• Hlavná
  • Herci
  • Životopis Garyho Anthonyho Williamsa: Manželka Leslie, Chudnutie

Životopis Garyho Anthonyho Williamsa: Manželka Leslie, Chudnutie

ObsahKto je Gary Anthony Williams?

Gary Anthony Williams sa narodil 14. marca 1966 v Atlante, Georgia, USA. Je to komik, herec a hlasový herec, možno najlepšie známy svojou prácou ako pravidelný hosť v televíznom seriáli Whose Line Is It Anyway? Robil tiež hlasovú prácu pre rôzne AAA videoherné tituly, ako napríklad Starcraft II: Heart of the Swarm a Starcraft II: Wings of Liberty.

Čistá hodnota Garyho Anthonyho Williamsa

Začiatkom roku 2020 sa čistý majetok Garyho Anthonyho Williamsa odhaduje na viac ako 2 milióny dolárov, ktoré zarobil úspešnou kariérou v zábavnom priemysle od roku 1999, najmä v mnohých populárnych televíznych programoch.

Už ste niekedy behali do kopca vo Fryman Canyone a had vyletel z boku tak rýchlo, že jediné, čo môžete urobiť, je...

pridané Gary Anthony Williams na štvrtok 30. mája 2019

Raný život a herecké začiatky

Gary Anthony vyrastal v neďalekom Fayetteville a lásku k herectvu objavil počas strednej školy. Prihlasoval sa na hodiny, keď ho omylom omylom dostal na hodinu drámy. Bol príliš lenivý na to, aby to napravil, a tak sa aj tak zúčastnil, čo viedlo k jeho túžbe pokračovať v kariére v tomto remesle. Po imatrikulácii zo strednej školy začal byť čoraz aktívnejší v komediálnom a divadelnom okruhu po Georgii, najmä v Atlante.

Objavil sa na Georgia Shakespeare Festival ako performer aj ako spisovateľ, no napokon sa stal ich súčasťou Na smiechu záleží , ktorá je najstaršou improvizačnou komediálnou skupinou v okolí.

Vystupoval v mnohých predstaveniach so skupinou a nakoniec získal niekoľko hosťujúcich rolí v televízii, vrátane filmu In the Heat of the Night, ktorý sa natáčal v Atlante. V túžbe získať viac príležitostí v tejto oblasti sa v roku 1998 presťahoval do Los Angeles a nasledujúci rok získal svoju prvú úlohu nemenovaného vykonávateľa The Amanda Show, ktorý sa objavil počas scénok s Judge Trudy, ktorú zastával rok.

Vzostup k sláve

V roku 2000 získal Williams väčšiu pozornosť, keď bol obsadený Stevieho otec Abe Kenarban v šou Malcolm in the Middle.

Situačná komédia sleduje život titulnej postavy Malcolma, ktorú hrá Frankie Muniz, keď prechádza dysfunkčnou rodinou, s ďalšími hviezdami seriálu vrátane Bryana Cranstona a Jane Kaczmarek. Relácia si počas celého svojho trvania získala množstvo pozitívnych recenzií a chvály a stala sa jednou z najúspešnejších v sieti Fox.

Zároveň bol pravidelným účinkujúcim v komediálnom seriáli Blue Collar TV, kde sa pripojil k Jeffovi Foxworthymu a Billovi Engvalovi. V roku 2000 pokračoval v práci v televízii s hosťovaním v populárnych reláciách tej doby ako Boston Legal a CSI: Crime Scene Investigation.

Našiel si tiež pravidelnú prácu v Adult Swim, nočnom programe pre Cartoon Network, pracoval na mnohých reláciách, ako napríklad v The Eric Andre Show ako hlasový hlásateľ, a začal sa venovať ďalšej práci s hlasom, keď hral postavu Riffa. Tamson vo filme Star Wars: Klonové vojny.

Hlasové herectvo a najnovšie televízne projekty

V roku 2010 Gary Anthony prepožičal svoj hlas záporákovi Thunderballovi vo filme The Avengers: Earth’s Mightiest Heroes. Pracoval aj pre niekoľko epizód Batman: The Brave and the Bold ako hlas záporáka Mongula. Pri práci s hlasom nezanedbával ani svoje živé herecké výkony, ako napríklad vo filmoch Dva a pol chlapa a Ako som spoznal vašu matku.

Gary Anthony Williams

Pokračoval aj vo svojej láske ku komediálnym skečom a improvizačnej práci, keď sa pripojil k šou Mad. V roku 2010 bol hlasovou postavou niekoľkých detských predstavení, vrátane Divokého západu šerifky Callie, v ktorom hrá Dusty Dan a Dirty Dan. V šou tiež vyjadril hlas pánovi McStuffinsovi Doc McStuffins .

V roku 2012 bol obsadený ako Lester, opakujúca sa postava v sitcome The Soul Man. Sleduje príbeh hviezdneho speváka, ktorý objaví vášeň pre kázanie, čo vedie ku komplikáciám s jeho rodinou, ktorá sa nechce vzdať života celebrity. Medzi jeho posledné projekty patrí oživenie televíznej show Whose Line Is It Anyway? ktorý sa znovu objavil v roku 2013.

Hlasuje aj pre programy Puppy Dog Pals a Star Wars Rebels.

Filmové dielo

Zatiaľ čo Williams bol známy najmä svojou televíznou prácou, celú svoju kariéru pracoval aj na filmoch. Medzi jeho najpozoruhodnejšie projekty patrí Undercover Brother a Harold & Kumar Go to White Castle, pričom ten druhý je príbeh, ktorý sleduje titulné postavy, a prvý diel série Harold & Kumar, v ktorom hrá Kal Penn spolu s Johnom Cho v komediálnom filme Stoner, nasledovanie dua v ich nezvyčajných snahách týkajúcich sa marihuany.

Robil aj hlasovú prácu pre filmy, ako to bolo počuť v Trúbke a labuti.

V roku 2013 stvárnil postavu Melvina vo filme House Party: Tonight’s the Night. V posledných rokoch sa viac sústredil na prácu s hlasom pre filmy, najmä vo filme Teenage Mutant Ninja Turtles: Out of the Shadows, ktorý mal veľa ťažkej CGI práce, ktorá sa točila okolo nezvyčajných postáv korytnačiek a ich nepriateľov. V roku 2018 vyjadril démonovi hlas v horore Truth or Dare, v ktorom hrali Tyler Posey a Lucy Hale, ktorý bol všeobecne prijatý. negatívne recenzie z dôvodu údajného nedostatku originality a strašenia.

Osobný život

Gary Anthony je ženatý s Leslie Williamsovou, hoci o svojej manželke alebo ich vzťahu hovorí len zriedka, pričom to drží mimo centra pozornosti. Je vegetarián a vyhlasuje sa za najväčšieho vegetariána žijúceho v štáte Kalifornia. Počas jeho neskoršej kariéry si mnohí jeho fanúšikovia všimli výraznú zmenu jeho postavy znížená hmotnosť výrazne a dokonca vyzerá mladšie, ako vyzeral, keď začínal svoju kariéru. Tvrdí, že každodenné cvičenie a znižovanie sacharidov výrazne pomohlo jeho zdraviu aj hmotnosti – poriadny budíček mal, keď zistil, že jeho váha sa pohybuje okolo hranice 360 ​​libier.