• Hlavná
  • Herci
  • Životopis Emily Montagueovej – manžel, čistá hodnota, telo, vek

Životopis Emily Montagueovej – manžel, čistá hodnota, telo, vek

ObsahKto je Emily Montague? Wiki Bio

Emily Montague sa narodila v Livingstone, New Jersey, USA, 30. augusta 1984, takže jej znamenie zverokruhu je Panna a má americkú národnosť. Je herečka a filmová producentka , pravdepodobne najznámejší tým, že v roku 2007 stvárnil Abby Deveraux v troch epizódach romantického dramatického seriálu Days of Our Lives – predstavenie funguje od roku 1965. V súčasnosti v ňom hrajú Frances Reid, John Clarke a Macdonald Carey a sleduje ľudí žijúcich v vymyslené mesto Salem. Získal 226 ocenení a bol nominovaný na 465 ďalších vrátane štyroch cien Primetime Emmy.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Celý deň starostlivosti o tvár, kde sú moji klienti pripravení a pripravení! ✨ #zlaté glóbusy

Príspevok zdieľaný používateľom Emily Montagueová (@emilymontagueskin) 4. januára 2020 o 10:01 PST

Raný život a vzdelanie

Emily vychovávali spolu so svojou mladšou sestrou v Livingstone ich otec, ktorý bol automechanik, a ich matka, ktorá bola zdravotnou sestrou.

O herectvo sa začala zaujímať vo veku šiestich rokov, keď začala so svojou matkou pozerať filmy a televízne seriály a často pre ňu vystupovala a hovorila jej, ako sa jedného dňa stane slávnou herečkou. Navštevovala miestnu strednú školu v Livingstone, kde bola členkou školského dramatického klubu a objavila sa vo väčšine hier, ktoré sa tam hrali. Po imatrikulácii v roku 2002 sa Emily nezapísala na vysokú školu, ale presťahovala sa do Los Angeles v Kalifornii, aby si splnila svoj sen stať sa slávnou herečkou.

Úlohy vo filmoch

Emily debutovala vo filme v roku 2004, keď hrala ako Emily v krátkom filme Paper or Plastic o mužovi pracujúcom v obchode, ktorý sa zamiluje do svojho vysnívaného dievčaťa. V tom istom roku stvárnila vedľajšiu postavu v komediálnom filme Door to the Throne, v ktorom hrali Mark Aiken a Dean Collins, no ktorý prešiel bez povšimnutia. Potom sa Emily objavila v dramatickom vojnovom filme Beauty in Chaos, ktorý je o umení v čase vojny.

V roku 2005 sa Emily objavila ako Sasha v krátkom dramatickom filme Portrét muža a ženy: Los Angeles, c. 2004, ktorý režírovala a napísala Tara Samat a v ktorom si zahrali Sebastian DeVicente a Sebastian Feldman.

Emily Montagueová

V roku 2006 stvárnila hlavnú postavu vo filme krátky komediálny dramatický film Quarters , o mladom mužovi, ktorý sa pred rozhovorom s múdrym starcom chystal rozísť s priateľkou. V roku 2008 hrala Emily vedľajšiu úlohu ako Archieho dievča v krátkom komediálnom filme Key Lime Lie, ktorý napísala a režírovala Leah Rachel, ktorá za film získala Cenu za zásluhy. Ďalší pozoruhodný výkon Emily bol v krátkom filme A. M. v roku 2010, v ktorom hrala ako Katie v príbehu o žene, ktorá stretne cudzinca uprostred púšte.

V roku 2011 bola Emily pozvaná, aby stvárnila vedľajšiu postavu Doris v komediálnom horore Fright Night, v ktorom hrali Anton Yelchin a Colin Farrell a ktorý je o mužovi, ktorý zistí, že jeho sused je prastarý upír, film získal dve ceny a bol nominovaný na ďalších osem.

Nasledujúci rok sa Emily objavila ako Jennifer Danube v dramatickom hororovom mysterióznom filme Resolution, ktorý napísal a režíroval Justin Benson, stvárnila Saru v krátkom komediálnom filme The Money Shot a hrala Sama v krátkej romantickej dráme Warring Hearts.

Niektoré z jej posledných účinkovaní vo filmoch boli v krátkej komédii Wide Open, ktorú napísala a produkovala, a v ktorej stvárnila Nicole v roku 2015 v ďalšej krátkej komédii Waiting for Nana, ktorú produkovala a v ktorej hrala Megan v roku 2016, a v r. dráma fantasy horor The Endless, v ktorom v roku 2017 stvárnila Jennifer Danube.

Úlohy v televíznych seriáloch

Emily debutovala v televíznom seriáli v roku 2004, keď stvárnila Heather v epizóde Red Glaire kriminálneho seriálu Cold Case, predtým ako hosťovala ako Josie v jedinej epizóde romantického seriálu South of Nowhere v roku 2006.

