Životopis Floriana Munteanu (známy ako Viktor Drago v 'Creed 2')

ObsahKto je Florian Munteanu?

Florian Munteanu je rumunský boxer, herec a fitness model, ktorý získal svetovú slávu vďaka úlohe Victora Draga vo filme Creed II, druhom filme zo série Creed (2015). V súčasnosti je podpísaný s agentúrou Gersh so sídlom v Los Angeles a je veľvyslancom Super Kombat, čo je bojová organizácia so sídlom v Bukurešti v Rumunsku.

pridané Florian 'Big Nasty' Munteanu na Nedeľa 26. januára 2020

Životopis Floriana Munteanu - Vek, detstvo a vzdelanie

Florian Munteanu sa narodil 13. októbra 1990 v Mníchove v Nemecku s rumunskými predkami a do kresťanskej rodiny. Jej otec bol profesionálny športovec a boxer, čo malo na Floriana veľký vplyv, keďže sa silovému tréningu a cvičeniu začal venovať už v mladom veku. S pribúdajúcim vekom sa jeho záujem a angažovanosť v športe len zvyšovali a po strednej škole sa zapísal na univerzitu v Mníchove, kde študoval šport, médiá a event management.

Bakalársky titul získal v roku 2014.

Začiatky kariéry

V prvom ročníku na vysokej škole dostal Florian prezývku, ktorá ho sprevádzala počas celej jeho kariéry, Big Nasty. Bolo to kvôli mužnosti a jeho už tak silnej amatérskej boxerskej kariére. Florian sa však nikdy nestal profesionálnym boxerom, napriek tomu, že niektoré zdroje tvrdia, že ním je, no to mu nezabránilo stať sa fitness modelom.

Na Instagram začal nahrávať svoje fotky v posilňovni, vďaka čomu sa stal čoraz obľúbenejším. Za chvíľu mal na stole množstvo ponúk od rôznych modelingových agentúr a nakoniec podpísal zmluvu s agentúrou Gersh v Los Angeles v Kalifornii. Postupne sa zvyšoval aj počet jeho sledovateľov na Instagrame, vďaka čomu ho začalo vyhľadávať množstvo vysokoprofilových magazínov, čo jeho popularite len prospelo.

Vzostup ku hviezde

Florian sa okrem svojej stúpajúcej modelingovej kariéry začal venovať aj herectvu.

Debutoval v roku 2016 krátkym filmom Bogat, v ktorom stvárnil postavu menom Razvan. Následne si ho nevšimol nikto iný ako Sylvester Stallone, ktorý si myslel, že Florian je ideálny pre jeho pripravovaný film Creed II v úlohe Viktora Draga, syna Ivana Draga. Po niekoľkých rozhovoroch a konkurzoch cez Skype bol Florian menovaný hviezdou filmu, vedľa Michaela B. Jordana, Sylvestra Stalloneho a Tessy Thompsonovej. Film bol celkovo úspešný, získal niekoľko ocenení a v pokladniach zarobil vyše 200 miliónov dolárov.

Film ešte viac zvýšil Florianovu popularitu a urobil z neho nielen hviezdneho modela, ale aj hereckú hviezdu. Odvtedy si Florian získal veľké množstvo fanúšikov oficiálna stránka Instagramu , ktorá sa teraz môže pochváliť viac ako 480 000 sledovateľmi.

Spolupracoval s niekoľkými významnými značkami a v posledných rokoch sa viac sústredil na svoju modelingovú kariéru, ktorá je skôr konzistentnejšie zisková ako herectvo.

Florian Munteanu Čistá hodnota, výška, hmotnosť, vzhľad a telesné miery

Florián sa stal hviezdou v mnohých oblastiach, odkedy sa prvýkrát objavil na verejnosti.

Ako fitness model a herec toho už dokázal veľa a jeho úspech výrazne prispel k jeho bohatstvu. Podľa zdrojov sa Florianov čistý majetok odhaduje na viac ako 500 000 dolárov začiatkom roku 2020.

Florian, známy svojou pôsobivou výškou a skvelou postavou, je vysoký 6 stôp 4 palce (1,93 m), pričom váži približne 106 kg. Jeho vitálne štatistiky sú 44-32-35 palcov a jeho biceps je 16,5 palcov. Má krátke čierne vlasy a hnedé oči.

Florian Munteanu Osobný život, Zoznamka, Priateľka

Florian si vybudoval meno a teraz sa o ňom chce každý dozvedieť všetko.

Nanešťastie však Florian nezdieľal veľa o svojom osobnom živote a radšej tieto informácie pred médiami tajil. To vyvolalo klebety o tom, že je gay, ale niektoré zdroje uvádzajú, že mal vzťah s dievčaťom, ktoré stretol v posilňovni v roku 2017. Boli spolu nejaký čas až do polovice roka 2018, ale nakoniec sa rozišli. Najnovšie správy uvádzajú, že Florian je vo vzťahu s populárnou modelkou na Instagrame, no tieto fámy nekomentoval, takže môže ísť aj o podvod.

Florian Munteanu Správy, fakty, zaujímavosti

Posledné správy uvádzajú, že Florián je sa objaví v novom filme Marvel Shang Chi and the Legend of the Ten Rings, ktorého vydanie je naplánované až na rok 2021.

Medzi Florianove ďalšie záujmy patrí cestovanie a momentálne žije v Austrálii, čo dokazuje aj jeho oficiálna stránka na Instagrame. Je tiež milovníkom zvierat a psy sú jeho obľúbenými domácimi miláčikmi - v priebehu rokov ich mal niekoľko.

Je veľmi odhodlaný trénovať a cvičí dvakrát denne, čo zahŕňa silový, telesný a boxerský tréning. Je tiež veľmi prísny na stravu a výživu.