Životopis Erica Bugenhagena (WWE NXT) – manželka, výška, vek

ObsahKto je Eric Bugenhagen?

Eric Bugenhagen sa narodil 1. decembra 1987 vo Frankline, Wisconsin, USA, a je profesionálnym zápasníkom, najlepšie známym tým, že súťaží ako súčasť vývojovej značky World Wrestling Entertainment (WWE) NXT pod svojím skutočným menom. Pripísali mu tiež meno prsteňa Rik Bugez a je známy svojim trikom rockovej hviezdy, ktorý používa od roku 2019.

Bohatstvo Erica Bugenhagena

V polovici roku 2020 sa čistý majetok Erica Bugenhagena odhaduje na viac ako 1 milión dolárov, ktorý zarobil úspešnou kariérou v profesionálnom wrestlingu.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Príspevok zdieľaný Ericom Bugenhagenom (@rikbugez) dňa 24. júna 2020 o 16:32 PDT

Aj keď nie je pravidelným televíznym umelcom v NXT, je považovaný za významného hráča v profesionálnom wrestlingu, a tak vystupoval v rôznych domácich šou NXT.

Raný život, vzdelanie a začiatky zápasenia

Eric vyrastal vo Frankline a v mladom veku prejavil silné atletické sklony. Rád sledoval profesionálny wrestling ako vyrastal, sledoval vtedajšiu Svetovú zápasovú federáciu (WWF). Keďže chcel pokračovať v kariére umelca, rýchlo zistil, že veľa profesionálnych zápasníkov malo v mladosti amatérske zápasnícke zázemie. Počas strednej školy sa stal súčasťou zápasníckeho tímu miestnej školy a získal dva šampionáty.

Po imatrikulácii sa zapísal na University of Wisconsin – Madison. Univerzita je jednou z najväčších a najstarších verejných univerzít v štáte, zaberá viac ako 1200 akrov pôdy a je považovaná za jednu z verejných brečtanov so vzdelávacím systémom porovnateľným so systémom súkromnej Ivy League. Na univerzite vyštudovalo mnoho vysokoprofilových jednotlivcov, ktorí sú známi svojimi vysoko konkurenčnými univerzitnými športovými tímami a vedeckými prielommi v oblasti vedy o výžive. Vyštudoval výživu s vedľajším zameraním na históriu. Medzitým tiež súťažil s univerzitným wrestlingovým tímom a bol štvorročným víťazom listu.

V roku 2011 bol tiež zaradený medzi najlepších amatérskych zápasníkov v USA.

Profesionálny zápas – NXT

Po promócii sa Bugenhagen najskôr venoval iným záujmom a kariére, pretože si myslel, že zápasenie bolo odložené. V polovici roku 2010 jeho záujem o profesionálny wrestling vzrástol a rozhodol sa vyskúšať vo WWE Performance Center, kde mu čoskoro ponúkli vývojovú zmluvu ako súčasť ich značky NXT.

NXT bola vytvorená v roku 2010 ako vývojové územie pre zápasníkov so zámerom dostať sa nakoniec do hlavného zoznamu spoločnosti.

V priebehu rokov sa však stala samostatnou značkou a domovom mnohých špičkových nezávislých hviezd a zároveň prináša niektoré z najpamätnejších zápasov posledných rokov, ako poznamenali mnohí wrestlingoví učenci. Hoci je NXT stále technicky vývojovou značkou, bola považovaná za značku tretí hlavná značka WWE a v roku 2019 NXT podpísala televíznu zmluvu s USA Network, aby začala vysielať programy v aréne v Orlande na Floride. Mnohí chvália NXT za jej príbehy, prácu s postavami a kvalitný wrestling.

Začiatky NXT

Po niekoľkých rokoch tréningu Bugenhagen debutoval v roku 2017 proti Larsovi Sullivanovi, ktorý prehral.

O niekoľko dní sa títo dvaja opäť pobili, čo viedlo k jeho druhej prehre v rade. O mesiac neskôr sa spojil s Heavy Machinery v šesťčlennom zápase proti The Forgotten Sons a Chad Lail. To viedlo k jeho prvým dvom víťazstvám v rade, vrátane odvety, ktorá sa konala o niekoľko dní neskôr. Jeho ďalší zápas bol s Adrianom Jaoudem, jeho tretia dvojhra, ktorá vyústila do ďalšej prehry.

Potom si dal ročnú pauzu od účinkovania v NXT show, hlavne trénoval a robil iné aktivity. Potreboval tiež nový trik, a tak sa vrátil v roku 2018 ako Rick Buges , pracujúci na domácej šou proti Kassiusovi Ohnovi.

Potom sa spojil s Riddickom Mossom v tímovom zápase proti Street Profits a potom sa objavil v domácej show s Mansoo Al_Shehailom proti Oneymu Lorcanovi a Dannymu Burchovi. Pokračoval v vystupovaní v domácich šou počas niekoľkých nasledujúcich mesiacov, s niekoľkými zápasmi proti Damianovi Priestovi, ktorý bol vtedy známy ako Punishment Martinez.

Nová Osobnosť

V roku 2019 Bugenhagen pokračoval v práci na okruhu domácich šou a dostal dvojhru s Mansoorom, ktorú prehral. O niekoľko nocí bojoval proti Dominikovi Dijakovičovi, no aj tento zápas prehral. Manažment bol však ohromený jeho výkonom a dostal šancu debutovať v televízii NXT, pričom sa vrátil k svojmu skutočnému menu Eric Bugenhagen.

Vo svojom televíznom vystúpení debutoval svojou novou postavou, okázalou rockovou hviezdou s dlhými vlasmi a fúzmi na riadidlách. Ukázal, ako hrá na vzduchové nástroje, ako je vzduchová gitara, kričí ako rockové kapely spred desaťročí. Vo svojom prvom televíznom zápase bojoval proti Drewovi Gulakovi a stratený .

Napriek týmto stratám sa fanúšikovia užíval si jeho osobnosť a trik, pričom mnohí uvádzajú prirodzenú charizmu, ktorá by ho mohla priviesť k tomu, aby sa stal budúcou hviezdou. Napriek dynamike tohto prvého vystúpenia sa odvtedy nepoužíval v televízii ako zápasník, pravdepodobne preto, že pre neho ešte nebolo nič vyvinuté. Je tiež zaneprázdnený pokračovaním v zlepšovaní svojich schopností.

Niekoľkokrát bol predstavený v zákulisných segmentoch a bol použitý ako súčasť davu, aby zaplnil arénu, zatiaľ čo ľudia stále nemajú dovolené zhromažďovať sa na wrestlingových podujatiach.

Osobný život

Eric je zjavne ženatý, aj keď neposkytol žiadne podrobnosti o svojej manželke, zdieľal iba fotografie ich a ich dieťaťa. Často hosťuje v jeho online príspevkoch a je vidieť v reláciách, ktoré ho podporujú. Vo voľnom čase sa venuje kulturistike a vzpieraniu, najmä silovému trojboju. Tiež hrá na gitare a trénuje svoj hlas, aby zodpovedal jeho charakteru. Je tiež zanieteným zástancom doplnkov výživy a kulturistiky, partnerstvo so spoločnosťou Psycho Pharma.