Životopis Garretta Wattsa: Vek, výška, čistá hodnota, priateľ

ObsahKto je Garrett Watts?

Garrett Watts bol vykreslený ako jeden z najnepredvídateľnejších YouTuberov, ktorý často na chvíľu opustí YouTube, potom sa vráti a nahrá videá a potom znova zmizne. Slávu si získal vďaka svojej osobitej postave. a jeho priateľstvo a neskôr aj románik s populárnym YouTuberom Shaneom Dawsonom.

Životopis Garretta Wattsa - Vek, detstvo a vzdelanie

Garrett Watts sa narodil 15. júna 1989 v Memphise, Tennessee, USA, neprezradil mená svojich rodičov, ale povedal, že má brata, ktorý sa volá Andrew.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Drahý vonku, milujem ťa a chýbaš mi a neviem sa dočkať, kedy sa s tebou opäť stretnem :-)

Príspevok zdieľaný používateľom Garrett Watts (@garrett_watts) 23. apríla 2020 o 11:49 PDT

Hoci sa narodil v Memphise, šiel na Stapley Junior High School v Mesa v Arizone, potom na komunitnú vysokú školu, no nakoniec sa mladý Garrett presťahoval do Kalifornie, kde sa zapísal na Kalifornskú univerzitu v Los Angeles študovať filmovú tvorbu. O kameru a video sa zaujímal už od útleho veku, svoju kariéru na YouTube začal až v roku 2012, no až v roku 2016 sa skutočne sústredil na to, aby sa na YouTube presadil.

Začiatky kariéry

V prvých niekoľkých jeho videách dokonca nevystupoval on sám, ale a žena menom Coco . Prvé video, v ktorom vystupoval sám, bolo nahrané v marci 2014, ale aj jeho vtedajšia priateľka Colleen Evansonová . V júni 2016 však natočil oficiálne úvodné video a od toho dňa nahráva tak pravidelne, ako len mohol. Garrett začal nahrávať vtipné videá, ktoré mu čoskoro priniesli pozornosť, ktorú hľadal. Pod názvom Will It Combo vytvoril sériu videí, v ktorých by spojil slané a sladké jedlo, ako napr Zmrzlina a Nachos .

Vystúpte na výslnie

Garrettova popularita na YouTube rástla a v tom čase sa už stal dobrými priateľmi s hviezdou YouTube Shane Dawsonom a začal sa objavovať v Shaneových videách, čo ešte viac posilnilo jeho slávu. Garrett rýchlo priťahoval nových sledovateľov, ale boli to aj jeho bláznivé a vtipné videá, ktoré pritiahli pozornosť verejnosti na prvom mieste. Garrett má teraz na svojom kanáli YouTube viac ako tri milióny fanúšikov a nazbieral viac ako 115 miliónov zobrazení svojich videí. Jeho najobľúbenejšie video je a prehliadka v malom dome , na ktorom sa jeho fanúšikovia nahlas smiali, ako na mnohých iných videách.

On tiež skúsila urobiť návod na líčenie Jeffree Star a s jeho problémy ako hromadič , snažil sa s pomocou kamarátov vysporiadať. Má kopec ďalších vtipných a zaujímavých videí, ktoré mu len pomohli dosiahnuť hviezdu, ktorú si dnes užíva.

Vzťah so Shaneom Dawsonom

Dve hviezdy YouTube sa zoznámili cez Tinder, na ktorom natrafil na svoj profil v roku 2016, a po niekoľkých správach medzi nimi bola bromance na svete. Začali sa stretávať a bol to Shane, kto bol hnacou silou Garrettovho začiatku na YouTube.

Garrett sa začal objavovať v Shaneových videách a po chvíli si získal pozornosť Shaneových nasledovníkov. Jeho priateľstvo sa zmenilo na románik, ktorý trval asi rok, kým sa rozišli. Napriek rozchodu zostali on a Shane dobrými priateľmi, a hoci sa nestretávajú tak často ako predtým, ich priateľstvo je stále pevné, hoci niektoré klebety tvrdia, že už nie sú priateľmi.

2019 prestávka

Väčšiu časť roka 2019 bol Garrett na YouTube neaktívny, takže fanúšikovia sa o neho začali báť, kde je a čo sa deje.

Hoci predtým niekoľkokrát zmizol z platforiem sociálnych médií, nikdy nie na tak dlho. Po štyroch mesiacoch však Garrett oznámil, že v rodine došlo k úmrtiu a to ho držalo mimo YouTube. V skutočnosti jeho strýko zomrel na rakovinu pankreasu v štvrtom štádiu.

Nedávne snahy

Vyzerá to, že Garrett opäť zmizol, jeho najnovšie video bolo nahrané v marci 2020, na ktorom sa Garrett pokúša vytvoriť rapovú skladbu len za 24 hodín s pomocou svojich priateľov . Všetci jeho fanúšikovia ho teraz volajú, aby sa vrátil k natáčaniu videí, no zatiaľ sa Garrett vyhýba všetkým tým rozruchom.

Garrett Watts Čistá hodnota, výška, hmotnosť a vzhľad

Garrett je teraz hviezdou YouTube a jeho bohatstvo rástlo podľa jeho úspechu na platforme na zdieľanie videí. Zdroje odhadujú, že Garrettov čistý majetok bude v polovici roku 2020 približne 800 000 dolárov. Okrem YouTube sa jeho bohatstvo zvýšilo aj vďaka sponzorským zmluvám, ktoré v priebehu rokov podpísal, okrem iného s Audible a 5Star Energy drinkom.

Garrett je známy svojou výškou, 6 stôp 4 palce (1,94 m) vysoký, pričom váži približne 185 libier ~ 84 kg. Má svetlohnedé vlasy a modré oči.

Garrett Watts Osobný život, Randenie, Priateľka, Gay

Garrett je otvorene gay, hoci v minulosti nahral niekoľko videí so svojou teraz už bývalou priateľkou Colleen Evansonovou. S pribúdajúcim vekom však objavil svoju pravú povahu a od jeho vzťahu so Shaneom Dawsonom chodil len s chlapmi. Nezverejnil však podrobnosti o svojom stave vzťahu, hoci fanúšikovia veria, že je vo vzťahu s Andrewom Siwickim a že títo dvaja dokonca žijú spolu.

Garrett Watts Správy, fakty

Keďže na YouTube chýbal, mnohí fanúšikovia sa pýtajú, kde je. No on urobil rozhovor pre Insider v ktorej porozprával o tom, čo momentálne robí, kde žije, pričom sa spätne pozrel aj na svoju kariéru a život.

Garrett je veľký fanúšik Harryho Pottera, má doma 13 prútikov a nosí okrúhle okuliare rovnako ako hlavná postava z kníh a filmov. Jeho zamilovanosť do Harryho Pottersa ho vylúčila zo strednej školy, keďže na hodine práce s drevom vyrábal prútik, o ktorom si jeho učiteľ myslel, že je to zbraň.