Životopis Jennifer Pfautch – Kto je manželka Omari Hardwick?

Jennifer Pfautch sa stala známou vďaka tomu, že bola manželkou Omari Hardwicka, populárneho amerického herca, ktorý hrá v takých televíznych seriáloch ako Power, a ktorý sa objavil v takých filmoch ako Kick-Ass a The A-Team. Jennifer pracuje ako producentka a publicistka.

ObsahRaný život a rodina

Jennifer Jae Pfautch sa narodila 4. januára 1983 v Saint Louis v štáte Missouri USA, takže má americkú národnosť a jej znamenie zverokruhu je Kozorožec. Má niekoľko súrodencov, aj keď ich mená nikdy nespomenula. Raz sa podelila o to, že ju otec vychoval tak, že sa z nej stala staršia. Ona napísal na svojom instagramovom účte, že bol „inteligentný, skeptický a schopný udržať si kontrolu nad väčšinou vecí“.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Ach, vďačnosť! Úzkosť, starosť... sračka je v pauze! 🤣 Podobné správy posielam často, bola to pre mňa v mojom živote naozaj záchrana. Vidieť, že som od prírody (osobnosti) a vychovávam (výchova) starostlivejší. Mám to od otca. Bol bystrý, skeptický a dokázal si udržať kontrolu nad väčšinou vecí. Časť z toho bola úžasná a umožnila nám, aby sme sa o nás dobre postarali, ale negatívna stránka – je to ťažké vo vzťahu. Nepamätám si moment, kedy bol môj otec veselý. Vždy som premýšľal, kedy príde deň, keď nebude niečo, čo by potrebovalo jeho starosti a pozornosť. Vždy som čakal, kým sa vyčerpajú obavy, ale o to ide... starosti prinášajú len ďalšie starosti. Ako som povedal, mám z neho obavy. Obával by som sa starostí, keby som si to dovolil! 🤣 Zo všetkých síl sa snažím prelomiť cyklus, ktorý dáva príliš veľa priestoru na starosti a úzkosť. Nechcem, aby priestor pre mojich blízkych zaberali moje vlastné myšlienky, ktoré ich nevedomky odsúvajú nabok. Životné skúsenosti nás učia veciam, a ak si nedáme pozor, bolesť z nich nás vedie k tomu, že túžime po kontrole v snahe vyhnúť sa ďalšiemu au. Vďaka starostiam sa cítime akosi viac zodpovední, ako keď naše starosti fungujú. nie je. Podkopáva to vašu silu pre dnešok a oberá vás o radosť v daný moment. Strach je stávkovanie proti sebe, proti svojej budúcnosti. Naučil som sa plánovať ako môj otec, ale bez väčšiny starostí. Stále to prichádza, shiiiiiiit to stále prichádza každú hodinu, ale ja som to s vďačnosťou zatvoril. Zapájam svoju silu do vďačnosti a z tejto pozície sa robia tie najlepšie rozhodnutia a prehlbujú sa vzťahy. #Vďačnosť #Vďačnosť #Prerušenie ÚzkosťVďakou #Byť Prítomný #Žiť tu #NotInYourHead #MomOf2 #RecoveringWorrier #Prevezmite kontrolu #PlugIntoThePowerOfPositivity

Príspevok zdieľaný používateľom Jae Hardwick (@mrsjaeh) 8. marca 2020 o 11:58 PDT

To veľmi pomohlo, pretože rodina bola dobre zabezpečená, ale tieto črty jej otca sťažovali Jennifer vyrovnať sa s jej vlastnými pocitmi a vzťahmi, ktoré mala s inými ľuďmi: „Nepamätám si okamih, keď bol môj otec bezstarostný. . Vždy som premýšľal, kedy príde deň, keď nebude nič, čo by potrebovalo jeho starosti a pozornosť. Jennifer však teraz pracuje na svojej úzkosti a obavách, pretože si uvedomuje dôvody týchto pocitov a ide to dobre.

