• Hlavná
  • Herci
  • Životopis Hartleyho Sawyera – výška, rodičia, telo, gay?

Životopis Hartleyho Sawyera – výška, rodičia, telo, gay?

Hartley Sawyer je americký herec, spisovateľ a producent, ktorý sa dostal do popredia vďaka svojej úlohe Podlhovastého muža v populárnom superhrdinskom televíznom seriáli The Flash.

ObsahSkorý život

Hartley Thomas Sawyer sa narodil 25. januára 1985, čo z neho robí Vodnára. Jeho rodičia ho a jeho mladšieho brata Jansena vychovávali na farme v Goshene, Orange County, New York, USA. Jeho starý otec bol veterinár koní.

Vzdelanie

Vyštudoval Goshen Central High School a absolvoval alma mater svojho otca, Emerson College, v Bostone, Massachusetts, odbor divadlo a filozofia.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Roztržitá jazda je bezohľadná. Pripojte sa ku mne a @att a prijmite sľub #ItCanWait, že nikdy nebudete rozptyľovať šoférovanie na ItCanWait.com #DriveSafe

Príspevok zdieľaný používateľom Hartley Sawyer (@hartleysawyer) 19. septembra 2019 o 10:52 PDT

Kariéra

Prvý krok

Po vysokej škole začal svoju hereckú kariéru v roku 2006, keď dostal rolu v akčnom dobrodružnom filme s názvom Štvrtok v réžii Thadda Williamsa. Nasledovala séria krátkych filmov, ako napríklad Gizor & Gorm uvedený v roku 2006, Killian v roku 2008 a Delmer Builds a Machine v roku 2010.

TV debut

Jeho televízny debut sa udial v roku 2010, keď bol vybraný do hlavného obsadenia komediálno-dramatického seriálu Glory Daze. Žiaľ, pre slabé hodnotenie nebola obnovená na druhú sezónu.

Nasledujúcich pár rokov Hartley niekoľkokrát hosťoval v rôznych televíznych reláciách, kým mu nebola ponúknutá úloha Kylea Abbota vo filme The Young and the Restless. Prehliadka bola jednou z najdlhšie vysielaných telenovel v televízii vysielanej na CBS. Zostal v sérii približne osem mesiacov od 24. apríla 2013 do 27. januára 2014.

Web Series

Nasledovalo viac televíznych hosťujúcich vystúpení s rôznymi reláciami, ale len na jednu alebo dve epizódy. Keďže nebolo ponúknuté žiadne hlavné obsadenie alebo opakujúce sa úlohy, Hartley potom skúsil svoje šťastie vo Web Series.

V roku 2014 dostal rolu Dagra v komediálnom seriáli o superhrdinoch Caper, ktorý napísali a produkovali Amy Berg a Mike Sizemore. Táto webová séria mala deväť epizód a bola nahraná na kanál YouTube s názvom Geek & Sundy, ktorý založili Felicia Day a Kim Evey.

V roku 2015 mu bola ponúknutá úloha vedúceho pracovníka na Wall Street v krátkej filmovej dráme s názvom SPiN spolu s Wilsonom Clevelandom, ktorý hral úlohu finančného novinára. Napísal ju Cleveland a režíroval Noah Workman. Získalo cenu Webby v kategórii Individuálna krátka dráma.

S platformou YouTube, ktorá si každým rokom získava viac divákov, sa v roku 2016 pripojil k ďalšej sci-fi komediálnej webovej sérii s názvom Miss 2059, ktorá trvala tri sezóny. Po roku pracoval s CW Seed pre ďalšiu sci-fi/komédiu/hororovú webovú sériu s názvom Saving the Human Race, počas šiestich epizód.

Jeho najväčší zlom

V štvrtej sezóne série založenej na komiksoch DC, The Flash, úlohu inteligentného súkromného detektíva menom Ralph Dibny, tiež známy ako Elongated Man, dostal Hartley v júli 2017.

Prvýkrát sa objavil ako opakujúca sa rola v tej sezóne a do nasledujúceho roku sa tvorca a producent rozhodli povýšiť svoju rolu na séria pravidelná . Potom sa mu dostalo veľkej lásky a pozornosti od priaznivcov a kultu komiksových superhrdinov. Posledná epizóda pre 6. sériu bola odvysielaná 19. marca 2020. Jeho fanúšikovia sa nemusia obávať, pretože herec by stále zachraňoval svet ako Elongated Man spolu s The Flashom, ktorého stvárnil Grant Gustin, keďže CW obnovila show pre svoju siedmu sezónu. .