Niektoré z nasledujúcich rolí Emily boli v mysterióznom kriminálnom seriáli Blízko domova a komediálny kriminálny seriál Boston Legal , v ktorom si zahrali James Spader a William Shatner a ktorý bol v USA veľmi populárny, keďže získal ocenenie Zlatý glóbus. V roku 2010 sa objavila v jedinej epizóde mysteriózneho kriminálneho seriálu CSI: Crime Scene Investigation ako Karen Jones a potom bola pozvaná ako hosťujúca hviezda v epizóde Wilshire romantického dramatického seriálu Melrose Place.

V roku 2011 sa Emily objavila v jednotlivých epizódach romantickej komediálnej série Rules of Engagement, komediálnej kriminálnej drámy Memphis Beat a komediálnej série LadyPantz Presentz.

V roku 2014 hosťovala ako Gabby Morrell v epizóde The Drama in the Queen komediálneho kriminálneho seriálu Bones, zatiaľ čo niektoré z najnovších účinkov Emily v televíznom seriáli boli v romantickej komédii Anger Management v roku 2014 a dramatickom thrilleri Scandal v roku 2016. a sitcom Grace a Frankie v roku 2017.

Milujte život a vzťahy

Emily sa stretla s Chrisom D'Eliom v roku 2003, keď vystupoval v klube v New Yorku. Christopher je stand-up komik, herec a moderátor podcastov, ktorý získal uznanie po tom, čo stvárnil Alexa Millera v komediálnom seriáli Whitney, ktorý sa vysielal v rokoch 2011 až 2013.

CHRIS D'ELIA Americký herec, komik a scenárista Chris D'Elia oslavuje 29. marca 40 rokov. Syn producenta...

pridané čarovný lampáš na Nedeľa 29. marca 2020

Chris a Emily spolu chodili tri roky, kým sa 29. júla 2006 vzali na malom obrade za účasti ich najbližších priateľov a rodiny. v roku 2010 sa rozviedli kvôli tomu, čo sa zdá byť neverou z Chrisovej strany, keďže (oficiálne) začal chodiť s dievčaťom krátko po dokončení rozvodu. Chrisovo prvé dieťa sa narodilo vo februári 2020.

V roku 2013 začala Emily randiť s Damonom Dayoubom, hercom a producentom známym vďaka svojej vedľajšej úlohe v romantickom komediálnom seriáli Single Ladies. Vzali sa 2. mája 2015 a Emily im v decembri 2017 porodila dcéru Avu James Dayoub – trojčlenná rodina momentálne žije v ich dome v Los Angeles.

Damon Joseph Dayoub sa narodil v El Paso, Colorado USA, 14. júla 1980 – jeho znamenie zverokruhu je Rak a má americkú národnosť. Vychovávali ho jeho rodičia Richard Dayoub a Andrea Evers a o herectvo sa začal zaujímať počas štúdia na strednej škole Coronado. Damon imatrikuloval v roku 1998 a zapísal na University of Texas, Austin získanie bakalárskeho titulu v odbore herectvo v roku 2002. Pracoval v niekoľkých zamestnaniach, aby sa mohol finančne uživiť, než sa presťahoval do Los Angeles a v roku 2010 získal svoju prvú rolu v kriminálnom seriáli The Whole Truth, pričom nasledovalo mnoho ďalších úloh, ako napr. dramatický seriál Brothers & Sisters v roku 2011 a akčný dramatický sci-fi seriál The Last Ship v roku 2015.

Damonovým hlavným koníčkom je cvičenie a každý týždeň má niekoľko tréningov v posilňovni, teda jeho svalnaté telo.

Záľuby a iné záujmy

Emily rada pečie a o mnohé zo svojich tipov a receptov sa podelila so svojimi fanúšikmi na Instagrame, no nedávno si svoj profil nastavila ako súkromný po tom, čo ju obťažoval fanúšik. Rada cestuje a bola po celých Spojených štátoch, aby nakrúcala pre svoje filmy a televízne seriály, pričom niekoľkokrát bola aj v Európe, pričom navštívila krajiny ako Anglicko a Francúzsko, no momentálne sa sústreďuje na to, aby zostala doma. a vychováva svoju dcéru.

Má rada pobyt v prírode a svoju dcéru často berie na prechádzku do parku v blízkosti svojho domova, zatiaľ čo trojčlenná rodina občas chodí na spoločné výlety.

Vo svojom voľnom čase Emily rada číta knihy a pozerá filmy, pričom niektorí z jej obľúbených hercov a herečiek sú Robin Williams, Sandra Bullock a Julia Roberts, zatiaľ čo niektoré z jej obľúbených filmov sú Patch Adams, Runaway Bride a Les Miserables.

Vzhľad a čistý majetok

Emily má 35 rokov. Má dlhé blond vlasy a modré oči, meria 1,67 metra a váži okolo 60 kg. Od mája 2020 jej čistý majetok sa odhaduje na viac ako 500 000 dolárov.