• Hlavná
  • Herci
  • Životopis írskej herečky Kerry Condon – manžel, čistá hodnota

Životopis írskej herečky Kerry Condon – manžel, čistá hodnota

ObsahKto je Kerry Condon?

Kerry Condon je renomovaná írska herečka, ktorá si od mladosti neúnavne išla za svojím snom v robustnom zábavnom priemysle a k hviezde sa dostala vďaka úlohám vo filmoch Rím a Better Call Saul.

Kerry Condon Znamenie zverokruhu, raný život, rodina a vzdelanie

Kerry bol Narodil sa v znamení zverokruhu Kozorožec 4. januára 1983 v Thurles v Írsku a mal to šťastie, že vyrastal v malom mestečku, ktoré je domovom mnohých významných národov, ako je Thomas Tony Ryan, miliardársky podnikateľ, filantrop a spoluzakladateľ spoločnosti jedna z najväčších európskych leteckých spoločností (Ryanair) a William Bradshaw, superkvalifikovaný chirurg, ktorý sa zúčastnil Krymskej vojny v rokoch 1853-1856.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Včera večer premiéra Avengers Endgame Ďakujem @simonerocha_ za šaty a @jeromecrousseau za topánky ❤️ @amberdmakeup @ashleyzohar

Príspevok zdieľaný používateľom Kerry Condon (@kerrycondon) 23. apríla 2019 o 10:19 PDT

Kerry Meno svojho otca však verejnosti nezverejnila, prezradila, ako choval kone a naučil ju všetko, čo o nich má vedieť. Má bratranca Richarda, ktorý je džokejom a žije vo Švédsku – pre túto vzdialenosť sa len zriedka rozprávajú. Ako dieťa trávila Kerry veľa času so svojou rodinou, navštevovala tradičné trojdňové konské festivaly, ktoré sa konali na dostihovej dráhe Thurles.

Condon nastúpila na strednú školu neďaleko svojho rodného mesta a ako dieťa často navštevovala letné školy, kde sa naučila herectvo.

Condon mala silné nutkanie venovať sa herectvu, keď bola mladá, dokonca napísala ručne písaný list spoluzakladateľovi Creative Artists Agency, Michaelovi Ovitzovi, keď mala len 10 rokov, požiadala ho o osobného agenta. Kerry trávila väčšinu času na letných školách herectvom, milovala hosťovanie inscenovaných rozhovorov so svojimi priateľmi zo školy a usilovne sa snažila nájsť a zapísať sa do cenovo dostupných kurzov pre hercov.

Osobný život Kerry Condon, vydatá a deti

Condon je veľmi súkromná žena a samozvaná introvertka, ktorá zachovávala svoj vzťahový život diskrétne, čo sťažuje zistenie, či sa práve s niekým stretáva.

Svoje osobné záležitosti držala ďaleko od médií, čo jej umožnilo sústrediť sa viac na svoju kariéru. Prezradila však, že v minulosti randila s jedným mužom, ktorý nemal nič spoločné s herectvom a filmami, a prezradila, ako sa jej páčilo byť s takýmto partnerom. ona nemá deti.

Kerry rada trávi čas jazdou na koňoch, je to jej koníček, inšpirovaný jej otcom, keď bola mladá. Počas rozhovoru odhalila svoje jazdecké umenie, keď prezradila, ako by sa na každom type koňa malo jazdiť.

Je bojovníčkou za práva zvierat, ktorá výrazne prispieva k rastu organizácie tým, že ponúka štedré dary charitatívnym organizáciám aktivistov za práva zvierat. Adoptovala si dvoch psov z ulíc L.A.

Kerry Condon Profesionálna kariéra a ocenenia

Kerryho poháňala vášeň pre herectvo jej opustiť rodinu vo veku 16 rokov a venovať sa profesionálnej hereckej kariére. Vďaka tomu si jej rodičia uvedomili, ako vážne to myslela so svojimi vášňami, ktorých sa obávali, no len ju chránili a nechceli, aby bola v tejto oblasti sklamaná, ak by sa niečo pokazilo.

Vo veku 19 rokov Condon prevzala úlohu Mairead v hre produkovanej Martinom McDonaghom. Poručík z Inishmore , vystúpil v Royal Shakespeare Company. Účinkovala aj v renomovanom Lyceum Theatre v New Yorku – počas tejto inscenácie zložila s Pogues pieseň The Patriot Game.

Mnohí poznajú Kerry pre jej úlohu v seriáli HBO Rím ako Octavia of Julii a ako Stacey v Better Call Saul z AMC. V súčasnosti hrá ako Laura v najnovšej komédii Sharon Horganovej, Woman on the Verge.

Na rozdiel od svojej postavy v šou hovorí, že vie, čo chce od svojho života. Hrala v mnohých filmoch ako Masha vo filme Posledná stanica, Clara vo filme Walking Dead a vyjadrila F.R.I.D.A.Y., umelú inteligenciu vo filmoch Avengers z Marvel Studios.

Condon má dve ocenenia v roku 200 - Drama Desk Award pre Cripple of Inishmaan za vynikajúci herecký výkon a Lucille Lortel Award pre Cripple of Inishmaan za vynikajúcu herečku.

Kerry Condon Čistá hodnota

Kerry mala šancu zarobiť impozantnú sumu peňazí prostredníctvom herectva a svojho prosperujúceho podnikania ako jazdkyňa. Tvrdá práca a výber najvhodnejších projektov jej priniesli obrovský úspech a prinútili ju získať veľký záujem zo strany publika, čo jej do roku 2020 zarobilo približne 2 milióny dolárov. Jej čisté imanie čoskoro porastie, keďže jej už bolo pridelených množstvo ďalších projektov. .

Merania a vlastnosti tela Kerryho Condona

Condon bol obdarený lákavou krivkou, primeranou výškou a neodolateľnou formou ľudského tela. Ako je vidieť u mnohých Írov, Condonove vlasy je prirodzene červená, dlhá a kučeravá, má svetlohnedý odtieň a má sivé oči. Je vysoká 5 stôp 3 palce (1,6 m), váži okolo 115 libier (52 kg) a jej vitálne štatistiky sú 33-26-34. Kerry, ktorá je oboznámená so športom na koni už od mladosti, využíva fyzické cvičenie, ktoré ju udržiava štíhlu a fit.