• Hlavná
  • Herci
  • Životopis JayR Tinaca (Iný život) – Transgender? Wiki

Životopis JayR Tinaca (Iný život) – Transgender? Wiki

Obsah

Kto je JayR Tinaco? Wiki Bio

JayR Tinaco sa narodil v Manile na Filipínach 4. januára 1991 – jeho znamenie zverokruhu je Kozorožec a má filipínsku aj austrálsku národnosť. On je herec , možno najlepšie známy pre jeho stvárnenie Zayna Petrossiana vo webovom seriáli sci-fi drámy Another Life, ktorý mal premiéru 25. júla 2019 a JayR sa zatiaľ objavil v 10 epizódach. V seriáli hrajú Katee Sackhoff, Blu Hunt a Samuel Anderson a je o kapitánke vesmírnej lode a jej posádke, ktorí sa vydávajú na nebezpečnú misiu, aby našli pôvod mimozemského artefaktu.

Zayn trpezlivo čaká na nástup na loď #Iný Život #Už čoskoro #SKUTOČNE čoskoro @netflix

pridané JayR Tinaco na Pondelok 6. mája 2019

Detstvo a vzdelanie

JayR sa narodil filipínskemu otcovi, ktorý bol lekárom, a austrálskej matke, ktorá učila na strednej škole. Prvé roky strávil v Manile predtým, ako sa jeho rodina presťahovala do Queenslandu v Austrálii, kde sa zapísal na verejnú strednú školu a bol fyzicky aktívny, hral futbal a tenis, pričom bol jedným z najlepších študentov vo svojej triede. Tam sa začal zaujímať o herectvo a bol členom školského dramatického klubu, kde sa objavil takmer vo všetkých hrách hraných v škole a niekoľko vystupovalo v miestnom divadle.

Po imatrikulácii v roku 2009 sa nezapísal na vysokú školu, ale pokračoval v kariére herca.

Kariéra ako herec

Kým ešte študoval, JayR pracoval v Sydney v pohostinskom priemysle, aby sa mohol finančne podporovať, zatiaľ čo navštevoval konkurzy na úlohy vo filmoch a televíznych seriáloch.

Svoju hereckú kariéru odštartoval v roku 2009, keď stvárnil uväzneného študenta v romantickom dramatickom seriáli Summer Bay (Home and Away), v ktorom si zahrali Ray Meagher, Lynne McGranger a Emily Symons, o ľuďoch žijúcich v Summer Bay v Sydney v Novom Južnom Walese. .

Predstavujeme vám Zayna! Ďalší život sa bude vysielať celosvetovo 25. júla iba na Netflixe! ⭐️

pridané JayR Tinaco na Utorok 16. júla 2019

Séria sa vysiela od roku 1988 a získala 45 ocenení a bola nominovaná na 104 ďalších. V roku 2012 hral Alana v krátky sci-fi dramatický film Your Life Again , ktorý režírovala a napísala Simone Pietro Felice a v ktorom si zahrali Amie Bransgrove a Jes Laverack. Je o chlapcovi, ktorý nie je spokojný so svojím životom a každú noc má zvláštne sny. V roku 2014 si JayR zahral The Drag Queen v krátkom dramatickom filme Showboy, ktorý je o mladom mužovi, ktorý po smrti svojej matky bojuje s depresiou.

V roku 2015 sa JayR objavil ako Jacob v krátkom komediálnom filme The Wake of Leigh Joel Scott, ktorý režíroval a napísal Leigh Joel Scott a hrali v ňom Maite Bassa, Andrew Groundwater a Kate Hardy, pričom v tom istom roku stvárnil vedľajšiu postavu Dana. v romantickom dramatickom športovom filme Utop sa, príbeh troch plážových záchrancov, ktorých noc sa stáva nebezpečnou a životu nebezpečnou. Film bol hitom, získal šesť ocenení a tri ďalšie bol nominovaný.

Nasledujúci rok JayR stvárnil Qi v komediálnom dramatickom seriáli Rake, v ktorom hrali Richard Roxburgh, Matt Day a Kate Box, o právnikovi, ktorý obhajuje tých, ktorí spáchali tie najhoršie zločiny, ako je bigamia a kanibalizmus. Séria získala osem ocenení a bola nominovaná na 30 ďalších.

Jedna z jeho najnovších úloh bola v romantickom komediálnom filme Always Be My Maybe v roku 2019, v ktorom hrali Ali Wong a Randall Park a ktorý je o Sashovi a Marcusovi, ktorí spolu začali chodiť po tom, čo sa prvýkrát videli po 15 rokoch.

Film vyhral Chicago Independent Film Critics Circle Award za najlepšiu pôvodnú pieseň a bol nominovaný na dve ďalšie ceny.

Milujte život a vzťah. Je transgender?

Všeobecne sa verí, že JayR je transgender, pretože je to muž, ktorý sa podľa všetkého rád prezlieka za dievča a nalíči sa. V jednom zo svojich rozhovorov uviedol, že sa identifikuje ako nebinárny a používa zámená „on“ a „oni“. Nehovoril o tom, či ho priťahujú muži alebo ženy, ale tí, ktorí nie sú binárni, sú zvyčajne priťahovaní k obom pohlaviam. JayR je podporovateľom LGBT komunity , všeobecne sa verí, že je bisexuál.

Bol videný so ženami pri mnohých príležitostiach a niektorí z jeho fanúšikov uviedli, že ho videli byť príliš blízko jednej z jeho najlepších kamarátok, zatiaľ čo iní uviedli, že tiež trávi čas s mužmi a zdá sa, že je si blízky. aj im. Od dnešného dňa sa zdá, že JayR je single.

Záľuby a iné záujmy

Keďže JayR strávil nejaký čas prácou ako barman, je veľmi dobrý vo výrobe kokteilov a rád chodí na párty a popíja sa so svojimi priateľmi. Obľúbený herec rád cestuje, navštívil niekoľko európskych krajín ako Nórsko či Anglicko, pracovne aj zábavne bol aj v USA. Má rád výlety po cestách a jeho obľúbeným obdobím je leto, pretože rád pláva v oceáne a hrá plážový volejbal.

Je milovníkom zvierat a má psieho miláčika.

JayR vo svojom voľnom čase rád pozerá filmy a niektorí z jeho obľúbených hercov a herečiek sú Jim Carrey, Robin Williams a Emma Watson, zatiaľ čo niektoré z jeho obľúbených filmov sú The Fault in Our Stars, Brokeback Mountain a Good Morning Vietnam. Rád sleduje aj televízne komédie – dva z jeho obľúbených sú Priatelia a Ako som spoznal vašu matku.

Vzhľad a čistý majetok

JayR má 29 rokov. Má stredne dlhé hnedé vlasy a hnedé oči, je vysoký 5 stôp 7 palcov (1,7 metra) a váži približne 61 kg. Od mája 2020 jeho čistý majetok sa odhaduje na viac ako 300 000 dolárov.