Životopis Heather Taddyovej: Vek, výška, manžel, čistá hodnota

ObsahKto je Heather Taddy?

Heather Taddyová je americká televízna osobnosť, ktorá je možno najviac uznávaná ako dokumentarista, ako aj ako vyšetrovateľ paranormálnych javov a lovec duchov, najlepšie známy z účinkovania v reality show Paranormal State TV A&E Network. Okrem toho je uznávaná za hlavnú úlohu v sci-fi dokumentárnom seriáli Alien Highway.

Raný život a vzdelávanie

Heather bola narodený v znamení zverokruhu Škorpión dňa 16thnovembra 1985 v Altoone v Pensylvánii a je americkej národnosti a bieleho etnika.

Neexistujú žiadne ďalšie relevantné podrobnosti týkajúce sa členov jej rodiny alebo rodinného zázemia.

Po imatrikulácii na miestnej strednej škole Heather zapísala sa na Pennsylvánsku štátnu univerzitu, kde študovala teóriu médií a filmu so zameraním aj na francúzsky jazyk. Počas posledného ročníka sa zúčastnila prednášky o paranormálnych aktivitách, ktorú usporiadala jedna z najznámejších amerických paranormálnych vyšetrovateľov a jasnovidcov – Lorraine Warren – ktorá ju inšpirovala stať sa členkou renomovanej Penn State’s Paranormal Research Society – PRS.

Venované Paranormal

Stanete sa silne inšpirovanými a zaujatými, Heather začala sama robiť paranormálne výskumy. S baterkou a videokamerou, ona dokonca vzali skupiny priateľov na rôzne exkurzie a výlety, aby preskúmali miesta, o ktorých sa predpokladá, že sú strašidelné po celých štátoch, a zdokumentovali tieto jedinečné zážitky. Menej ako rok po ukončení štúdia na Penn State začala Heather pracovať po boku svojich vzorov Eda a Lorraine Warrenových.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Príspevok zdieľaný Somewhere In The Skies Podcast (@somewhereskiespod)

Paranormálny stav

K väčšej význačnosti mladých Heather prišla koncom roka 2007, keď sa začala objavovať ako členka posádky vtedajšej novej reality show A&E Networks – Paranormálny stav . Po študentskom vysokoškolskom klube, notoricky známej PRS štátu Penn, dej sleduje skupinu siedmich mladých vyšetrovateľov, ktorí skúmajú rôzne strašidelné lokality a javy v USA. Každá epizóda pokrývala iný paranormálny príbeh, od pomoci ľuďom, ktorí vidia mŕtvych prostredníctvom exorcizmu a pohanských očistných procesov, až po odhaľovanie a lov duchov, navštevovanie rôznych miest, ako sú opustené nemocnice, väznice a psychiatrické ústavy.

Napriek rôznym kritikám, od označenia za strašidelné a desivé až po „jednu z najhorších televíznych relácií“, celé toto úsilie určite prinieslo obrovskú dávku popu.

laritu a slávu Heather Taddyovej. Objavila sa v celkovom počte 43 epizód počas piatich sezón šou, než bola nakoniec v polovici roku 2011 odvolaná.

Ďalšie vrcholy kariéry

Po úspechu s Paranormal State show v nasledujúcom roku 2012 Taddy sa objavil v epizóde webovej reality série Ghost Bait.

Po trojročnej odmlke sa v roku 2015 vrátila na malú obrazovku a objavil ako hostiteľ v sérii krátkych hororových filmov, ako sú Rawhead, Pôvod druhov, Jones a Revelations.

V roku 2017 Heather skúsila šťastie za kamerami, tentoraz ako producentka a autorka krátkeho hudobného videa s názvom Space Doll. V roku 2019 sa objavila v epizóde s názvom Halloween Spooktacular 4 televízneho komediálneho seriálu Fashion Trashin, v ktorom stvárnila úlohu Espidery Van Hellthing.

Mimozemská diaľnica

Najväčší prelom v Taddy's kariéra od Paranormal State sa odohrala neskôr v roku 2019, keď sa spojila s jedným z najznámejších amerických vyšetrovateľov UFO Chuckom. Zukowski a jeho syna Daniela v seriáli mysterióznych televíznych sci-fi dokumentov Mimozemská diaľnica . The šou sleduje vyššie uvedenú trojicu v snahe nájsť definitívny dôkaz existencie UFO pozdĺž tzv. Mimozemská diaľnica “ – notoricky známa diaľnica NV-375 v Nevade, blízko oblasti 51.

Osobný život

Napriek jej popularite a pravidelnému vystupovaniu pred kamerami, Heather podarilo udržať jej súkromný život ďaleko od pozornosti masmédií, pretože nie sú dostupné žiadne informácie o jej osobných záležitostiach a romantických vzťahoch. Napriek kolujúcim fámam, že bola vydatá za svojho kolegu Ryana Buella, ktoré boli neskôr popreté, neexistujú žiadne relevantné podrobnosti o jej histórii randenia.

Keď nehľadáte paranormálne javy, Taddy sa venuje hudbe, keďže je členkou punkového hudobného projektu s názvom Glowworms.

Udržiava si štíhle a tónované telo, je vysoká 5 stôp 4 palce (1,63 m) a má športové dlhé vlasy havranej farby.

Čistá hodnota

Ku koncu roka 2020 zdroje odhadovali, že celkovo Heather Taddy Čistý majetok sa točí okolo čísla 1,5 milióna dolárov, ktoré nahromadila najmä vďaka jej dlhodobej kariére vyšetrovateľky paranormálnych javov, ktorá v súčasnosti trvá viac ako 13 rokov.