 sa jej tvrdá práca vyplatila, keď ju časopis Variety zaradil medzi 10 najlepších komiksov, na ktoré si treba dávať pozor. Bola pozvaná ako hosť do niekoľkých populárnych televíznych relácií vrátane Comedy Underground Show Davida Attella, The Tonight Show a New York Stand Up Show Johna Olivera. V roku 2012 sa objavila v deviatich epizódach v Chelsea Lately, americkej talk-komediálnej show s Chelsea Handler, a tiež vystupovala v Best Week Ever, kde sa v roku 2013 objavila v 16 epizódach.

Začala sa aj jej herecká kariéra a objavila sa v niekoľkých televíznych seriáloch a filmoch. Najpozoruhodnejšie boli Savages, filmová adaptácia trilerového románu, ktorý napísal Don Winslow a režíroval Oliver Stone, vydaná v roku 2012 Black Box, americká lekárska dráma, v ktorej hrala doktorku v 13 epizódach s Vanessou Redgrave a Kelly Reilly. ktorý sa odvysielal v roku 2014 a americkou romanticko-komédiou Always Be My Maybe, ktorú si zahrala a napísala spolu s Randall Parkom, a bol uvedený v obmedzených kinách – neskôr bol dostupný na Netflixe a získal 32 miliónov zhliadnutí počas prvých štyroch týždňov vysielania.

Aliho popularita stúpla a jej špeciálne komédie na Netflixe, Ali Wong: Baby Cobra a Ali Wong: Hard Knock Wife boli skvelými hitmi. Napísala tiež pre populárnu televíznu reláciu Fresh Off the Boat počas všetkých jej šiestich sezón od roku 2014 do roku 2020. Nedávno napísala knihu Milé dievčatá: Intímne príbehy, nevypovedané tajomstvá a rady, ako žiť svoj najlepší život, v ktorej sa podelila o svoje skúsenosti a ponúkol jej múdrosť, ako žiť šťastný život. Ali o nej hovorí ako o sprievodcovi pre svoje dve dcéry, keď začnú navigovať svoj dospelý život.

Zaujímavosti

  • Justinova svokra bola nesvoja a obávala sa, že často býva medzi zamestnaniami, ale jeho žena by to jednoducho odmietla a radšej by Justina nechcela byť súčasťou toxického pracovného prostredia.
  • Jeho manželke mentoroval populárny americký komik, herec a producent Chris Rock.
  • Pre Huffpost.com napísal sériu článkov o zdravom životnom štýle.
  • Jeho žena mu vždy žartovala a uistila sa, že to nebude urážlivé pre neho ani pre rodinu. In rozhovor Povedala, že „Manželstvo je prioritou pred materiálom. Vždy môžem robiť nové vtipy, ale nemôžem si vziať iného muža. Nechcem.‘

Vzhľad

Justin je vysoký 5 stôp 7 palcov (1,73 m) a váži okolo 145 libier (65 kg). Je to Ázijec s čiernymi vlasmi, čiernymi očami a nosí topánky veľkosti 8.

Čistý majetok a plat

Od júna 2020 zdrojov odhadli jeho čisté imanie na viac ako 1 milión dolárov.