Od prvých rokov Jennifer rada čítala knihy, kreslila a maľovala, od svojich piatich rokov tiež rada plávala. Jennifer zdieľané Keďže jej matka bola vždy veľmi oporou, raz dokonca súhlasila s oslavou Jenniferiných narodenín 4. apríla namiesto 4. januára, keď sa Jennifer sťažovala, že neznesie zimu a chlad a chcela, aby sa jej narodeniny preniesli na jar. Na jej počudovanie matka súhlasila!

Vzdelanie

Jennifer zmaturovala na miestnej strednej škole v Saint Louis v roku 2001, potom sa zapísala na Kalifornskú luteránsku univerzitu, kde v roku 2004 ukončila bakalársky titul z literatúry.

Kariéra

Jennifer začala svoju kariéru na pozícii asistentky producenta, kým nebola povýšená a sama sa nestala producentkou. V roku 2004 začala pracovať v agentúre Creative Artists Agency, talentovej a športovej agentúre so sídlom v Los Angeles. Počas tých rokov bolo pre Jennifer veľké šťastie, že tam začala svoju kariéru, pretože to bola jedna z najvplyvnejších a dominantných talentových agentúr v USA. Spoločnosť mala viac ako 1800 zamestnancov a spravovala obrovské množstvo prestížnych klientov z Hollywoodu. Jennifer tam pracovala až do roku 2005, pričom získavala skúsenosti, ktoré jej veľmi pomohli v ďalšej kariére.

Koncom roku 2005 Jennifer najala iná uznávaná spoločnosť, Paradigm Talent Agency, ktorá mala viacero kancelárií po celých USA a spravovala tiež veľa známych hercov, tanečníkov, spevákov atď. Jennifer si prácu v nej tak užívala, že stále tam pracuje, od roku 2020.

Písanie a uvažovanie nad vlastným životom

Ako publicistka Jennifer využíva niekoľko platforiem na rozvoj svojej spisovateľskej kariéry a zručností. Na svojom instagramovom účte píše príspevky o rodičovstve, živote, vzťahoch a rodine a zdieľa svoje názory na rôzne situácie, ktorým v živote čelí. Snaží sa tiež analyzovať svoj súčasný vnútorný stav, píše podrobné prehľady o svojich pocitoch a snaží sa odhaliť ich zdroj, pretože je presvedčená, že s jeho pocitmi sa možno vysporiadať len vtedy, keď skutočne pochopíme, odkiaľ pochádzajú.

jej Instagram účet sleduje viac ako 110 000 ľudí, ktorí sa v komentároch delia aj o svoje životné skúsenosti s Jennifer.

Jennifer má osobné webovej stránky , na ktorej zdieľa nielen svoje myšlienky, ale aj veci, ktoré ju inšpirujú a robia jej dni o niečo krajšími. Stránka má štyri kategórie, jedna je Food For Thought a väčšinou opakuje príspevky, ktoré Jennifer zdieľa na svojom účte na Instagrame, čím dosahuje múdrosť, ktorá sa zaoberá každou situáciou, do ktorej sa dostane. Druhou kategóriou je Inšpirácia a Jennifer zdieľa čokoľvek, čo ju inšpiruje alebo motivuje, napríklad knihu, film alebo pieseň. Tretia kategória stránky, Eye Candy, je určená na zdieľanie všetkého, čo robí Jenniferine oči šťastnými, či už by to bol pekný rúž, krásny hrnček kávy alebo hotel, do ktorého cestovala so svojimi deťmi a manželom.

V neposlednom rade je to kategória Good Eats, v ktorej sa Jennifer podelila o recepty, vďaka ktorým bude človek zdravý, sýty a nezaberie veľa času na varenie.

Osobný život, manžel Omari Hardwick

Jennifer je vydatá za populárneho amerického herca Omariho Hardwicka. Stretli sa na začiatku roku 2000, ale Omari mala vtedy iný vzťah. Po skončení tohto vzťahu začali Omari a Jennifer spolu chodiť a nakoniec sa 4. mája 2012 vzali. Pár má dve deti, dcéru Novu a mladšieho syna Brave Hardwicka. Jennifer sa raz podelila o to, že materstvo ju veľmi zmenilo, aj keď na to nebola vôbec pripravená.