Osobný život

Hartley v súčasnosti žije v Los Angeles v Kalifornii od roku 2007.

Žije so svojimi dvoma adoptovanými psami Maggie a BeeGee, tiež známymi ako Baby Girl. Oboch týchto pitbulov našiel v Kill Shelter. Pokiaľ ide o randenie a vzťahy, je celkom súkromný. Nie je to vôbec nezvyčajné, keďže vyrastal ako introvert a len z rozmaru premýšľal o vstupe do školských hier. Od an exkluzívny rozhovor v časopise A Book Of ďalej povedal: ‚Bol som veľmi hanblivý. Pozeral som sa na to ako na nejakú výzvu, myslím, pretože som sa to bál. Aby som bol úprimný, tiež som mal v hlave myšlienku, že by mi to mohlo pomôcť spoznať dievčatá.“

https://www.facebook.com/394948764251561/photos/a.394948814251556/394949004251537/?type=3&theater

Dokonca aj pokiaľ ide o jeho účty na sociálnych sieťach, zriedka píše o svojej mame a mladšom bratovi, ale má k nim veľmi blízko. Keď je v práci zaneprázdnený, často mu jeho priatelia z detstva strážia psov. Keď nie je zaneprázdnený prácou, často ho vídať prechádzať a kempovať v rôznych národných parkoch v Amerike, ktoré miluje vonku.

advokácia

Hartley, ktorý je sám psím rodičom, trávi veľa svojho voľného času ako dobrovoľník v útulku pre zvieratá v Los Angeles Animal Services. Podporuje rôzne organizácie na ochranu zvierat a záchranné organizácie v Amerike, najmä Stand Up For Pitts Foundation, Angel City Pit Bulls a No-Kill Los Angeles. On je Vegetárian a nejedzte nič, čo obsahuje živočíšne produkty. Väčšina jeho príspevkov na Instagrame a Twitteri obsahuje hashtagy ako #standupforpitts a #adoptdontshop.

Účty na sociálnych sieťach, fámy a zaujímavé fakty

  • Je aktívny na Instagrame s viac ako 500 000 sledovateľmi a na Twitteri so 45 000 sledovateľmi.
  • Niektorí z jeho fanúšikov by často považovali istú Silje za svoju priateľku, ktorá s ním bola na Štedrý večer, keď vlani v decembri zdobil stromček vo svojom dome, ako je vidieť na videu, ktoré zverejnil na Instagrame. Na druhej strane, niektorí fanúšikovia sa pýtajú, či je gay kvôli svojej podpore LGBTQ komunity.
  • Ako tínedžer si kúpil VHS verziu trilógie Indiana Jones a pozrel si ju asi 40-krát alebo viac, pretože povedal, že prestal počítať, ale nikdy neprestal pozerať.
  • Jeho vysnívaná rola môže byť čokoľvek od westernov alebo veselých vianočných filmov alebo niečo ako postava Johna Wicka Keanu Reevesa.
  • Na základe príspevku na Instagrame, ktorý urobil 28. júna 2015, Hartley vyjadril svoje nadšenie a hrdosť na obhajkyňu občianskych práv a právničku Mary Bonauto, ktorá bola vybraná, aby diskutovala o prípade manželstva osôb rovnakého pohlavia, ktorý viedol k víťazstvu. Jeho popis znel: „Áno, #LoveWins – od piatkového rozhodnutia som prekypoval pýchou a emóciami, pretože nemôžem byť viac ohromený cťou, že zdieľam krv s touto úžasnou, odpornou osobou a právničkou Mary Bonauto. Mám problém vyjadriť pocity slovami. Aký inšpiratívny človek.“

https://twitter.com/HartleySawyer/status/1237066514248826880

Vzhľad

Je vysoký 1,93 m, má hnedé vlasy a hnedé oči. Neexistujú žiadne informácie o jeho hmotnosti, no je fyzicky zdatný, keďže pravidelne cvičí v posilňovni.

Čistý majetok

Hartley nikdy nemal prestávku vo svojej profesionálnej hereckej kariére, pretože začal pracovať v roku 2006 a zdroje odhadovali jeho čisté imanie na približne 3 000 000 miliónov dolárov začiatkom roku 2020.