• Hlavná
  • Herci
  • Životopis Jane Douglasovej (mimo Xbox), vek, výška, manžel

Životopis Jane Douglasovej (mimo Xbox), vek, výška, manžel

ObsahKto je Jane Douglas (mimo Xbox)? Wiki životopis

Jane Douglas sa narodila v Anglicku 28. januára 1988 – jej znamenie zverokruhu je Vodnár a má britskú národnosť. Je moderátorkou televíznej show a herečkou , azda najznámejší ako hostiteľ a spolueditor dokumentárneho seriálu Outside Xbox, ktorý sa vysiela od roku 2009 a v ktorom momentálne hrajú Andy Farrant a Mike Channell.

Prehliadka denne zásobuje svojich fanúšikov videami súvisiacimi s Xbox One a Xbox 360, pričom pokrýva aj množstvo iných tém, ktoré nesúvisia s Xboxom.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

momentálna nálada: klobúk

Príspevok zdieľaný používateľom Jane Douglasová (@penny_dreadful) 24. mája 2020 o 13:39 PDT

Raný život a vzdelanie

Jane bola vychovaná v Londýne spolu so svojou mladšou sestrou ich britským otcom, ktorý bol programátorom, a ich čínsko-malajzijskou matkou, ktorá bola sekretárkou v miestnej spoločnosti zaoberajúcej sa informačnými technológiami (IT). O počítače sa začala zaujímať vďaka svojmu otcovi, pričom videohry začala hrať už vo veľmi ranom veku – jej prvou konzolou bola PlayStation 1, ktorú začala hrať ako osemročná, pričom jej obľúbené hry boli Pandemonium a Crash Bandicoot.

Prešla na PC hry predtým, ako dostala svoj prvý Xbox – hrala Xbox One aj PlayStation 4, ale uprednostňuje Xbox One.

Jane navštevovala miestnu londýnsku strednú školu, na ktorej sa väčšinou zameriavala na učenie sa o počítačoch a hranie videohier, než na šport. Po imatrikulácii v roku 2006 sa zapísala na Warwick University v Anglicku, kde nakoniec v roku 2012 ukončila magisterský titul z fyziky.

Kariéra herečky a moderátorky televíznych relácií

Jane odštartovala svoju kariéru v roku 2012, keď spolu s Andym Farrantom a Mikeom Channellom pôsobila ako režisérka, spisovateľka a producentka 10 epizód 58 krátkeho dokumentárneho seriálu Show of the Week. Prehliadka vysielala svoje epizódy v troch sezónach do roku 2019 a väčšinou sa týka záležitostí súvisiacich s Xbox One.

V roku 2014 bola Jane moderátorkou 11 epizód zo 108 televízneho seriálu Videogame Nation, v ktorom hrali John Robertson, Dan Maher a Ellie Gibson a ktorý má štyri sezóny.

Špeciálne poďakovanie získala za pomoc pri tvorbe hororového filmu Livescream režisérky a scenáristky Michelle Iannantuono v roku 2018, v ktorom si zahrali Tiffani Brown, Austin Butts a Maddie Casto a ktorý sleduje streamera, ktorý pri hraní strašidelnej videohry dokáže preniesť duchov do reálneho sveta – film získal dve ceny a päť ďalších bol nominovaný. V tom istom roku sa Jane objavila bez uznania ako Sixer akčný dobrodružný sci-fi film Ready Player One , ktorý režíroval Steven Spielberg a v ktorom si zahrali Tye Sheridan, Olivia Cooke a Ben Mendelsohn.

šťastný čínsky nový rok, ktorý vám prináša červená farba a toľko jedla, koľko sa mojej mame zmestí na stôl xxx

pridané Jane Douglasová na Piatok 16. februára 2018

Film je o svete virtuálnej reality OASIS, ktorý dostane ten, kto v ňom nájde veľkonočné vajíčko – mal obrovský úspech, pretože získal 11 ocenení a bol nominovaný na 53 ďalších, vrátane Oscara za najlepší počin. vo Visual Effects pre Rogera Guyetta, Gradyho Cofera, Matthewa E. Butlera a Davida Shirka.

Najnovšia rola Jane bola v roku 2019 v krátkom hudobnom videu The Oxventurers Guild: Literally Everyone Else in the World v réžii Jonathana Garnhama a Jamesa Hillsa, v ktorom si zahrali Mike Channell a Johnny Chiodini.

Miluj život a manžela

Jane tajila detaily svojho milostného života pred pozornosťou médií, ale je známe, že už roky chodí s Andym Farrantom, zatiaľ čo sa hovorí, že sa vzali 1. septembra 2018, keďže na imgur boli nahrané fotografie. com urobený počas svadby, ale ani Andy, ani Jane o tom nehovorili. Používateľ „sherriechristain1968“ komentoval na stránke reddit.com webová stránka, ktorá tvrdila, že sa pokúsil urobiť prieskum týkajúci sa vzťahu týchto dvoch a toho, či sú alebo nie sú manželia, ale skončil sa vyhrážaním ich priateľa na Instagrame.

Podľa klebiet, ktoré sa šíria internetom, sú Jane a Andy spolu už viac ako päť rokov, zatiaľ čo nie je isté, či sú alebo nie sú manželia.

Záľuby a iné záujmy

Jane je nadšená cestovaním a bola po celej Európe, navštívila krajiny ako Taliansko, Španielsko a Francúzsko, pričom pri mnohých príležitostiach bola aj v USA, väčšinou v Los Angeles v Kalifornii a New Yorku. Je bojovníčkou za ľudské práva a rovnosť medzi mužmi a ženami, medzi náboženstvami a rasami a podporovala ľudí počas ich protestov Black Lives Matter po tom, čo černocha zabil v USA policajt, ​​ktorý mu kľakol na krku.

Rada sa oblieka a robí cosplay a príležitostne pridáva fotky svojich herných postáv na jej instagramový účet .

Rád pozerá filmy neskoro v noci a jej obľúbeným hercom a herečkou sú Robert De Niro a Julia Roberts, pričom niektoré z jej obľúbených filmov sú trilógia Krstný otec, Taxikár a Stratené v preklade.

čistý majetok Jane

Janin čistý majetok bol odhadnutý na viac ako 2 milióny dolárov od júna 2020. Má dlhé hnedé vlasy a jej oči sú tiež hnedé, pričom je vysoká 5 stôp (1,65 m). Jane má 32 rokov.