Cíti sa však požehnaná, že má rodinu s dvoma deťmi, pretože sa rada vyrovnáva s problémami rodičovstva: „Neexistuje žiadna práca, ktorú by som mala, žiadny titul, ktorý by som zastávala, ktorý by ma nútil používať všetkých tak ako Materstvo Materstvo vás vysychá a napĺňa vás plnšie, ako ste kedy vedeli, že je fyzicky, emocionálne alebo duchovne možné,“ povedala. píše na svojom účte na sociálnej sieti.

Žiaľ, medzirasové manželstvo Jennifer a Omariho nedokázalo udržať niektorých Omariho nasledovníkov pokojných. Dostal viac a viac komentáre a správy na jeho profiloch na sociálnych sieťach, ktoré urážali jeho manželku za to, že sa oženil s bielou ženou. Dvojica sa musela brániť tvrdením, že ich životná voľba nie je nikoho iného, ​​iba ich.

Kto je Omari Hardwick?

Omari Latif Hardwick, narodený 9. januára 1974 v Savannah v štáte Georgia USA, písal poéziu každý deň, odkedy sa naučil písať. Pokračoval v hereckej kariére, debutoval ako Lameck vo filme Kruhy v roku 2002. Neskôr získal úlohu Byrona v komédii Beauty Shop (2005), Carla Billingsa vo filme The Guardian (2006) a Sgt. Marcus Williams vo filme Kick-Ass (2010). Preslávila ho aj rola Chopshopa Jaya vo filme The A-Team (2010). Od roku 2009 do roku 2010 bol Omari v hlavnej úlohe filmu Dark Blue, kde stvárnil Tya Curtisa, za túto úlohu bol nominovaný na cenu NAMIC Vision – najlepší výkon, dráma v roku 2011.

V rokoch 2013 až 2014 hral Andreho Danielsa vo filme Being Mary Jane, pričom bol nominovaný na viacero ocenení vrátane Image Award za vynikajúceho herca v dramatickom seriáli v roku 2015.

Od roku 2020 stále hrá úlohu Jamesa Ghosta St. Patrick v seriáli Power, v ktorom hral od roku 2014 a za ktorý bol Omari nominovaný na cenu BET za najlepšieho herca v roku 2017. Pred Jennifer mala Omari vzťah so ženou nemeckého a indiánskeho pôvodu, ktorú jej rodina zavrhla za to, že mala vzťah s mužom inej rasy. V roku 2008 porodila mŕtveho syna, čo spôsobilo jej a Omarimu veľký smútok. Jennifer pomáha Omarimu prekonať túto tragédiu, pretože stále cíti bolesť zo straty.

Záľuby, obľúbené veci a zaujímavé fakty

Jenniferin obľúbený herec je Robert Downey, Jr., a jej obľúbená herečka je Emma Stone. Má rada talianske a kontinentálne jedlá. Jej obľúbeným cestovateľským cieľom je Paríž. Jej obľúbená farba je červená.

pridané Jae Pfautch Hardwick na Nedeľa 17. júla 2016

Vzhľad

Jennifer má dlhé tmavohnedé vlasy, ktoré si predtým odfarbila na blond. Má šedo-zelené oči. Jennifer je vysoká 5 stôp, 1,79 m, váži okolo 70 kg a jej dôležité štatistiky sú 35-28-36. Jennifer často chodí do posilňovne alebo cvičí doma v miestnosti plnej športových potrieb. Na tele má niekoľko tetovaní.

Čistý majetok a plat

Od roku 2020 sa odhaduje, že čistý majetok Jennifer bude okolo 1,5 milióna dolárov . Čo sa týka jej manžela Omariho Hardwicka, jeho údajné bohatstvo sa skončilo 5 miliónov dolárov .